• viac ako 20.000 tovarov online
  • bezpečný nákup
  • móda pre každý typ postavy
Adventná zľava 20%🎄Adventná zľava 20%🎄
01dni
:
07hod
:
46min
:
27sek

Informácie o Corona

Banner - wir sind für sie da

Nákaza koronavírusom prostredníctvom balíkov

Riziko nákazy koronavírusom prostredníctvom doručených balíkov alebo listov je minimálne, až zanedbateľné. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a inštitútu Roberta Kocha (RKI) je prenos vírusov prostredníctvom balíkov a listov nepravdepodobný. WHO: „Z predchádzajúcich analýz vieme, že korona vírusy neprežívajú dlho na predmetoch ako sú napríklad listy alebo balíky." Je to spôsobené tým, že koronavírus sa prenáša prostredníctvom kvapôčok a na povrchy, najmä s vysokou absorpčnosťou, ako sú napríklad kartónové krabice, rýchlo vysychajú a vírus je tým zničený. A preto je aj nákaza z našich katalógov nepravdepodobná.

Chcel by som sa vyhnúť akémukoľvek kontaktu, môžem napriek tomu dostať balík?

Slovenská pošta sa snaží kontakt medzi príjemcom a pracovníkom pošty čo najviac eliminovať. Z tohto dôvodu sa v súčastnosti pri preberaní balíkov nevyžaduje podpis príjemcu. Pracovníci Slovenskej pošty sú vybavení ochrannými pracovnými prostriedkami aby chránili svoje aj vaše zdravie. V prípade ak preferujete bezkontaktné prevzatie vášho balíka, môžete si vybrať doručenie zásielky do BalíkoBoxu. Ďalšou možnosťou je predĺženie odbernej lehoty po dohode s pracovníkom pošty.

Zaviedli sme potrebné opatrenia:

V tejto situácii samozrejme aj my, ako zamestnávateľ, preberáme zodpovednosť za všetkých ľudí, s ktorými sme v priamom alebo nepriamom kontakte. Kolegovia a kolegyne, ktorých práca to umožňuje, pracujú z domu. Služobné cesty, pracovné schôdzky a stretnutia sú odložené alebo zrušené. V našich skladovacích, baliacich a prepravných strediskách platia prísne hygienické predpisy, ktoré sú denne kontrolované a v prípade potreby upravené.

Nemám pri sebe hotovosť a ani nemám prístup k bankomatu, ale chcem si objednať.

V prípade, že nemáte pri sebe dostatok finančných prostriedkov, Slovenská pošta umožňuje platbu platobnou kartou.

Čo sa stane, ak nestihnem vrátiť tovar do stanovenej lehoty?

Môžete byť bez obáv, v takomto prípade nás kontaktujte a určite spolu nájdeme riešenie!

Stále platí:

Ďakujem za vašu vernosť a sme tu stále pre vás! Náš online obchod je pre vás otvorený nonstop. Dávajte na seba pozor a prajeme hlavne veľa zdravia.


waiting...
všetky ceny sú vrátane DPH Poštovné a balné vo výške 4,95 € platíte pri jednej objednávke iba raz