POZOR: pre online zákazníkov je súťaž predĺžená až do 21.8.2017!
Prihlásiť sa môžete TU


Nemusíte cestovať ďaleko.
Iný svet máte na dosah

ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotel Luhačovice

Ak potrebujete na chvíľu oddych v hektickom pracovnom tempe, prinášame vám tip na nevšedný pobyt v štýlovom štvorhviezdičkovom wellness hoteli v Luhačoviciach - najkrajších kúpeľoch Českej republiky.
Komplex veľkoryso zrekonštruovaného wellness hotela Alexandria tvoria dve prepojené budovy. Tá pôvodná si udržala čaro tridsiatych rokov minulého storočia. Nová hotelová časť reprezentuje súčasnú generáciu najmodernejších európskych kúpeľov. Úroveň služieb je porovnateľná s Rakúskom alebo Nemeckom.
Magnetom je najväčšie wellness centrum v Luhačoviciach v štýle starorímskych kúpeľov. Prvému podlažiu dominuje antickými stĺpmi lemovaný bazén s dvoma zlatými svetielkujúcimi slnkami na dne. Panoramatickým výťahom prepojené druhé poschodie očarí prostredím rozličných vôní a farieb, kde možno vyskúšať kúpele rôznych teplôt a prísad - parnú, bylinkovú, laconium, fínsku saunu alebo orientálny parný kúpeľ Rasul. Nechýba ani celá škála originálnych procedúr vrátane kúpeľa v prírodnej minerálnej vode. Úplné súkromie poskytne wellness pre dvoch.
Interiér izieb v hlavnej budove navodzuje prvorepublikovú atmosféru. Naopak, v novej časti sú izby v egyptskom štýle s dekoráciami pripomínajúcimi suveníry z ciest Alexandra Veľkého. Krajové špeciality, flambovanie priamo pri stole alebo večeru pri sviečkach sprevádzanou tóny klavíra si môžu hostia dopriať vo vyhlásenej Francúzskej reštaurácii. Príjemnou bodkou potom môže byť nočný klub so živou hudbu.

Podmienky účasti:

1. Klingel zo všetkých prihlásených vyberie 2 výhercov, ktorí získajú luxusný relaxačný pobyt v príjemnom prostredí hotela ALEXANDRIA**** Spa & Wellness Luhačovice.
2. Do hry budú zaradené všetky účastnícke kupóny so správnou odpoveďou, správne vyplnenými kontaktnými údajmi a doručené najneskôr v deň
uzávierky na našu adresu. Na zaslanie môžete použiť priloženú odpovednú obálku.
3. Svoju správnu odpoveď s kontaktnými údajmi - adresou a telefónnym číslom môžete zaslať i e-mailom na adresu service@klingel.sk a tak si zabezpečiť účasť v  propagačnej hre.
4. Účasť v propagačnej hre nie je podmienená objednávkou tovaru zo spoločnosti KLiNGEL s.r.o. a prípadná objednávka nemá žiadny vplyv na výsledky losovania.
5. Z účasti v hre sú vylúčení pracovníci spoločnosti KLiNGEL, ich rodinní príslušníci a zamestnanci kooperujúcich spoločností.
6. Po uzávierke hry vyberie 3-členná porota zo všetkých prihlásených dvoch účastníkov propagačnej hry.
7. Výhercovia budú informovaní písomne.
8. Zaslaním účastníckeho kupóna do propagačnej hry vyjadrujete súhlas s prípadným zverejnením svojej fotografie v katalógoch KLiNGEL a na internetovej stránke www.klingel.sk.
9. Organizátorom propagačnej hry je Klingel s.r.o., M. R. Štefánika 80, 940 01 Nové Zámky.
10. Právne vymáhanie výhry je vylúčené. 11. Uzávierka hry je 15.08.2017.


 

 

Prihláste sa aj Vy:

1. Urobte si fotografiu vo Vašom obľúbenom jubilejnom outfite.
2. Na jej zadnú stranu napíšte svoje meno a priezvisko, telefónne číslo, adresu a e-mailovú adresu.
3. Fotografiu zašlite na našu adresu: Klingel s.r.o., M. R. Štefánika 80, 940 01 Nové Zámky alebo e-mailom na: service@klingel.sk
Zo všetkých prihlásených budú vybrané dve, na ktoré čaká nezabudnuteľný deň s KLiNGEL.

