Nočné košele(0)
Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

Nočné košele(0)

Dámske nočné košele

Nočná košeľa, teraz termín pre dámske oblečenie nosené do postele, je historicky trochu mätúci pojem. Od šestnásteho až osemnásteho storočia, to bola mužská voľná košeľa. V sedemnástom a osemnástom storočí, to bolo dámske neformálne oblečenie na deň, postupne prijaté oboma pohlaviami.

Dnes majú dámy vo svojom šatníku mnoho rôznych nočných košieľ a nosia ich v závislosti od nálady a potreby. Nákup novej nočnej košele začína určením štýlu, ktorý chceme kúpiť, potom sa zameriame na údaje, ako je farba a materiál. Sú dámy, ktoré preferujú pohodlie, sú dámy, ktoré chcú byť aj v noci sexi, a sú náročné dámy, ktoré chcú byť sexy a v pohodlí súčasne. Klingel vám ponúka dámske nočné košele v najväčšom výbere za najlepšiu možnú hodnotu.

Štýly nočných košieľ

Rovnako ako u ktoréhokoľvek módneho kúsku aj u nočných košieľ, dámy preferujú jeden štýl cez druhý, v priebehu rôznych ročných období alebo pri zvláštnych príležitostiach. Hrejivé flanelové nočné košele sú ako stvorené pre studené, búrlivé zimné noci. Tenké nočné košele sú zase ideálne na leto, a sú zvyčajne v súprave s negližé alebo županom, v závislosti na preferenciách. Intímne príležitosti majú tendenciu vyžadovať krásnu hodvábnu nočnú košeľu. Niektoré z najbežnejších štýlov nočných košieľ vám Klingel teraz predstaví.

Nočná košeľa prichádza v mnohých rôznych štýloch. Nočná košeľa s dlhými rukávmi, vysoko ku krku na chladné mesiace. Nočná košeľa s krátkymi rukávmi v dĺžke po kolená je skvelou voľbou v lete, zatiaľ čo košieľka na ramienka vnáša do spálne zmyselný nádych. Aj keď by nočné košele mali byť pohodlné, niekedy sú zhotovené s dizajnovými prvkami ako sú čipky alebo volániky, ktoré ich robia viac štýlovými. Preto, výber tej správnej nočnej košele je otázkou osobného štýlu a požiadaviek na úroveň pohodlia. Nočné košele prichádzajú v mnohých rôznych materiáloch, od hrejivej bavlny až po hladký hodváb.

Samozrejme osobitnú kapitolu tvoria sexy nočné košieľky. Sú to krátke, sladké kúsky, ktoré vyzerajú lákavo a koketne, ale nemusia byť najpohodlnejším kusy oblečenia na svete. Ale tieto nočné košieľky nemilujeme kvôli praktickosti, sú navrhnuté pre zábavu. Prichádzajú vo všetkých farbách, od jednoduchej čiernej až po odtiene dúhy.

Materiály nočných košieľ

Oblečenie vyrobené na spanie musí byť pohodlné, takže výrobcovia zvyčajne používajú len tie najkvalitnejšie textílie na výrobnej linke. Kupujúci potrebuje pri rozhodovaní poznať rozdiely medzi tkaninami, pretože materiál má vplyv na cenu, starostlivosť i životnosť. Pre maximálne pohodlie, väčšina výrobcov volí použitie priedušných látok, ktoré sú príjemné k pokožke, ako bavlna a hodváb. Bavlna je organická látka, ktorá pochádza z rastlín a ak je veľmi jemne tkaná je neuveriteľne mäkká a hrejivá pre pokožku. Hodváb je lesklý, hladký materiál, ktorý pôsobí na pokožku chladivo.

Nočná košeľa je v blízkom kontakte s vaším telom po dlhú dobu a dotýka sa veľké plochy pokožky. Hmotnosť vášho tela presadzuje dôsledný kontakt s tkaninou, takže je naozaj dôležité investovať do kvalitného nočného oblečenia, ktoré je bezpečné a jemné. Bavlna je prirodzenou voľbou. Pracovala pre celé módne generácie a hodnoty znalých dám, ktoré hľadajú to najlepšie, čo príroda môže ponúknuť.

