Klasické kabelky(0)
Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

Klasické kabelky(0)

Dámske tašky cez plece

Kvalitné dámske tašky cez rameno je na must-have zozname takmer každý dámy. Kabelky do ruky a clutch kabelky vyzerajú skvele, ale sú situácie, keď je komfort voľných rúk pre používaní tašky cez rameno, nesporne výhodnejší. Pre dámy, ktoré nakupuj, alebo majú deti je taška cez rameno nevyhnutnosťou. Rozhodnutie sa pre kúpu tašky cez rameno nie je problém, ale vybrať si tú správnu, problémom môže byť, pretože k dispozícii je ich nepreberné množstvo.

Dámske tašky cez plece

Dobrá taška cez rameno je takmer u každej dámy na zozname nevyhnutných doplnkov. Kabelky do ruky a clutch kabelky vyzerajú skvele, ale sú príležitosti, kedy pohodlie "voľných rúk" vďaka taške cez rameno je výhodnejšie. Dámy, ktoré veľa nakupujú alebo majú deti, tašku cez rameno potrebujú bezpodmienečne. Rozhodnutie o kúpe tašky cez rameno nie je problém, ale vybrať si tú pravú môže byť, pretože je tak veľa tašiek v ponuke, ťažké. Klingel má pre vás rad užitočných tipov ako si vybrať a nosiť tašku cez rameno, rovnako ako niektoré zdravotné informácie, ktoré treba mať na zreteli. S nimi si každá dáma vie kúpiť pohodlnú, krásnu a užitočnú tašku cez rameno.

Všetko o taškách cez plece

Tašky cez rameno boli nosené pravdepodobne už v praveku oboma pohlaviami: vrece z kože s dlhým popruhom. Cestujúci vždy potrebovali nejaký druh tašky, v ktorej prenášali svoje náležitosti, a hoci sa používali aj ručne nosené kufre, tašky cez rameno boli jedným z najbezpečnejších a najpohodlnejších spôsobov nosenie vecí. Tašku cez rameno je nielen ťažšie ukradnúť prípadným útočníkom, ale ponecháva i voľné ruky pre sebaobranu.

Technicky sú brašne a Messenger tašky taškami cez rameno, ale väčšina dám, ktorá hľadá tašku cez rameno sa odvoláva na kabelku. Brašne a Messenger tašky sú unisex modely, zatiaľ čo kabelky pôsobia žensky, sú ženské a rovnako štýlové ako funkčné. Skutočne, kategória "taška cez rameno" zahŕňa mnoho rôznych štýlov. "Taška cez rameno" je zastrešujúci termín pre skupinu tašiek, ktoré môžu byť nosené týmto spôsobom. Hobo tašky, baguette tašky i Tote bagy - to všetko spadá do klasifikácie taška cez rameno. Mnoho tašiek v štýle aktovky tiež prichádza s možnosťou nosenia cez rameno, popruh sa odpojí, keď sa taška nosí v rukách. Dobré ramenné popruhy sú jedným z kľúčových vecí, na ktoré musíme upriamiť pozornosť pri nákupe tašky cez rameno.

Akú tašku cez rameno hľadať

K dispozícii je nekonečný rad rôznych kabeliek. Voľba štýlu je vecou osobnej preferencie. Existuje však pár vecí, ktoré by ste si mali všimnúť, keď sa rozhodujete, ktorú tašku kúpiť.

Ľahká dostupnosť

Na rozdiel od kabelky do ruky, ktorú viete otvoriť oboma rukami a postaviť na rovnú plochu, aby ste k nej mali prístup, väčšina dám sa chce dostať do svojej tašky na rameno ešte kým ju má na ramene. Taška by mala mať jednoduchý uzáver, ktorý je bezpečný, ale nie príliš zložitý na otváranie. Zipsy by sa mali hladko otvárať jednou rukou, bez toho aby sme museli držať tašku druhou rukou. Najlepšie sú magnetické uzávery. Niektoré tašky cez rameno sú vybavené klapkovým, alebo Velcro uzáverom na vnútornej strane, v strede kde sa obe strany tašky stretávajú. Otvorené tašky cez rameno sa používajú jednoducho, ale sú menej bezpečné a poskytujú menej súkromia.