Podmienky účasti:
1. KLiNGEL zo všetkých prihlásených vyberie 2 výherkyne, ktoré sa zúčastnia propagačnej súťaže Premena, vrátane slávnostnej večere s ubytovaním v príjemnom hoteli.
2. Na prihlásenie do propagačnej súťaže Premena je potrebné zaslať fotografiu a všetky potrebné údaje do uzávierky na uvedenú adresu. 3. Do súťaže budú zaradené všetky prihlášky zaslané v správne ofrankovanej obálke doručené na našu adresu najneskôr do dňa uzávierky súťaže. 4. Svoju prihlášku do súťaže môžete zaslať i e-mailom na adresu service@klingel.sk. 5. Účasť v propagačnej súťaži nie je podmienená objednávkou tovaru zo spoločnosti KLiNGEL s.r.o. a prípadná objednávka nemá žiadny vplyv na výsledky výberu. 6. Z účasti v súťaži sú vylúčení pracovníci spoločnosti KLiNGEL, ich rodinní príslušníci a zamestnanci kooperujúcich spoločností. 7. Po uzávierke súťaže vyberie 3-členná porota zo všetkých prihlásených dve účastníčky propagačnej súťaže. 8. Výhercovia budú informovaní písomne. 9. Zaslaním prihlášky do súťaže vyjadrujete súhlas s prípadným zverejnením svojej fotografie v tlačených médiách spoločnosti 7 Plus a.s. 10. Organizátorom propagačnej súťaže je Klingel s.r.o., M. R. Štefánika 80, 940 01 Nové Zámky. 11. Právne vymáhanie je vylúčené. 12. Uzávierka súťaže je 2.5.2017.

 

Evička a Ruženka si "svoj" deň naplno užili a domov odchádzali plné nadšenia zo svojej premeny
 
  

Pani Ruženka má energie na rozdávanie. Svoj voľný čas delí medzi vnúčatá, prechádzky nádhernou oravskou prírodou, záhradu a čítanie.
Ako sa priznala, konečne si splnila svoj sen. „Už keď som oslavovala päťdesiatku, povedala som kolegyniam, že by sa mi hodila poriadna zmena. Zistiť, či sa dobre češem, líčim, poradiť sa s profesionálmi...
No uplynulo takmer 20 rokov a až teraz sa mi konečne splnil sen. A som maximálne spokojná! Cítim sa veľmi dobre, páči sa mi úplne všetko: účes, líčenie aj šaty. Odkedy som na dôchodku, som skôr nohavicový typ, preto som bola zvedavá, ako to dopadne. A je to super!
Aj v súkromí mám rada marhuľovú a oranžovú...Pani Evička je bývalá profesorka nemčiny a ruštiny zo Žiliny.
Táto šarmantná mama a babička pricestovala k nám do premien zo Zariadenia sociálnych
služieb Jeseň života z Levíc, pre ktoré píše kroniku a kde momentálne trávi svoj čas.
„Do premeny som sa prihlásila sama. Mám rada zmenu a chcela som skúsiť, aké to bude.
Doma nosím najradšej legínsy, tuniky, moje obľúbené farby sú fialová,
modrá a žltá,“prezradila pani Evička, ktorá v minulosti dokonca súťažne plávala.
  

 

KLiNGEL oslavuje 10. jubileum a odmeňuje


Riaditeľka spoločnosti pozvala 10 najvernejších a najaktívnejších zákazníkov do očarujúceho horského hotela Husárik v Čadci a prekrásnym gestom sa im poďakovala za ich náklonnosť.  Pozvaných zákazníkov potešila kyticou desiatich nádherných ruží, skvelými darčekmi vrátane nákupnej poukážky v hodnote 200 € a samozrejme chutným pohostením. Blahoželáme...

          
 
    


     ...a ďalším 1000 zákazníkom urobil radosť KLiNGEL malým sladkým prekvapením s osobným poďakovaním p. riaditeľky