• viac ako 20.000 tovarov online
 • bezpečný nákup
 • móda pre každý typ postavy

Dámske domáce nohavice

Buďme úprimné: milujeme sedieť doma a nič nerobiť. Dobrou správou je, že domáce nohavice a domáce oblečenie vôbec prešlo v posledných rokoch dlhú cestu. Nielenže existuje veľa možností, ale voľné, pohodlné domáce nohavice sú v skutočnosti aj naozaj trendy. Teraz môžete vo svojich domácich nohaviciach absolvovať stretnutie s priateľmi a potom doma leňošiť na pohovke, bez toho aby ste cítili potrebu obliecť si niečo pohodlnejšie. Svoje domáce nohavice dokonca môžete nosiť do baru, ak ich vtedy nazvete "Jogger". Žijeme v zlatom veku pohodlného obliekania - v raji lenivých dievčat.

Športové nohavice(45)
Zoradiť podľa:
Filtrovať podľa:

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

 • Zoradiť podľa:
  Najpredávanejšie
 • Veľkosť
 • Príbuzné farby
 • Značka
 • Materiál
 • Cena
 • Dĺžka
 • Zapínanie
 • Dizajn
 • Štýl
 • Vlastnosti materiálu

Zoradiť podľa

Športové nohavice(45)

Dámske domáce nohavice

Dámske domáce nohavice sú určené na nosenie okolo domu a poskytujú maximálnu úroveň pohodlia. Mnoho dám do nich vkĺzne akonáhle sa dostane domov po náročnom dni v práci. Bez ohľadu na to, kedy ich nosíte, domáce nohavice vám pomáhajú relaxovať a odpočinúť si. Či v nich relaxujte na gauči pri sledovaní filmu, popíjate horúce kakao, alebo leňošíte pri krbe, pohodlné domáce nohavice sú nutnosťou každého šatníka.

Príručka Klingel pre vás proces výberu a nákupu tých správnych dámskych domácich nohavíc zjednoduší.

História domácich nohavíc

Až do roku 1880, ľudia primárne nosili dlhé nočné košele. Bolo tak, kým raní kolonialisti, ktorí obsadzovali východné územia objavili, že indiáni nosia voľné nohavice, ktoré boli oveľa pohodlnejšie. Tento odev sa pomaly začlenil aj do západnej kultúry. Avšak popularita moderných domácich nohavíc začala rásť až v rokoch 1920. V súčasnosti sú domáce nohavice tak populárne, že veľa ľudí v nich odchádza aj z domu. V minulosti by to bolo považované za veľmi nevhodné, ale pohodlie nohavíc z nich robí voľbu pre mnoho ľudí, bez ohľadu na to, kde sú.

Kroky pre výber ultra pohodlných dámskych domácich nohavíc

Ak chcete začať hľadať komfortné domáce nohavice, existuje niekoľko jednoduchých vecí, ktoré treba zvážiť v záujme uspokojivého nákupu. Domáce nohavice môžu ovplyvniť ako sa cítite, pozitívnym alebo negatívnym spôsobom a preto je potrebné vziať do úvahy pár ďalších vecí, aby ste sa uistili, že kupujete tie správne. Prvým krokom je určiť veľkosť, potom sa rozhodnúť pre materiál a typ pásovky.

Veľkosti dámskych domácich nohavíc

Domáce nohavice sú zvyčajne označené ako malé, stredné, veľké alebo extra veľké. V prípade, že pás je pružný, potom rozmer, ktorý je príliš malý, bude škrtiť a na druhej strane príliš veľký môže padať. Veľký pás je možné nastaviť šnúrkou, ale výsledkom bude objemný, vypuklý materiál, ktorý nebude pohodlný. Ak chcete vybrať tú najlepšiu veľkosť postupujte podľa nižšie uvedenej tabuľky.

Materiál dámskych domácich nohavíc

Domáce nohavice by mali byť vybrané na základe úrovne komfortu a podľa toho kedy ich chceme nosiť. Existuje niekoľko tkanín, z ktorých si môžete vybrať a každá sa líši úrovňou komfortu a tepelnej ochrany. Dobrým rozhodnutím môže byť kúpiť si dvoje domácich nohavíc na chladnú a teplú sezónu.

Bavlna je používaná na oblečenie a ochranu už viac ako 7000 rokov. Od domácich nohavíc až po formálne oblečenie, viac ako 50 percent všetkých odevov predávaných po celom svete je vyrobených z tohto prírodného materiálu. Popularita bavlny sa odvíja od rôznych faktorov, z ktorých niektoré majú kľúčový význam pre dámy, ktoré si chcú kúpiť pohodlné domáce nohavice. Po prvé bavlna je priedušný materiál. Teplo voľne prechádza bavlnou a v lete sa cez ňu telesné teplo odvádza a ochladzuje sa tým pokožka. Po druhé, bavlna je extrémne odolná a to je kľúčovou vlastnosťou pri nákupe domácich nohavíc. Domáce nohavice sa nosia často a nikto ich nechce nosiť do čistiarne dvakrát týždenne. Preto je potrebné sa zamerať na nohavice, ktoré môžete jednoducho hodiť do práčky bez obáv, že sa tkanina poškodí alebo roztrhne. Molekulárna štruktúra bavlny odoláva tepelnému poškodeniu, takže jej sušenie v sušičke je tiež bezpečné. Po tretie bavlna pohlcuje vlhkosť. V horúcom počasí, bude absorbovať pot a uvoľní ho na povrch tkaniny, takže sa môže odpariť. Bavlna je ľahký materiál, ktorý možno nosiť v lete ale aj v zime. Keď ju kúpite, môže sa zdať, že materiál nie je veľmi jemný, ale po niekoľkých praniach sa stáva mäkším. Je tiež veľmi cenovo dostupná. Nevýhodou bavlny je však to, že sa zráža.

