• viac ako 20.000 tovarov online
 • bezpečný nákup
 • móda pre každý typ postavy
15% zľava k 1. ADVENTU 🕯️15% zľava k 1. ADVENTU 🕯️
00
dni
:
15
hod
:
28
min
:
53
sek
Bielizeň, Anita Rosa Faia(5)
Filtrovať podľa:
Zoradiť podľa:
Filtrované podľa:

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

 • Zoradiť podľa:
  Najpredávanejšie
 • Veľkosť
 • Príbuzné farby
 • Typ produktu
 • Cena
 • Značka
  Anita Rosa Faia
 • Zapínanie
 • Dizajn
 • Štýl
 • Vlastnosti materiálu
 • Zvláštnosti

Zoradiť podľa:

Bielizeň, Anita Rosa Faia(5)
1

Dámska bielizeň Anita Rosa Faia

Prečo sa rozhodnúť pre dámsku bielizeň Anita Rosa Faia? Pre jej vášeň pre detail. Pre neustálu snahu o zlepšenie produktov, vývoj nových materiálov, jemné doladenie perfektných strihov. Dámska bielizeň Anita Rosa Faia našla dokonalú rovnováhu medzi celým radom faktorov: farbami a vzormi, čipkami a výšivkami. Nové trendy, dlhoročné skúsenosti, technické a odborné znalosti a vášeň pre krásu to všetko vytvára vysoko kvalitnú dámsku bielizeň, ktorá nielen skvele sedí, ale je aj atraktívna a elegantná.

Dámska bielizeň Anita Rosa Faia

História dámskej bielizne Anita Rosa Faia sa začala písať v Drážďanoch roku 1886, kedy Ernst Max Helbig, pradedo dnešného majiteľa Georg Weber-Ungera založil spoločnosť. V prvých rokoch vyrábali elastické traky a tiež elastické telové pásy. Páni aj dámy boli v tých časoch skôr zavalití, čo znamenalo, že tieto typy výrobkov boli najžiadanejšie. V roku 1900 Anita Rosa Faia vyrobila prvé korzety o desať rokov neskôr prvé ortopedické pásy a bandáže. V roku 1917 prevzal spoločnosť Dr Walter Helbig, dedko dnešného majiteľa.

V roku 1930 mala spoločnosť už 3000 krajčírok, ročný obrat 17 miliónov ríšskych mariek a stala sa významným výrobcom trakov a korzetov.

Po bombardovaní a úplnej likvidácii výrobných závodov, sa Anita Rosa Faia po vojne odvážila na nový začiatok v Drážďanoch pod sovietskou okupáciou. Počas tých rokov bolo Rusko hlavným dodávateom surovín a tiež najväčším odberateľom korzetov a pásov. Tieto výrobné závody boli nakoniec v roku 1971 uchopené východonemeckým štátom, ktorý bol v tom čase pod komunistickou nadvládou a spoločnosť Anita Rosa Faia bola vyhlásená za štátny podnik.

V roku 1949 dcéra Dr.Helbiga, Dr. Christine Weber-Unger, a jej manžel Dr. Heinrich Weber-Unger, rodičia súčasného majiteľa Georg Weber-Ungera, znova založili spoločnosť v demokratickom západnom Nemecku. Prostredníctvom série náhod, bolo spoločnosti ponúknuté prvé poschodie bývalého pivovaru Schlossbrauerei v Brannenburgu, bolo rýchlo vybavené šijacími strojmi a slúžilo ako prvý výrobný závod.

Dr. Christine Weber-Unger bol inteligentná dáma s hlavou pre podnikanie. Mala mimoriadny zmysel pre nové a sľubné možnosti. Spoznala potenciál vo vytvorení špeciálnej „dojčiacej podprsenky“ a navrhnutí špeciálnej spodnej bielizne a plaviek pre tehotné dámy. Videla aj potrebu špeciálnych produktov na podporu dám, ktoré podstúpili operáciu prsníka.

Koncom 20. storočia prevzal žezlo spoločnosti Anita Rosa Faia Georg Weber-Unger a spoločnosť začala expandovať mimo hranice Nemecka. . Predajné a distribučné pobočky boli založené vo Francúzsku, Anglicku, Švajčiarsku a Holandsku; Spoločnosť zriadila svoje vlastné výrobné závody v Rakúsku, Českej republike a Portugalsku.

Predajné a distribučné pobočky boli založené v USA, Portugalsku, Belgicku, Španielsku a Poľsku. Nová budova bola postavená pre celosvetové logistické centrum v Kufsteine; spoločnosť začala investovať v Ázii, založením vlastných výrobných pobočiek v Thajsku a Mjanmarsku.

Dámska bielizeň Anita Rosa Faia a Klingel

Klingel svojou ponukou dámskej bielizne Anita Rosa Faia vyhovie požiadavkám aj tých najnáročnejších dám a to nielen na funkčnosť, ale aj na atraktívny zjav.

Dámy si môžu vyberať z množstva rôznych štýlov. Je zrejmé, že existujú štýly, ktoré sedia niektorým dámam v porovnaní s ostatnými lepšie. Žiaľ, väčšina dám nevie, aký štýl spodnej bielizne je pre ňu najvhodnejší, kým ju nevyskúša a nenosí. Sú štýly, ktoré sú oveľa pohodlnejšie ako ostatné. V konečnom dôsledku, dobre padnúca dámska bielizeň, bez ohľadu na štýl alebo značku, by nemala zvýrazňovať líniu nohavičiek a podprsenka by sa nemala zarezávať. To je vždy no-no.

