• viac ako 20.000 tovarov online
  • bezpečný nákup
  • móda pre každý typ postavy

Picard

Kvalitná kabelka vydrží naveky. Sprevádza svoju nositeľku celé roky a pritom dobre vyzerá. Kabelka, ktorá dlhé roky dokáže zvyšovať hodnotu dámskej garderóby musí byť jedine: zhotovená s láskou. Z kvalitných materiálov a s láskou k detailom. Picard vie, ako takúto kabelku vyrobiť, pretože vie, ako spojiť tradičné remeselnícke umenie s najvyššou kvalitou. Je k tomu ale potrebných množstvo precíznych pracovných krokov, ktoré Picard dokonale ovláda.

Dámy, Picard(4)
Zoradiť podľa:
Filtrovať podľa:
Filtrované podľa:

Picard

Design Made in Germany - značka Picard stavila od svojho vzniku v roku 1928 na vysoké nemecké štandardy kvality a na ich základe vyrába svoje jemné kožené výrobky dodnes. Láska k domovine však na taškách Picard nie je zrejmá na prvý pohľad, pretože svojim nadčasovým dizajnom a prvotriednym spracovaním žnú úspechy po celom svete. A je to tak správne. Každý by mal vlastniť Picard.

Picard: prémiové kožené kabelky a doplnky

Nečudo, že tašky Picard sú známe takmer každému z nás, pretože tradičná spoločnosť Picard má za sebou dlhú históriu – je to už viac ako 80 rokov- a tým aj veľmi komplexný sortiment tašiek. Zahŕňa tašky na každodenné použitie, ale rovnako aj profesionálne biznis tašky s priehradkami na technické vybavenie. Cestovné tašky a doplnky, rovnako ako ďalší drobný kožený tovar dopĺňa ponuku. Peňaženky a etui Picard pre dámy aj pánov sú sčasti vytvorené tak aby dopĺňali jednotlivé kolekcie, ale väčšina modelov sú nezávislými kreáciami. Ušľachtilé Picard peňaženky, aktovky a tašky ponúkajú ako trendový, tak nadčasový dizajn, ktorý nebude passé po jednej sezóne. Priame, jemné strihy tašiek a aktoviek Picard v decentných farbách sú dokonalé k akémukoľvek biznis štýlu, ako aj k šik voľnočasovému outfitu. Tašky cez plece Picard krásne harmonizujú s džínsami, pretože dizajn nemeckej značky je navrhnutý tak, aby bol schopný sprevádzať vás v akejkoľvek situácii každodenného života. Okrem toho firma garantuje najvyššiu kvalitu koženého tovaru, čo je cítiť na každej jednej taške Picard. Príjemné na dotyk a typická vôňa pravej kože sú dôkazom hodnotnej kože.

Štruktúra kožených tašiek Picard siaha od peknej narbovanej kože, cez ušľachtilú Saffiano optiku až po pestré zvieracie vzory. Očarujúce večerné kabelky Picard sú vďaka úzkemu dizajnu, lakovanému vzhľadu alebo šik príveskom skvelé k akémukoľvek elegantnému outfitu. Aj exotické tvary, ako retro kabelky so strmeňovým uzáverom alebo praktické ruksaky Picard rozširujú ponuku o jednotlivé doplnky. Spracovanie materiálov prebieha mimoriadne starostlivo a na základe vysokých štandardov kvality a hlboko zakorenených znalostí. Pre všetkých, ktorí potrebujú praktickú tašku pre biznis, aj voľný čas, tašku, ktorá sa vyznačuje štýlovým a decentným vzhľadom, dizajn Picard je perfektnou voľbou. Avšak, vzhľadom na rozmanitosť sortimentu Picard, každému sa oplatí prezrieť si ponuku. Že jedinečný a moderný dizajn s najvyššou kvalitou funguje, to dokazuje každá nová sezóna s Picard taškami, peňaženkami a clutch- kabelkami.

Nemecká tradícia kožiarskeho remesla - Picard ponúka klasické aj moderné kabelky, biznis tašky a peňaženky

Rodinná firma Picard so sídlom v Obertshausen je vedená už štvrtou generáciou rodiny Picard. Od roku 1928 – teda tradíciou a skúsenosťami viac ako ôsmich desaťročí – zhotovuje spoločnosť tašky v neobyčajnej kvalite. Príbeh tašiek Picard je príbehom úspechu. Všetko začalo zakladateľom a vyučeným kožiarskym remeselníkom Martinom Picard, ktorý základný kameň úspešného príbehu spoločnosti spolu so svojimi synmi položil. Vzorové kolekcie vozil Martin Picard v prvých rokoch ešte na svojom bicykli do Offenbachu.

