Módne trendy na sezónu Jeseň/Zima 2018

Čo pripravili módni tvorcovia na túto sezónu? Ako vždy, skvelé trendy a samozrejme do módy hlási návrat i stará overená klasika! Pastelové odtiene a kvetinové vzory, čiernobiele kombinácie a takisto denimová móda – to je len malá ochutnávka módnych trendov! Počas módnej sezóny Jeseň/Zima budeme stretávať starých dobrých známych! Horíte nedočkavosťou? Nastavte svoje módne pocity na všetky tóny bobuľového ovocia, nadčasový námornícky štýl a elegantné čiernobiele kombinácie! Pretože toto všetko bude hviezdou módneho móla!
 

Chutné ovocie, ale aj módny trend – bobuľové farby

Jesenná móda bez bobuľových farieb? Nepredstaviteľné! Keď sa vonku ochladí, každý potrebuje trochu tepla a práve tento hrejivý pocit dosiahnete nekonečnou paletou bobuľových farieb. Či už to je slivková, baklažánová, bordová alebo ohnivá červená: bobuľové tóny nielen krásne vyzerajú, ale sú aj malým potešením pre telo i dušu. Na jeseň a zimu 2018 je takisto určený nový trend: koža v bobuľových farbách. Laura Kent prináša so svojou novou kolekciou krásnu koženú bundu a takisto koženú sukňu práve v týchto krásnych farbách. Ale bobuľové tóny kraľujú aj všetkým ostatným materiálom a modelom. Nájdete ju aj na zamate alebo iných lesklých materiáloch! Čo poviete na tričko s vodopádovým golierom Laura Kent alebo na pohodlné sako s očarujúcim brokátovým kvetinovým vzorom?
 

Nestarnúci trend: námornícky štýl v modro-bielo-červenej

Občas je to najlepšie vždy na dosah a predsa to prehliadame. To platí aj o peknom námorníckom štýle, ktorý ani rokmi nestratil nič zo svojho pôvabu. Takmer určite má každá dáma vo svojom šatníku nejaký model, ktorým za okamih vytvorí práve námornícky look. Prúžky a farebná kombinácia bielej, modrej a červenej sa určite nachádza aj vo vašom šatníku. Túto módnu sezónu je klasický námornícky štýl oživený rôznymi výšivkami, nášivkami alebo aplikáciami. Podstatou je, aby vždy vyzeral originálne! Páči sa vám sako zn. Laura Kent alebo štýlová kabelka zn. Collezione Alessandro? Ponorte sa do našej ponuky a oblečte sa do štýlu, ktorý nikdy nezostarne!
 

Protiklady sa priťahujú  – pár snov – čierna a biela

Trendy prichádzajú a odchádzajú, ale jedna vec je istá: na osvedčený tím by sa nemalo zabúdať. A práve biela a čierna taký tím sú – skvelý, osvedčený a nestarnúci. A práve preto mu dizajnéri venujú neustálu pozornosť a prinášajú nové a nové štýly. Nie je tomu inak ani v tejto módnej sezóne. Súčasný trend sú pekné vzory vypracované s dôrazom na detail, cik-cak vzory a úzke nohavice s flitrami na bokoch. A skvelé sú tiež bodky na akýkoľvek spôsob. Skombinujte napríklad džínsy Laura Kent s hebkým čierno-bielym pulóvrom a rozhodne neujdete závistlivým pohľadom!

Nevieme sa dočkať, ktorý z týchto troch trendov si vyberiete, ale jedno vieme určite. Nech si už vyberiete ktorýkoľvek, vieme, že budete vyzerať úžasne! Želáme vám krásnu módnu jeseň a zimu!