Dámsku bielizeň Anita Rosa Faia nájdete v našej ponuke v širokej škále materiálov. Hoci, najviac používaným pre praktické každodenné nosenie je bavlna. Tento materiál ponúka pre nositeľku rad podstatných výhod. Je mäkký a má čo ponúknuť, robí nosenie pohodlnejším a zaručí, že bude robiť každý pohyb s nositeľkou. Bavlna absorbuje vlhkosť a odvádza ju preč od tela. Umožňuje rýchle odparovanie potu z pokožky. Iné špeciálne typy bielizne môžu byť zhotovené zo množstva rôznych materiálov. Satén a hodváb sú preferované pre hladkú a chladivú textúru a lesklý vzhľad. Nylon a polyester sa tiež nosí z týchto dôvodov, a tieto materiály sú menej nákladné. Môžu byť použité aj tvarujúcej dámskej bielizni. Spandex a Lykra sú najčastejšie používané pri výrobe tvarujúcej dámskej bielizne.

Anita Rosa Faia je v popredí aj pokiaľ ide o podprsenky pre dámy s väčšími prsiami. Jej podprsenky vo veľkých číslach sú navrhnuté tak, aby poskytovali komfort a podporu dámam s väčšou veľkosťou podprsenky. Moderné plus veľkosti sú k dispozícii v širokej škále veľkosti a štýlov. Návrhári podprseniek Anita Rosa Faia pochopili, že nemusíte obetovať pohodlie, aby ste vyzerali nádherne a dni nudných bielych podprseniek pre dámy s plus veľkosťou sa vďaka ich modelom chýlia ku koncu.

Absolútne najdôležitejším faktorom pri nákupe podprsenky vo veľkých číslach, je správny strih. Správne padnúca podprsenka dvihne vaše prsia a vytvorí tvar presýpacích hodín, ktorá lichotí vašim krivkám. Pamätajte, že vaša podprsenka vám nikdy nesmie spôsobovať bolesť alebo nepríjemné pocity. V správnej veľkosti sa budete cítiť rovnako dobre ako vyzerať.

Dámska bielizeň Anita Rosa Faia začínala výrobou korzetov. Tento praktický a zvodný kúsok je aj dnes nedeliteľnou súčasťou ponukou tejto značky. Napriek tomu, že pre mnohé z vás korzet reprezentuje jednu vec: zastaranú spodnú bielizeň spojenú s nepohodlím, korzety v módnom priemysle majú množstvo dobrých dôvodov pre dobýjanie sveta módy, rovnako módnych, ako aj osobných, vrátane tvarovania ženskej postavy. V súčasnosti sú ciele formujúcich korzetov Anita Rosa Faia rovnaké, ako boli vo viktoriánskej ére. Zoštíhľujúci efekt. Dámy majú pri kúpe tradičného korzetu na výber z možností, ktoré určujú tvar a veľkosť. „Overbust“ korzet funguje aj ako podprsenka a zdvíha prsia. Druhou možnosťou je „Underbust“ korzet, ktorý sa nosí s oddelenou podprsenkou.

Jedným z najťažších krokov pri kúpe tradičného korzetu je pochopenie jeho dimenzovania. Vzhľadom k tomu, že účelom korzetu je zmenšenie vlastného pása, merania sú veľmi dôležité. Avšak na rozdiel od iného oblečenia, alebo spodnej bielizne, korzety sú merané v stave, keď sú zašnurované, resp. zapnuté, čo znamená, že zakúpená veľkosť by sa mala zhodovať s veľkosťou, ktorú chce dáma dosiahnuť korzetom a nie aktuálny rozmer pása.

Anita Rosa Faia produkuje niekoľko rôznych štýlov dámskych nohavičiek, ktoré sú vhodné pre celý rad príležitostí. Dámska bielizeň s nízkym pásom je menej viditeľná ak nosíte rady nohavice s nižším sedom. Vysoko vykrojená dámska bielizeň je komfortnejšia pre dámy, ktoré majú pocit, že nízko krojená bielizeň môže byť obmedzujúca. Iné štýly dámskej bielizne poskytujú viac či menej pokrytia a nemali by vytvárať viditeľné línie pod oblečením. Klasické nohavičky sú praktickou, každodennou bielizňou, ktorú väčšina dám považuje na najpohodlnejšiu. Keď kupujete dámsku bielizeň, venujte pozornosť výberu správnej veľkosti pre najviac pohodlia. Väčšina výrobcov a tak aj Anita Rosa Faia vychádza pri dimenzovaní dámskej bielizne z rozmerov pása a bokov. Hoci, rozmer pása samotný funguje iba v prípade núdze.

Dámska bielizeň Anita Rosa Faia je atraktívna, je funkčná, cenovo dostupná a je tu pre vás v našej on-line predajni.


waiting...

10€ uvítacia zľava

Bezplatné prihlásenie

 • Aktuálne módne trendy
 • Exkluzívne zľavy
 • Atraktívne akcie a súťaže
 • Profesionálne poradenstvo

Bezplatné prihlásenie

Polia označené * sú povinné. Poskytnutie ostatných údajov je dobrovoľné a možno ich kedykoľvek zmeniť.
KONTAKTY
035 321 32 00* *Sme tu pre Vás Po – Pi 8.00-18.00, So 8.00-13.00
BEZPEČNÁ PLATBA
 • Dobierka
 • PayPal
 • Visa
 • Mastercard
SLEDUJTE NÁS
všetky ceny sú vrátane DPH Poštovné a balné vo výške 4,95 € platíte pri jednej objednávke iba raz