4.8 Poznámkový blok

»Poznámkový blok« je Váš osobný zápisník na www.klingel.sk. Môžete si doň zaznamenať všetky tovary, ktoré Vás zaujali a ktoré by ste si chceli pozrieť pri Vašej ďalšej návšteve nášho online obchodu. Ak máte záujem, tak Vám môžeme poslať e-mailom pripomienku, že v poznámkovom bloku máte uložený tovar. E-mail Vám vieme poslať vo Vami požadovanom termíne.

4.8.1 Vložiť tovar z online ponuky do poznámkového

Tovar v našom online obchode môžete vyhľadať pomocou funkcie hľadania alebo vstupom do jednotlivých kategórií tovarov.

Vyberte si farbu, veľkosť a množstvo tovaru a kliknutím na "vložiť do poznámkového bloku" si vybraný tovar poznamenáte.

4.8.3 Funkcie poznámkového bloku

Samozrejme, že vybraný tovar je možné priamo z poznámkového bloku aj objednať. Stačí kliknúť na tlačidlo "objednať" pod vyobrazením tovaru. Tovar vložený do poznámkového bloku si môžete nechať pripomenúť aj prostredníctvom e-mailu. Stačí kliknúť na tlačidlo "pripomenúť" a prejdete do sekcie "spravovať poznamenaný tovar"

V tejto sekcii máte možnosť pre každý jednotlivý tovar aktivovať špeciálne funkcie pripomienky.

Pripomienka

Aktivujte toto nastavenie v hornej časti stránky, ak chcete obdržať pripomienku e-mailom ohľadne tovaru, ktorý máte vložený do poznámkového bloku.  

Zadajte termín, kedy Vám máme pripomienku zaslať. Termín zadajte v dňoch alebo ako dátum. Zasielanie pripomienky môžete byť aj opakované.
Ak ste nám oznámili Vašu e-mailovú adresu, tak pripomienka bude zaslaná na túto adresu. Ak chcete zaslať pripomienku na inú adresu, tak pokračujte kliknutím na "iná e-mailová adresa".

« späť