3.3 krok č.3 - Ďalšie údaje potrebné k objednávke

V tomto kroku si môžete vybrať platobné a dodacie podmienky :

Spôsob platby

Platba na dobierku
Platíte do rúk pracovníka kuriérskej služby až pri preberaní zásielky. 
 

Poukážka

ak ste od nás dostali poukážku alebo bonus, tak v priebehu objednávky zadajte jeho kód do zodpovedajúceho poľa. Z technických dôvodov sa môže stať, že jeho hodnota pri objednávaní nebude zobrazená. Jeho hodnota Vám však bude odpočítaná pri fakturácii tovaru. Pri jednej objednávke možno uplatniť iba jednu poukážku a takisto ju nemožno kumulovať alebo kombinovať s inými akciami a zľavami. Poukážka po dobe platnosti nebude braná do úvahy a jej hodnota Vám nebude z celkovej hodnoty objednávky odpočítaná

 

Doručenie

KLiNGEL doručuje svoje zásielky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS-IN TIME. Doručovanie tovaru je prevažne do 14-tich dní od obdržania objednávky. V každom prípade je potrebné brať do úvahy nami poskytnutú informáciu o dostupnosti tovaru. V prípade oneskorenej dodávky je každý zákazník informovaný zo strany spoločnosti Klingel. Napriek snahe spoločnosti Klingel sa môže stať, že tovar je vypredaný skôr, ako sa predpokladalo - preto neposkytujeme záruku dodania tovaru. Tovar sa doručuje len do vypredania zásob.

EXTRA TIP:
Objednávacia a dodacia adresa sa nemusia zhodovať. Tovar Vám dodáme na Vami želanú dodaciu  adresu - mimo P.O.Box-ov. Ak sa táto líši od objednávacej adresy, prosíme ju uviesť vo formulári, pri telefonickej objednávke na ňu upozorniť operátora. Je potrebné uviesť aj telefónny kontakt, aby bolo možné kontaktovať Vás zo strany kuriéra. 

 

Všeobecné obchodné podmienky

V KLiNGEL nakupujete bez rizika, t.j. dodaný tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť v lehote do 14-tich pracovných dní. Kúpna zmluva nadobúda účinnosť dňom obdržania objednaného tovaru a od tohto dňa začína plynúť 14-dňová lehota na vrátenie tovaru.
Objednávať v KLiNGEL môžete 24 hodín denne: telefonicky, faxom, e-mailom, poštou alebo cez SMS. Pri písomnej alebo faxovej objednávke využite prosím priložené objednávacie karty.  Zmeniť obsah ­objednávky je možné len v deň jej zaevidovania.
Úplné znenie Všeobecných obchodných podmienok si môžete prečítať tu.

« späť   ďalej »