Kabelky cez rameno(0)
Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

Kabelky cez rameno(0)

DÁMSKE KABELKY SÚ ŽENSKOU VÁŠŇOU

Čas na novú

Kabelky spadajú v živote ženy do rovnakej kategórie ako topánky: nikdy ich nie je dosť! A keďže módny priemysel nás každú sezónu zaplavuje novými a novými modelmi, je nepochybné, že sa vždy nájde novinka nevyhnutná pre šatník, či skôr spokojný pocit ženy.

Pri pohľade na niektoré extravagantné modely trošku uniká zo zreteľa pôvodný účel kabeliek, ktorým je úschova a prenášanie dôležitých drobností. Avšak kto niekedy nahliadol do dámskej kabelky vie, že žena má neuveriteľný talent dostať do nej všetko potrebné na prežitie. Alebo nemá, a vtedy prichádza čas na kabelku novú. Našťastie sa vždy nájde model, ktorý je o niečo väčší a modernejší a sofistikovanejší.

Koľko je druhov kabeliek, toľko je spôsobov ich nosenia. Žiaden nie je dominantný, i keď sa tak občas v dôsledku vládnuceho trendu môže zdať. Prevesenie cez rameno sa objavuje najčastejšie pri menších, eventuálne večerných kabelkách, ktoré sú ľahké a nebudú zaťažovať chrbticu. Pri bežnom používaní kabelky je obvyklejšie nosenie krížom cez rameno, čo rovnomernejšie rozloží jej váhu. Variantou pre športovejšie založené typy je tzv. crossbody kabelka. Pokiaľ prevláda starosť o zdravie chrbtice, či žena potrebuje voľné ruky, má možnosť zvoliť kabelku v podobe ruksaku, ktorý nosí na jednom či cez obe ramená. Veľké tašky, v ktorých napriek objemnosti ich majiteľky zázračne vždy nájdu to, čo práve potrebujú, sa nosia väčšinou na predlaktí. A existujú aj modely s kratšími či dlhšími uškami do ruky, či listové kabelky držané priamo v dlani.

Kabelka je ako dobrá kamarátka

Vnútro kabelky, to už je ženina súkromná záležitosť. V podstate je odrazom jej života- organizované s mnohými priečinkami, prehľadné s dvoma-troma vreckami na dôležité drobnosti, s ladiacou peňaženkou a púzdrom na mejkap či okuliare, alebo zdanlivo chaotický systém dômyselne uskladnených nevyhnutností.

Každá kabelka prináša žene do života niečo nové, pričom nezatieňuje ostatné kabelky. Tieto vedia, že ich chvíľa zase príde. Kabelka drží spojenectvo s topánkami, prípadne s opaskom, šálom, rukavičkami či ladiacou brošňou. Je to srdcový módny doplnok a vy si ten svoj môžete vybrať v našom katalógu, kde sú kabelky nielen zodpovedajúco kvalitné a účelné, ale hlavne krásne.


waiting...