Zmes bavlny a spandexu - pružné domáce nohavice sú jemnejšie než čistá bavlna. Majú priliehavý pás namiesto nastaviteľného, pretože strečový charakter nohavíc ho udrží. Nohavice sa zmesi bavlny sú navrhnuté tak, aby redukovali zrážanie pri praní.

Kým bavlna je ideálna na leto, je ťažko poraziť pohodlný pár flanelových domácich nohavíc, keď napadne sneh. Hlavným prínosom flanelu je jeho schopnosť udržať teplo a rovnako nohy svojej nositeľky v teple. Na rozdiel od bavlny, flanel nedýcha ľahko a teplo, ktoré telo prirodzene vytvára zostáva pri pokožke. Ako bavlna, tak i flanel je veľmi trvanlivý materiál, ktorý zachováva svoj tvar aj po mnohých putovaniach práčkou a sušičkou. Flanelové nohavice sa častým nosením a praním zvyčajne stávajú oveľa pohodlnejšie. V rovnakom duchu, flanel je ťažšia textília ako bavlna a oveľa viac vydrží a ani nemusí byť praný každý deň. Avšak niektoré dámy môžu mať z flanelu svrbivý a drsný pocit na pokožke. Flanel môže byť alebo tenký alebo hrubý. Tenší materiál je veľmi mäkký, zriedka sa zráža a dobre dýcha. Z tohto dôvodu je dobrý pre letné oblečenie. Hrubšie flanel sa tiež zriedka zráža, je extrémne mäkký a udrží teplo. Môže byť veľmi teplý, preto je lepší pre zimu.

Flísové domáce nohavice pre pohodlie - dámy, ktoré nemajú rady flanel, nájdu presne to čo hľadajú v páre flísových domácich nohavíc. Aj dámy, ktoré sú alergické na vlnu alebo flanel, túto látku tolerujú a navyše je jedným z najkomfortnejších materiálov na trhu. Flís je ďalšia hrejivá, komfortná látka vyrobená zo syntetických vlákien z recyklovaného polyesteru. Má všetky vlastnosti flanelu a vlny v zlomku hmotnosti. Flís je hydrofóbna látka, čo znamená, že neabsorbuje vodu. Dokonca aj keď je mokrý, zachováva telesné teplo a má tendenciu veľmi rýchlo vyschnúť Jedna nevýhoda flísových nohavíc je, že sú vysoko horľavé, takže dámy by sa mali vyhnúť prílišnej blízkosti k otvorenému ohňu pri nosení.

Satén je vyrobený z hodvábu a zmesi iných materiálov. Je veľmi hladký a pohodlný, ale nedýcha a udrží teplo. Ide o menej drahú alternatívu k oblečeniu z čistého hodvábu.

Hodváb je mäkký, luxusný a drahý. Musí sa čistiť chemicky. Materiál nedýcha dobre a udrží teplo, takže môže byť nepohodlné nosiť ho v teplejších mesiacoch.

Nakoniec, výber ideálneho materiálu je založený na osobných preferenciách. Rozhodnite o cenovom rozpätí, pocitu mäkkosti a hladine hrejivosti pre jeho výber.

Typy pása dámskych domácich nohavíc

Domáce nohavice môžeme nájsť s tromi rôznymi typmi pása: pružným, na šnúrky a priliehavým. Pružné pásy sú príjemné, pretože sa naťahujú a sťahujú s pohybom a poskytnú priestor na prírastok i úbytok váhy. Ale niektoré dámy môže dráždiť neustále objatie ich pása patentom. Pásy so šnúrkou sú príjemné, pretože môžu byť zodpovedajúcim spôsobom upravené. Potom, čo sú nastavené na správnu veľkosť, viackrát ich nemusíte nastavovať, ak len nekolíše vaša hmotnosť. Nevýhodou je to, že nie sú pružné. Pri naťahovaní sa, alebo pri zdeformovaní sa pás môže zdať príliš pevný. Priliehavé pásy sú pohodlné, obsahujú elastický spandex, ktorý priľne, umožňuje pohyb, ale nie je ho možné nastaviť. Ale pretože materiál je pružný, zvyčajne skvele padnú.

Spoľahlivý pár domácich nohavíc je zásadným kúskom vášho šatníka. Dámy, ktoré ich vlastnia, poznajú komfort a trvanlivosť, ktoré tento typ oblečenia poskytuje. Či už sú to tepláky, flanelové nohavice, alebo niečo medzi tým, tieto kúsky sú skvelou investíciou a úžasne využiteľné v správnom prostredí.


waiting...
všetky ceny sú vrátane DPH Poštovné a balné vo výške 4,95 € platíte pri jednej objednávke iba raz