• viac ako 20.000 tovarov online
  • bezpečný nákup
  • móda pre každý typ postavy
Top značky so zľavami až do 50% |K PONUKE
Top značky so zľavami až do 50% |K PONUKE

Pančuchové nohavice(16)

Filtrovať podľa:
Zoradiť podľa:

Dámske pančuchové nohavice

Ako hovorí aj spoločenský bontón, dáma by nikdy nemala byť videná na verejnosti bez pančuchových nohavíc. V dnešnom svete je na výber nekonečné množstvo rôznych druhov pančúch, stačí si len vybrať. Lesklé, jemné, elastické, formujúce, vzorované, viacfarebné, sieťované, samodržiace, alebo tie do podväzkových pásov. Vyrábajú sa z rôznych materiálov, z nylonu, lycry a elastanu. Vždy zvážte pomer ceny a kvality. Kvalitnejšie pančuchové nohavice budú stáť síce viac, ale môže sa to oplatiť.

Dámske pančuchové nohavice

Dámske pančuchové nohavice sú priliehajúci odev, ktorý pokrýva chodidlá, nohy boky a zadoček a tiež vizuálne zoštíhľuje postavu, ak je nosený v určitých farbách. Nosiť pančuchové nohavice má mnoho výhod, vrátane vyhladenia nôh, poskytnutia tepla a zakrývania celulitídy a škvŕn. Používajú sa ako doplnok pre štylizovanie šiat a sukní. Existujú sexy sieťované pančuchové nohavice pre odvážne dámy, ktoré chcú predviesť svoje nohy, rovnako ako farebne potlačené pre experimentátorky alebo klasické, čierne nepriehľadné pančuchové nohavice pre každodenný vzhľad.

Výber dámskych pančuchových nohavíc, ktorý je dnes k dispozícii je obrovský a líši sa farbou, DEN-mi aj štýlom. Denier (DEN) označuje silu/hustotu vlákna pančuchových nohavíc. Napovie vám, ako veľmi sú pančuchy priehľadné. Platí pritom pravidlo, že čím vyššia hodnota DEN, tým sú pančuchy menej priehľadné a vhodnejšie na chladné dni. Obvykle sa stretnete s DEN 10, 15, 20.

Hrubé, nepriehľadné pančuchové nohavice udržia nohy v teple počas zimných mesiacov, zatiaľ čo priesvitné, jemné pančuchové nohavice dopĺňajú letné šaty.

Denier (DEN) dámskych pančuchových nohavíc

Jedným z kľúčových rysov pančuchových nohavíc je denier. Podľa definície, denier je jednotka hmotnosti použitej na určenie jemnosti alebo hrúbky pančuchových nohavíc. Čím nižšia je hodnota DEN o to krehkejšie a jemnejšie pančuchové nohavice sú.

Ultra tenké pančuchové nohavice

Ultra tenké dámske pančuchové nohavice majú hodnotu DEN pod 10 a sú používané na vytvorenie vzhľadu holých nôh. Tieto pančuchové nohavice skryjú škvrny a nedostatky svetlej pokožky a udržia nohy sexy v lete. Mnoho ultra tenkých dámskych pančúch prichádza s obnaženými prstami, takže ich môžete nosiť do sandálov.

Tenké dámske pančuchové nohavice

Tenké dámske pančuchové nohavice sú v rozmedzí 10-20 DEN a sú trocha silnejšie ako ultra tenké. Matné tenké pančuchové nohavice môžu byť nosené v lete pre prirodzený vzhľad. Lesklé pančuchové nohavice, ktoré v minulosti boli skvelé na prepychovejšie udalosti, sú už v súčasnosti považované za faux pas. Niekedy tenké pančuchové nohavice majú tenkú aj špičku a môžu byť nosené v sandáloch.

Semi- transparentné pančuchové nohavice

Semi- transparentné pančuchové nohavice majú hodnotu DEN 21 – 40 a stále vyzerajú prirodzene, ale sú odolnejšie ako ultra tenké a tenké pančuchové nohavice. Semi- transparentné pančuchové nohavice sú skvelé pre jarné a jesenné dni, kedy už vaše nohy potrebujú zakryť, ale stále chcete mať prirodzený vzhľad. Tieto typy pančuchových nohavíc sú zvyčajne k dispozícii v mnohých farbách.

Nepriehľadné pančuchové nohavice

Nepriehľadné pančuchové nohavice sú v rozmedzí 41 – 69 DEN a ponúkajú dobré pokrytie. Sú skvelé, keď sa vonku ochladí, napríklad neskoro na jeseň alebo v skorú jar. Tiež sú k dispozícii v mnohých farbách a môžu transformovať váš outfit.

Silne nepriehľadné pančuchové nohavice

S hodnotou DEN 70-99, husté nepriehľadné pančuchy udržia nohy v teple počas zimy a poskytujú plné pokrytie. Silne nepriehľadné pančuchové nohavice umožňujú dámam nosiť sukne a šaty, aj keď je vonku chladno. Ak sa o ne staráte, tieto pančuchové nohavice môžete nosiť mnoho rokov, vďaka ich hrúbke. Hrúbka tiež zvýrazňuje farbu pančúch a dáva nohám jasné obrysy.

