Táto bunda sadne na Vašu postavu ako uliata

Poznáte to? Jedna módna sezóna končí a začína nová - a zrazu sa musíte opäť zoznámiť so svojím šatníkom. Čo som naposledy nosila na jeseň? Vtedy, keď bolo príliš zima na tričká, krátke rukávy, blúzky a šaty, a zároveň príliš horúco na hrubé zimné svetre a pančuchy? Ak to chcete zistiť, pomôže Vám jedna dôležitá vec: vytvoriť si jasné štruktúry. Takže, nechajte letné veci stranou a vo zvyšku urobte dôkladnú inventúru. Čo môže zostať nedotknuté až do budúceho leta? Čo sa dá nosiť na jeseň? A ktoré modely z minulého roka sú dnes hitom?
 

Polovica úspechu: dobrá jesenná bunda

Bez ohľadu na to, ako prehliadka šatníka dopadne, hrejivá bunda je nevyhnutná na chladnejšie jesenné dni. Poskytuje dostatok tepla, keď je chladno a je dostatočne priedušná, ak náhodou začne hriať zubaté jesenné slnko. To samozrejme za predpokladu, že dokonale sadne na Vašu postavu. Navyše, elegantná bunda Vám vytvorí pekný a moderný look. Čomu by ste mali venovať pozornosť pri nákupe bundy a aký strih je vhodný pre Vašu postavu, o tom si povieme práve teraz!


Máte útle boky? Zvoľte si trenčkot!


Medzi jesennými bundami je trenčkot jednoducho klasika. Č už Marlene Dietrich v 50. rokoch alebo sebavedomá dáma súčasnosti: trenčkot jednoducho z módy nikdy nevyjde. Prečo? Poprvé je neuveriteľne praktický, pretože jeho dlhý strih a výrazný golier Vás perfektne ochránia pred vetrom a dažďom. A podruhé jeho opasok Vám vytvorí zvodnú ženskú siluetu a zvýrazní Vaše boky. Prišli ste mu na chuť a láka Vás to, že vďaka jesennej bunde bude Vaša postava neprehliadnuteľná? Potom Vám odporúčame krásny šedý trenčkot zn. Laura Kent z našej ponuky. Je jedno, či ho budete nosiť rozopnutý alebo zapnutý, či v kombinácii s pestrými alebo decentnými farbami – tento model Vás počas chladného jesenného obdobia dokonale ochráni a zároveň rozžiari Vašu osobnosť! Tento model si môžu dovoliť aj vyššie aj nižšie dámy. Náš tip: trenčkot by mal vždy končiť kúsok pod kolenami a nie až na lýtkach.
 

Biker bunda zvýrazní Vaše krivky

Tak ako je trenčkot nevyhnutnosťou dámskeho jesenného šatníka, tak i pekná bikerská bunda by si v ňom mala nájsť svoje trvalé miesto. Hovoríme o kožených bundách, ktoré sú cool a trendy pre každú vekovú kategóriu. Biker bundy mimoriadne svedčia práve nižším dámam. Majú krátky priliehavý strih, preto nechajú vyniknúť nohy v celej ich kráse a opticky zoštíhlia postavu. Ak chcete dosiahnuť ležérny look, vyberte si čiernu bundu ozvláštnenú filtrami, nitmi, zipsami alebo výšivkou. Stačí si správne vybrať z našej ponuky a počas jesene budete neprehliadnuteľná, čo myslíte?
 

Pre silnejšie dámy je tu vždy obľúbené pončo

Mimochodom -  pončo nie je bunda. Nemá rukávy, ale stále si zaslúži miesto v zozname našich obľúbených jesenných modelov. Pretože hlavne dámy s oblejšou postavou ocenia to, že dokáže zakryť nedostatky postavy. Stačí ho prehodiť cez ramená a ste pripravená vykročiť do jesenného počasia. Obzvlásť na jeseň je neoceniteľné a je to dokonalá náhrada bundy. To je dosť dôvodov na to, aby ste si pončo obľúbili aj Vy, čo myslíte? Nechajte sa inšpirovať napríklad týmto modelom značky Paola s krásnym kožušinkovým golierom alebo si vyberte iné z našej širokej ponuky. A nezabudnite! Pončo je vždy IN!


Perfektný pre dokonalé ženské krivky: elegantný kabát!Žiadna iná bunda nie je s jeseňou spojená tak ako kabát. A žiadna iná bunda nie je vhodná pre toľko typov postavy ako práve kabát!  Najmä pre dámy s oblejšími krivkami je kabát neoceniteľný, pretože dokáže skryť i väčšie nedostatky postavy na správnych miestach, pričom zvýrazňuje jej prednosti. Na čo treba dávať pozor: vyberte si monochromatický model a rovný strih, ako napríklad modely značky Laura Kent. Tieto modely jemne priliehajú k postave a ochránia Vás spoľahlivo aj pred chladom. Kabát je podľa nás dokonalým kandidátom na to, aby nás sprevádzal počas celej jesene i zimy. Čo myslíte Vy?

Teraz necháme pracovať Vašu fantáziu a vkus! Doprajte Vášmu šatníku nový svieži vánok a vyberte si tú najkrajšiu bundu alebo kabát a užívajte si obdivné pohľady!