Black & White

Protiklady sa priťahujú! Táto farebná kombinácia je najklasickejšia zo všetkých, pretože ju je možné vždy znovu a inak interpretovať. Zvlášť v chladnom období je toto, na kontrasty bohatá, kombinácia mimoriadne obľúbená a zároveň sa ľahko kombinuje s módnymi doplnkami. Je jedno, či máte radi športové, elegantné alebo ležérne outfity - čierna & biela dokáže skryť malé nedostatky postavy a preto je vhodná pre dámy s akýmkoľvek typom postavy! Tieto farby umožňujú aj neobvyklé kombinácie, či už pohodlnej blúzky so športovými nohavicami alebo pekné šaty s ležernym pleteným kabátikom.

K trendu
  • Black & White

Black & White - nadčasová klasika medzi trendmi

Tento trend je pre dámy s každým typom postavy a v každom veku a je to zároveň jednoduchá možnosť ako pôsobiť trendovo a šik. Pretože tento trend je vždy aktuálny a je nevyhnutnosťou šatníka každej dámy, ktorá má zmysel pre módu a detail.
Sarina - naša expertka na trendy

"V čiernej & bielej sa cítim vždy pohodlne a dobre oblečená. A je jedno, či sa chystám do práce alebo s priateľkami na kávu, tento trend je vhodný vždy a všade. A viete čo mám na čierno & bielej najradšej? Ráno vďaka nim ušetrím veľa času pri rozmýšľaní, ktoré farby sa k sebe najlepšie hodia - pretože čierna a biela sa k sebe hodia dokonale! Vaša Sabina Lechleiter

Black & White