Čoskoro sa Picard v Nemecku dostal medzi popredných dodávateľov kožených výrobkov a úspešne sa etabloval aj na medzinárodnom trhu. Podnik kladie veľký dôraz vo všetkých svojich pobočkách a výrobných závodoch na kontrolu pracovných a kvalitatívnych štandardov podľa nemeckého vzoru. Popri výrobných závodoch v zahraničí Picard posiluje aj v domácom Obertshausen, kde vznikajú prémiové Picard kolekcie Made in Germany. Od roku 2015 vedie spoločnosť štvrtá generácia rodiny, teda Georg Picard, ktorý predtým v rodinnom podniku pôsobil 15 rokov.

Ktorá taška Picard je vhodná pre vás

K dispozícii je nekonečný rad rôznych kabeliek a tašiek Picard. Voľba štýlu je vecou osobnej preferencie. Existuje však pár vecí, ktoré by ste si mali všimnúť, keď sa rozhodujete, ktorú tašku kúpiť.

Ľahká dostupnosť

Na rozdiel od kabelky do ruky, ktorú viete otvoriť oboma rukami a postaviť na rovnú plochu, aby ste k nej mali prístup, väčšina dám sa chce dostať do svojej tašky ešte kým ju má na ramene. Taška by mala mať jednoduchý uzáver, ktorý je bezpečný, ale nie príliš zložitý na otváranie. Zipsy by sa mali hladko otvárať jednou rukou, bez toho aby sme museli ustáliť tašku druhou rukou. Najlepšie sú magnetické uzávery. Niektoré tašky Picard sú vybavené klapkovým, alebo Velcro uzáverom na vnútornej strane, v strede kde sa obe strany tašky stretávajú. Otvorené tašky sa používajú jednoducho, ale sú menej bezpečné a poskytujú menej súkromia.

Organizované priehradky

Obsah tašky, a to najmä ten, ktorý je na veľkej strane, má tendenciu sa posúvať, keď sa otáčate, nakláňate alebo sa zohýbate. Taška Picard s vnútornými i vonkajšími vreckami a priehradkami na zips udržuje veci na svojich miestach. To nielen uľahčuje nájsť, čo práve potrebujete, ale aj zabraňuje ťažkej váhe tašky neustálemu ťahu na ramene.

Dobrý popruh

Funkčnosť tašky závisí predovšetkým na kvalite popruhu. Na niektorých taškách je popruh nastaviteľný, čo ho umožní predĺžiť na cross body kabelku. Nastaviteľnosť nie je nutná, ak nemáte v pláne nosiť kabelku týmto spôsobom.

Popruh by mal byť čo najširší pre dosiahnutie maximálneho komfortu ramien, úzky popruh, reťaz alebo šnúrka sa pod ťarchou kabelky zareže do ramena. Polstrovaný popruh je ešte pohodlnejší. Popruh na ťažkej taške môže spôsobiť diskomfort a zdravotné problémy.

Ergonómia tašiek Picard

Tašky môžu mať skutočne vplyv na ľudské zdravie. Nosenie ťažkej tašky spôsobí, že prispôsobíte svoj postoj aby ste zostali v rovnováhe. Toto neprirodzené naklonenie môže spôsobiť bolesti krku a chrbta. Tlak váhy na popruhu môže tlačiť na nerv, čo vedie k bolesti ramena, krku a dokonca aj hlavy.

Ak je aj taška nosená správne, venujte pozornosť varovným príznakom, ktoré môžu zahŕňať: stuhnutý krk, boľavé ramená, bolesti chrbta, bolesti hlavy a migrény, necitlivosť alebo mravčenie v ramene, strata rozsahu pohybu v ramennom kĺbe ...

Tašky Picard sú navrhnuté tak, aby udržali množstvo vecí, ale dámy by mali byť rozumné v tom, čo dajú do tašky. Niektoré kabelky vážia toľko ako bowlingová guľa. Plnú tašku cez rameno by ste mali prehodnotiť, pretože veci majú vo zvyku sa v priebehu času vplížiť do vašej kabelky a postupne ju robiť ťažšou a ťažšou.

Picard ponúka obrovskú škálu štýlových tašiek a kabeliek. Mali by byť bežnou súčasťou šatníka každej dámy. Picard ich má k dispozícii pre každú príležitosť a módnu osobitosť.


waiting...
všetky ceny sú vrátane DPH Poštovné a balné vo výške 4,95 € platíte pri jednej objednávke iba raz