Záclony Kúpeľňa Dekorácie & doplnky Pokojný spánok
 
10-diel. súprava sklenených misiek
12,99 €
Farby:
CleverSpin podlahový systém
39,99 €
Farby:
Podprsenkové tielko - 2 kusy
od 22,99 €
Farby:
-50%
Galéria fotorámikov s hodinami
doteraz 49,98 €
teraz iba 24,99 €
Farby:
Behúne
od 14,99 €
Farby:
Stolová séria
od 12,99 €
Farby:
-63%
Kúpeľňová séria "letný kvet"
doteraz od 34,99 €
teraz už od 12,99 €
Farby:
Chefschneider
29,99 €
Farby:
Kúpeľňová séria
od 17,99 €
Farby:
Minimizer podprsenka
od 22,99 €
Farby:
Kúpeľňová séria
od 14,99 €
Farby:
-20%
Pyžama - 2 kusy
doteraz od 34,99 €
teraz už od 27,99 €
Farby:
Stolová séria
od 17,99 €
Farby:
Panó
od 9,99 €
Farby:
Kúpeľňová súprava
od 9,99 €
Farby:
Domácnosť & bývanie - naše odporúčania

Pekné bývanie je vo vašich rukách

Inšpirujte sa pri zariaďovaní či renovácii domova

Domov je miesto, kde je útočisko, oáza oddychu, priestor pre dobíjanie energie. Doma sa chceme cítiť dobre. Preto si bývanie neustále vylepšujeme a skrášľujeme. Technickými pomocníkmi, užitočnými drobnosťami, dekoráciami.

Bývanie taktiež podlieha módnym trendom, sú však len akýmsi vodítkom. Nie je jednoduché vymaľovať a vymeniť vybavenie pri nástupe ďalšieho nového trendu. Pri zariaďovaní a vylepšovaní domácnosti sa okrem aktuálnych pocitov zohľadňujú aj očakávania a plány do budúcnosti. Je rozumné využiť aj príručky či poradcov, najmä čo sa týka atypických priestorov, snahy o presvetlenie či zútulnenie miestností. Existuje mnoho trikov a zaručených metód, ktoré pomôžu pri výbere farieb interiéru, kobercov či podlahovín.

Váš domov má svoj štýl

Domov je miesto, kde sa žije. Kde sa veci používajú a opotrebovávajú, kde sa víri prach a nanosí sa zvonku špina. Doma sa chce cítiť dobre celá rodina, každý tu má svoj kútik. Miesto na relax aj na koníčky. Aby ste mali dostatok času, prináša náš online katalóg mnoho pomocníkov a tipov, ako si domáce práce zefektívniť, skrátiť, avšak nie na úkor celkového dojmu či zdravotného stavu. S užitočnými pomocníkmi si skrátite čas na prípravu raňajok- pripravte chutné wafle. Nezohýbajte unavený chrbát zbytočne- vyberte si z ponuky čističov a mechanických metlí!

A dajte svojmu domovu osobitý štýl. Vidiecky, stredomorský, supermoderný alebo provensálsky, výber je len a len na vás. Náš katalóg so sekciou Pekné bývanie vás môže inšpirovať. Nech si vyberiete čokoľvek, nemôžete trafiť vedľa, pretože najlepší je aj tak štýl, ktorý je váš, z ktorého máte radosť a príjemný pocit