Bavlna vs. hodváb

Z týchto dvoch, je hodvábna nočná košeľa drahší variant. Je aj zložitejšie starať sa o modely z hodvábu, pretože počas prania resp. čistenia musíte starostlivo dodržiavať pokyny. Hodváb je nutné prať ručne, pretože bubon práčky môže spôsobiť poškodenie tohto materiálu. Bavlnu, na druhej strane, môžete prať v práčke. Hoci, bavlna sa zvykne zraziť, ak je vystavená vysokým teplotám, preto bavlnené nočné košele perte pri miernych teplotách. A bavlnené nočné košele môžete pokojne sušiť aj v sušičke, na rozdiel od hodvábu. Pri správnej starostlivosti ako bavlna, tak aj hodváb prežijú mnoho rokov, dokonca viac než mnoho syntetických vlákien.

Výhody bavlnených nočných košieľ

Bavlna je prírodné vlákno, ktoré dýcha s vami. Ak trpíte nočným potením, bavlna pomôže vášmu telu v termoregulácii. Ak máte tendenciu spať v jednej pozícii po dlhú dobu a prehrejete sa, bavlna vás udrží chladnejšími a suchšími, takže ráno budete menej stuhnutá a bolestivá.

Bavlnená nočná košeľa odvádza vlhkosť z tela a pomáha vytvárať prostredie s riadenou vlhkosťou na povrchu pokožky. To znamená menej potenia a nepríjemného lepkavého pocitu, ktorý s ním prichádza.

Voľnejší strih! Áno, jedna z dôležitých čŕt bavlnených nočných košieľ je, že nie sú tesné, ani neobmedzujú, cítite sa v nich komfortne.

Bavlnená nočná košeľa aj po mnohých praniach bude vyzerať skvele. Pravdepodobne ju zunujete dlho predtým, než by sa opotrebovala.

Bavlna je prirodzene ľahká a mäkká na dotyk. V závislosti na tom, ako je tkaná, na pokožke ju takmer nebudete cítiť.

Skvele drží farbu, potlač zostane živa a biela bude žiariť aj pri minimálnej starostlivosti.

Starostlivosť o jemné nočné košele

Nočná košeľa, spolu so spodnou bielizňou, sú často z jemných tkanín, ako čipka alebo organza. Zaobchádzať s nimi treba rovnako starostlivo ako s hodvábom. Nemali by byť vystavené žiadnemu nešetrnému praniu, to znamená, že ich musíme prať ručne. Sušičky tiež môžu poškodiť tieto kúsky, takže sušenie na vzduchu funguje najlepšie. Aj v prípade, že vaša nočná košeľa má na sebe ozdoby ako mašle, alebo kamienky, zistite, či ich pred praním viete odstrániť. Ak to nejde, nikdy nedávajte nič s flitrami alebo kamienkami do práčky, pretože by tieto materiály pravdepodobne zničila. Vyperte ich ručne a vysušte na vzduchu.

Nočná košeľa je skvelou voľbou pre komfort a pohodu v noci. Aký kúsok si zvolíte, do značnej miery závisí na vašom osobnom štýle a potrebách. Matka, ktorá počas noci potrebuje praktické oblečenie, si zvolí inú nočnú košeľu ako muž, ktorý kupuje nočnú košeľu ako darček pre svoju priateľku. Rozumní kupujúci by mali pred kúpou preskúmať štýly a zvoliť ten, ktorý sa stretáva s ich potrebami. Po tom, ako sa rozhodnete pre štýl nočnej košele, začnite zvažovať špecifiká ako materiál a farby. Dajte prednosť začiatku s veľkým výberom, ktorý postupne zužujete, kým nájdete tú pravú. Klingel je úžasným zdrojom nočných košieľ, jeho on-line ponuka je neporovnateľne širšia s kamennými obchodmi. Nájsť tú správnu nočnú košeľu je už len otázka preferencií a trpezlivosti.


waiting...