Záclony Kúpeľňa Dekorácie & doplnky Pokojný spánok
 
Sveter
od 27,99 €
Farby:
Tričko
od 27,99 €
Farby:
Pletené šaty
od 59,99 €
Farby:
Tričko
od 22,99 €
Farby:
Stolová séria
od 12,99 €
Farby:
Zamatové šaty
od 59,99 €
Farby:
10-diel. súprava sklenených misiek
12,99 €
Farby:
Stolová séria
od 9,99 €
Farby:
Romanit nohavice
od 22,99 €
Farby:
Okenná dekorácia
14,99 €
Farby:
Stolová séria
od 17,99 €
Farby:
Čipkované šaty
od 89,99 €
Farby:
Veniec
29,99 €
Farby:
Podprsenkové tielko - 2 kusy
od 22,99 €
Farby:
Jemný pulóver
od 39,99 €
Farby:
Domácnosť & bývanie - naše odporúčania

Pekné bývanie je vo vašich rukách

Inšpirujte sa pri zariaďovaní či renovácii domova

Domov je miesto, kde je útočisko, oáza oddychu, priestor pre dobíjanie energie. Doma sa chceme cítiť dobre. Preto si bývanie neustále vylepšujeme a skrášľujeme. Technickými pomocníkmi, užitočnými drobnosťami, dekoráciami.

Bývanie taktiež podlieha módnym trendom, sú však len akýmsi vodítkom. Nie je jednoduché vymaľovať a vymeniť vybavenie pri nástupe ďalšieho nového trendu. Pri zariaďovaní a vylepšovaní domácnosti sa okrem aktuálnych pocitov zohľadňujú aj očakávania a plány do budúcnosti. Je rozumné využiť aj príručky či poradcov, najmä čo sa týka atypických priestorov, snahy o presvetlenie či zútulnenie miestností. Existuje mnoho trikov a zaručených metód, ktoré pomôžu pri výbere farieb interiéru, kobercov či podlahovín.

Váš domov má svoj štýl

Domov je miesto, kde sa žije. Kde sa veci používajú a opotrebovávajú, kde sa víri prach a nanosí sa zvonku špina. Doma sa chce cítiť dobre celá rodina, každý tu má svoj kútik. Miesto na relax aj na koníčky. Aby ste mali dostatok času, prináša náš online katalóg mnoho pomocníkov a tipov, ako si domáce práce zefektívniť, skrátiť, avšak nie na úkor celkového dojmu či zdravotného stavu. S užitočnými pomocníkmi si skrátite čas na prípravu raňajok- pripravte chutné wafle. Nezohýbajte unavený chrbát zbytočne- vyberte si z ponuky čističov a mechanických metlí!

A dajte svojmu domovu osobitý štýl. Vidiecky, stredomorský, supermoderný alebo provensálsky, výber je len a len na vás. Náš katalóg so sekciou Pekné bývanie vás môže inšpirovať. Nech si vyberiete čokoľvek, nemôžete trafiť vedľa, pretože najlepší je aj tak štýl, ktorý je váš, z ktorého máte radosť a príjemný pocit