Extra hrubé nepriehľadné pančuchové nohavice

Keď sú zimné teploty už v mínusoch, potom pár extra hrubých nepriehľadných pančuchových nohavíc je ideálny. Majú DEN cez 100. Poskytujú plné pokrytie a hrúbka zabezpečuje, že farba je silná.

Vlastnosti dámskych pančuchových nohavíc

Pančuchové nohavice môžu vyzerať ako jednoduché oblečenie, ale existuje množstvo vlastností na zváženie pri ich kúpe. Prichádzajú v rôznych úpravách, s rôznou výškou pása, s klinom, alebo bez, s nohavičkami alebo prstami.

Povrchová úprava dámskych pančuchových nohavíc

Povrchová úprava opisuje množstvo lesku, ktoré pančuchy majú. Matné pančuchové nohavice nemajú lesk, nepriťahujú pozornosť na nohy a v súčasnosti sú odporúčané. Mierne lesklé pančuchové nohavice majú nádych lesku, bez toho aby bol ohromujúci a preto prinášajú eleganciu do denného oblečenia. Lesklé pančuchové nohavice majú zrejmý lesk a definujú tvar nohy, ako sa od nich odráža svetlo. Veľmi lesklé pančuchové nohavice majú vysoký lesk a zvýrazňujú nohy viac než akýkoľvek iný povrch, čo ich robí perfektnými na večierky. Tieto termíny sa môžu líšiť podľa výrobcov, ale koncept rôznych prevedení zostáva rovnaký.

Pás dámskych pančuchových nohavíc

Normálny pás končí v úrovni pupku. Pre dámy, ktoré rady nosia bedrové sukne sú k dispozícii pančuchové nohavice, ktoré končia na bokoch. Na druhej strane, pančuchové nohavice s vysokým pásom končia niekde pod líniou podprsenky a sú zvyčajne tvarujúce a sťahujú bruško a zadoček. Vytvárajú hladký vzhľad.

Klin pančuchových nohavíc

Klin je kúsok hrubšej tkaniny všitej do pančuchových nohavíc, aby ich posilnil a je umiestnený v priestore medzi nohami, Niektoré pančuchy sú bez klinu a majú všade rovnakú hrúbku. Otvorený klin definuje dieru v pančuchových nohaviciach a ponúkajú tak lepšiu priedušnosť.

Nohavičky dámskych pančuchových nohavíc

Nohavičky sú súčasťou pančuchových nohavíc, ktorá pokrývajú zadoček. Rôzne nohavičky siahajú do rôznych dĺžok a niektoré môžu byť viditeľné, keď nosíte krátke sukne a šaty. Pre boxerky sa používa vyšší DEN v oblasti nohavičiek a siaha od pása až k hornej časti stehien, kde vytvára rovnú líniu, takže nohavičky pripomínajú boxerky. Aj keď sú tieto pančuchové nohavice trvanlivé, nie sú vhodné pod krátke sukne, pretože kontrast tmavšej farby vyššieho DEN a nižšieho DEN zvyšku pančúch bude viditeľný. Nohavičky v línii V pripomínajú tvar normálnych nohavičiek. Pančuchové nohavice s rovnakým DEN až po pás sú ideálne pod krátke sukne a šaty.

Špička dámskych pančuchových nohavíc

Typ špičky, aký pančuchové nohavice majú určuje druh obuvi, ktorý s nimi nosíte. Tenké pančuchy majú rovnaký DEN na prstoch ako zvyšok pančúch preto fungujú skvele so sandálmi, zatiaľ čo sandálová špica pančúch má sotva viditeľné spevnenie a vyzerá dobre v topánkach s otvorenou špičkou. Pančuchy s otvorenou špičkou sú ideálne k sandálom. Najviditeľnejší druh špičky je zosilnený a je známy pre svoju trvanlivosť. Nenoste ho so sandálmi.

Veľkosti dámskych pančuchových nohavíc

Rôzni výrobcovia pančuchových nohavíc môžu mať veľmi odlišné princípy dimenzovania. Niektoré značky určujú veľkosť podľa výšky a hmotnosti nositeľky.

Klingel vám umožňuje nakupovať pančuchový tovar online v pohodlí vášho domova. Keď si prečítate popis tovaru pozorne pri výbere tých správnych pančuchových nohavíc, ktoré perfektne dotvoria váš vzhľad, nemôžete spraviť chybu.


waiting...

10€ uvítacia zľava⁴

Bezplatné prihlásenie⁴

  • Aktuálne módne trendy
  • Exkluzívne zľavy
  • Atraktívne akcie a súťaže
  • Profesionálne poradenstvo

Bezplatné prihlásenie⁴

Polia označené * sú povinné. Poskytnutie ostatných údajov je dobrovoľné a možno ich kedykoľvek zmeniť.
KONTAKTY
035 321 32 00* *Sme tu pre Vás Po – Pi 8.00-18.00, So 8.00-13.00
BEZPEČNÁ PLATBA
  • Dobierka
  • PayPal
  • Visa
  • Mastercard
SLEDUJTE NÁS
všetky ceny sú vrátane DPH Poštovné a balné vo výške 4,95 € platíte pri jednej objednávke iba raz