PRIHLÁSENIE NA ODBER NEWSLETTROV
Nepovinné údaje
buttonClose
.
.

Áno, želám si pravidelne zasielať na moju e-mailovú adresu špeciálne ponuky, zľavy a akcie od spoločnosti KLiNGEL (zvlášť sa poteším ponukám obsahujúcim módu, doplnky, šperky, kabelky a obuv). (Prečítajte si prosím aj podmienky využitia zľavy**).
Súhlasím s tým, aby spoločnosť KLiNGEL s.r.o. hodnotila moje nákupné a užívateľské správanie a na tomto základe vytvárala špeciálne ponuky podľa mojich osobných preferencií. To zahŕňa aj vyhodnotenie nedokončených objednávok. (Podrobnosti nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov).
Súhlas so zasielaním KLiNGEL newslettrov môžem kedykoľvek odvolať. (Zaslaním svojej požiadavky na e-mailovú adresu service@klingel.sk alebo prostredníctvom linku, ktorý sa nachádza na konci každého newslettra).

**Poukážka na zľavu je platná výhradne iba pre nových abonentov. Výplata nákupnej poukážky v hotovosti nie je možná. Poukážka je neprenosná a nie je možné ju kombinovať s inými zľavami a akciami. Minimálna hodnota objednávky pre uplatnenie poukážky je 45 €. Nákupná poukážka je platná 30 dní od jej obdržania.