Organizácia priehradok

Obsah tašky cez rameno, a to najmä ten, ktorý je na veľkej strane, má tendenciu sa posúvať, keď sa otáčate, nakláňate alebo sa zohýbate. Taška cez rameno s vnútornými i vonkajšími vreckami a priehradkami na zips udržuje veci na svojich miestach. To nielen uľahčuje nájsť, čo práve potrebujete, ale aj zabraňuje ťažkej váhe tašky neustálemu ťahu na ramene.

Dobrý popruh

Funkčnosť tašky cez rameno závisí predovšetkým na kvalite popruhu. Na niektorých taškách je popruh nastaviteľný, čo ho umožní predĺžiť na cross body kabelku. Nastaviteľnosť nie je nutná, ak nemáte v pláne nosiť kabelku týmto spôsobom.

Popruh by mal byť čo najširší pre dosiahnutie maximálneho komfortu ramien, úzky popruh, reťaz alebo šnúrka sa pod ťarchou kabelky zareže do ramena. Polstrovaný popruh je ešte pohodlnejší. Popruh na ťažkej taške môže spôsobiť diskomfort a zdravotné problémy.

Ergonómia tašky cez rameno

Tašky cez rameno môžu mať skutočne vplyv na ľudské zdravie. Nosenie ťažkej tašky na ramenách spôsobí, že prispôsobíte svoj postoj tak, aby ste zostali v rovnováhe. Toto neprirodzené naklonenie môže spôsobiť bolesti krku a chrbta. Tlak váhy na popruhu môže tlačiť na nerv, čo vedie k bolesti ramena, krku a dokonca aj hlavy.

Ak je aj taška cez rameno nosená správne, venujte pozornosť varovným príznakom, ktoré môžu zahŕňať: stuhnutý krk, boľavé ramená, bolesti chrbta, bolesti hlavy a migrény, necitlivosť alebo mravčenie v ramene, strata rozsahu pohybu v ramennom kĺbe ...

Tašky cez rameno sú navrhnuté tak, aby udržali množstvo vecí, ale dámy by mali byť rozumné v tom, čo dajú do tašky. Niektoré kabelky vážia toľko ako bowlingová guľa. Plnú tašku cez rameno by ste mali prehodnotiť, pretože veci majú vo zvyku sa v priebehu času presúvať do vašej kabelky a postupne ju robiť ťažšou a ťažšou.

Ako nosiť tašku cez plece

Napriek tomu, nakoľko praktická je taška cez rameno, sú niektoré situácie, kedy by vyzerala nevhodne. Taška cez rameno by sa nikdy nemala nosiť na slávnostné a formálne udalosti. Existuje niekoľko štýlových večerných kabeliek, ktoré majú veľmi dlhé, úzke popruhy a môžu byť zavesené na ramenách, ale tieto vyzerajú zreteľne odlišne od každodenných tašiek cez rameno.

Čo o vás napovie spôsob akým nosíte tašku cez rameno?

Dámy, ktoré nosia svoju tašku cez rameno blízko k telu, sú pravdepodobné pragmatické a viac ako vzhľad ich zaujíma funkčnosť.

Nosenie tašky cez rameno, slobodne sa hojdajúcu

Dámy, ktoré nosia svoje tašky cez rameno, ale umožňujú jej visieť voľne si nerobia starosti s tým, ako ich kabelka vyzerá, ale ju chcú nosiť skôr praktickým spôsobom a hlavne, aby bola ľahko prístupná.

Crossbody kabelka nosená pred telom

Mohli by ste si myslieť, že je len jeden spôsob, ako nosiť populárny cross body štýl, ale to, či sa rozhodnete ju nosiť pred telom, alebo vzadu, je výrečným znamením vášho temperamentu. Dáma, ktorá nosí svoju crossbody tašku vpredu, môže byť opatrná, plachá alebo defenzívne.

Crossbody kabelka nosená vzadu

Dámy, ktoré nosia svoju kabelku vzadu si nerobia starosti s tým, ako v danom okamihu vyzerajú. Alebo sú zaneprázdnené tým, čo v danom okamihu robia.

Taška cez rameno a KLINGEL

On-line predajňa Klingel ponúka obrovskú škálu štýlových tašiek cez rameno. Mali by byť bežnou súčasťou šatníka každej dámy. Klingel ich má k dispozícii pre každú príležitosť a módnu osobitosť. Zatiaľ čo ťažké tašky na ramená môžu predstavovať zdravotné riziká, na vine nie sú samotné tašky. Sledovaním našich jednoduchých pokynov sa ich vyvarujete a užívate si všetky výhody ponúkané našimi štýlovými taškami cez rameno.


waiting...