• viac ako 20.000 tovarov online
 • bezpečný nákup
 • móda pre každý typ postavy

Dámske doplnky Picard

Dámske doplnky Picard sú perfektným spoločníkom náročných dám. Či už ako darček pre niekoho alebo ako darček pre seba: Exkluzívne dámske doplnky Picard zaručujú štýlový dizajn a vysokú kvalitu drahých materiálov. Veľkorysá kolekcia Picard ponúka alternatívu pre každý vkus: dámske kabelky z poddajnej kože, módne ležérne tašky pre trendový vzhľad, odolné batohy, reprezentatívne tašky laptop a kufríky a nadčasové doplnky ako kabelky, peňaženky a kľúčenky.

Doplnky, Picard(4)
Zoradiť podľa:
Filtrovať podľa:
Filtrované podľa:

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

 • Zoradiť podľa:
  Najpredávanejšie
 • Príbuzné farby
 • Značka
  Picard
 • Materiál
 • Dizajn
 • Cena
 • Štýl
 • Ošetrovanie

Zoradiť podľa

Doplnky, Picard(4)

Dámske doplnky Picard

Dobrá kabelka je určená na večnosť. Sprevádza svoju majiteľku na všetkých cestách a cestičkách a vyzerá vždy dobre. Kabelka, ktorá je vyrobená s cieľom zhodnotiť šatník dámy na celé roky je predovšetkým vyrobená s láskou. Mala by byť vyrobená s láskou k detailu a z vysoko kvalitných materiálov. Picard vie, ako vyrobiť takýto dámsky doplnok, pretože vie, ako spojiť tradičnú remeselnú zručnosť s najvyššou kvalitou.

Ako vznikajú dámske doplnky Picard

Najprv sa vyberie koža. Prirodzene používajú sa len najjemnejšie kože a to určuje už aj výsledný vzhľad doplnkov Picard. Mali by vyzerať ušľachtilo a zároveň robustne. Potom príde dizajn a výber doplnkov. Samozrejme, že všetko do seba musí perfektne zapadať, aby hotová kabelka mala harmonický zovňajšok. Potom sa koža na rezacom stole vystrihne. Potom sa jednotlivé kúsky zafarbia, poskladajú a zošijú čistými švami. Farbené okraje sú vyleštené, aby bol vzhľad perfektný.

Príbeh dámskych doplnkov Picard

Dámske doplnky Picard poznáme už od roku 1928, kedy značku založil garbiar Martin Picard a jeho synovia v Obertshausene. V začiatkoch vozil jeho syn Edmund Picard súbory vzoriek do Offenbachu na svojom bicykli. Už o niekoľko rokov neskôr – v 1935 – bratia ale začali, vzhľadom k úspechu, vyrábať svoje tašky vo veľkých sériách. Spoločnosť počítala už viac ako 100 zamestnancov. Značka Picard rástla a rástla, tak že na konci 60. rokov sa počet zamestnancov zvýšil na 1000 v troch závodoch v Nemecku. V 80. rokoch kládol Picard zvláštny dôraz na prezentáciu značky. Rodinná firma sa stáva známejšou a známejšou. Od roku 1985 značka Picard štyrikrát ročne prichádza s novou kolekciou, a prichádzajú k tomu ešte aj doplnky ako batožinové výrobky pre obchod a cestovanie ako aj koncept malého koženého tovaru.

Svet si všíma doplnky Picard

1994 a Picard sa výrazne etabluje ako módna značka na medzinárodnom trhu: V Európe a aj na Ďalekom východe je Picard stále populárnejší. V júli 1998 prevzal vedenie predaja Georg Picard a tak firmu vedie už štvrtá generácia rodiny. V rokoch 2000 Picard vsadil na spoluprácu s umeleckou a kultúrnou scénou. Nasledovala kooperácia s maliarkou Anita Jäger a umeleckým fotografom Claus Rudolph-om. Dnes predajne s dámskymi doplnkami Picard nájdete napríklad na letiskách vo Frankfurte, Mníchove a Viedni, rovnako ako na frankfurtskej Goethestraße a berlínskej Friedrichstraße, čo len podčiarkuje internacionalizmus značky. Georg Picard to sformuloval takto: „Picard potrebuje tvár tam, kde ho svet vidí“.

