• viac ako 20.000 tovarov online
  • bezpečný nákup
  • móda pre každý typ postavy
Prihlaste sa

Newsletter - prihlásenie

Vaše zadanie bolo neúplné alebo neplatné. Opravte alebo doplňte svoje zadanie v poliach označených červenou farbou a skúste to znova.

Prihláste sa na bezplatné zasielanie newslettrov a profitujte!

Exkluzívne iba pre Vás:
  • Aktuálne módne trendy
  • Exkluzívne zľavy
  • Atraktívne akcie a súťaže
  • Profesionálne poradenstvo
Polia označené * sú povinné. Poskytnutie ostatných údajov je dobrovoľné a možno ich kedykoľvek zmeniť.
Áno, chcem pohodlne dostávať e-mailom informácie o ponukách, výhodných nákupoch a akciách KLiNGEL (najmä k dámskemu a pánskemu oblečeniu, príslušenstvu, obuvi, šperkom a hodinkám, spodnej bielizni, bývaniu, domácnosti, multimédiám, športovým a voľnočasovým potrebám, ako aj k drogérii).Svojím súhlasom potvrdzujem, aby údaje spoločnosti KLiNGEL s.r.o. boli poskytnuté jej poskytovateľovi služieb salesforce.com, Inc. a aby boli vyhodnotené moje nákupné zvyky a používateľské správanie, a tak bolo možné lepšie prispôsobiť budúce reklamné e-mailové ponuky mojim osobným záujmom. (Bližšie informácie k ochrane Vašich osobných údajov a spracúvaniu údajov nájdete v našich informáciách o ochrane osobných údajov).Predchádzajúci súhlas, ktorý som poskytol spoločnosti KLiNGEL s.r.o., môžem kedykoľvek odvolať s účinnosťou do budúcnosti. (Bezplatne e-mailom na adresu service@klingel.sk alebo prostredníctvom príslušného odhlasovacieho odkazu na konci každého newslettra).¹Poukážka na zľavu je platná výhradne iba pre nových abonentov. Výplata nákupnej poukážky v hotovosti nie je možná. Poukážka je neprenosná a nie je možné ju kombinovať s inými zľavami a akciami. Minimálna hodnota objednávky pre uplatnenie poukážky je 45 €. Nákupná poukážka je platná 30 dní od jej obdržania.
¹Poukážka na zľavu je platná výhradne iba pre nových abonentov. Výplata nákupnej poukážky v hotovosti nie je možná. Poukážka je neprenosná a nie je možné ju kombinovať s inými zľavami a akciami. Minimálna hodnota objednávky pre uplatnenie poukážky je 45 €. Nákupná poukážka je platná 30 dní od jej obdržania.

waiting...
všetky ceny sú vrátane DPH Poštovné a balné vo výške 4,95 € platíte pri jednej objednávke iba raz