Od tej doby je značka v každom prípade špecialistom na koženú galantériu a módne kožené výrobky. V jej sortimente dnes nájdeme všetko od malých kožených výrobkov, biznis kufríkov, toaletných tašiek, opaskov, batohov až po kvalitné kabelky. Picard každú sezónu ponúka remeselné umenie v novom balení : módne trendy a nadčasovú eleganciu s vysokými požiadavkami na kvalitu, funkčnosť a dizajn.

Picard: kabelky a doplnky prvotriednej kvality

Dámske doplnky Picard sú právom známe každému pretože spoločnosť Picard má za sebou dlhú históriu - existuje viac ako 80 rokov a ponúka komplexný sortiment tašiek a kožených doplnkov. Zahŕňa to Picard tašky na každodenné použitie, ale tiež profesionálne biznis tašky s priehradkami na technické vybavenie. Cestovné tašky a doplnky dopĺňajú ponuku rovnako ako malé kožené výrobky. Peňaženky a púzdra Picard sú navrhnuté tak, aby zodpovedali jednotlivým kolekciám, ale väčšina modelov je nezávislým výtvorom. Ušľachtilé Picard peňaženky, kufre a tašky ponúkajú moderný a nadčasový dizajn, ktorý nebude po jednej sezóne passé. Rovné, ušľachtilé tvary Picard tašiek a aktoviek v decentných farbách zladíte rovnako s biznis štýlom ako aj šik voľnočasovým outfitom. Kabelky cez rameno Picard skvele harmonizujú s džínsami, pretože dizajn tejto nemeckej značky je navrhnutý tak, aby vás bol schopný sprevádzať v akejkoľvek situácii každodenného života. Okrem toho Picard garantuje kožený tovar najvyššej kvality, čo je zrejmé z každého kúsku. Príjemný dotyk a typická vôňa vysoko kvalitnej kože sú dôkazom tohto sľubu. Dámska kabelka hovorí o vašom vzťahu ku kráse, móde a úprave zovňajšku všeobecne. Prezrádza, či ste pevná a zásadová. Hovorí o tom, či máte hravý prístup k životu. Ukazujete ňou svoju dynamickú alebo skôr statickú povahu. V dámskej kabelke sa zrkadlí váš vzťah ku kvalite. Vyjadrujete ňou, či myslíte na dlho dopredu alebo pozeráte len za najbližší roh. Vaša tvorivosť sa vie prejaviť aj výberom vašej kabelky. Dámska kabelka prezradí, či poznáte svoju postavu a viete s ňou pracovať alebo nie. Manifestujete ňou váš spoločenský status, solventnosť, aj inteligenciu. Tieto i mnohé iné veci prezrádzate výberom vašej kabelky ale aj spôsobom, ako ju nosíte.

Štruktúry kožených kabeliek Picard siahajú od pekného fládrovania, cez ušľachtilú Saffiano optiku až po pestré animálne potlače. Očarujúce večerné kabelky Picard a tašky cez rameno sa vďaka tenkému dizajnu a lakovanému prevedeniu alebo šik prívesku hodia k akémukoľvek elegantnému oblečeniu. Aj exotické tvary ako retro kabelky s keramickým uzáverom, alebo praktické batohy Picard rozširujú ponuku individuálnych doplnkov. Spracovanie materiálov sa vykonáva veľmi starostlivo a na základe vysokých štandardov kvality a hlboko zakorenenej odbornosti. Pre dámy, ktoré potrebujú tašku na podnikanie, alebo voľný čas, tašku, ktorá sa vyznačuje štýlovým ale decentným vzhľadom, je dizajn Picard vždy ideálnou voľbou. Vzhľadom na rozmanitosť dámskych doplnkov Picard, určite stojí jeho ponuka za pohľad. Individuálny, moderný dizajn v najvyššej kvalite prichádza každú sezónu podobe kabeliek, peňaženiek a puzdier Picard.


waiting...
všetky ceny sú vrátane DPH Poštovné a balné vo výške 4,95 € platíte pri jednej objednávke iba raz