Mikiny(0)
Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

Mikiny(0)

Pánske mikiny cez hlavu

Keď vynecháme športovú históriu mikiny cez hlavu a pozrieme sa na jej použitie v klasickom pánskom šatníku, najprv nahradila svetre. Radi sme ju vymenili za hryzúce pulóvre a neobľúbené zapínacie svetre. Dnes však pánska mikina cez hlavu dokonalo nahradí aj bundy. Moderné materiály hrejú, sú príjemné, skvele sa nosia a jednoducho ošetrujú. Pánska mikina cez hlavu je univerzálny kus pánskeho šatníka. Nehodí sa snáď len tam, kam patrí oblek.

Pánske mikiny cez hlavu

Vo svojich počiatkoch bola mikina cez hlavu považovaná za prostriedok, ktorý zahreje alebo oblečenie na domáce leňošenie. O niekoľko rokov neskôr ale páni začali siahať po svojich obľúbených mikinách, keď sa ročné obdobie menilo na chladné. Mikina nielen ochránila pred chladom, ale bolo v tom niečo upokojujúce pritúliť sa k hebkému materiálu, ktorý sa stal obľúbeným u mladých aj starších. Mikiny sú k dispozícii v rôznych štýloch, farbách, s rôznymi funkciami. Kúpa pánskej mikiny, v ktorej sa naozaj budete cítiť dobre zahŕňa pochopenie množstva funkcií, ktoré ponúka a ich zosúladenie s vašim osobným vkusom a potrebami. Pánske mikiny cez hlavu sú mikiny bez zipsu, alebo iného uzáveru na prednej strane. Nájdete štýly bez rukávov, rovnako ako s alebo bez vreciek. Tie s vreckom majú zvyčajne jediné vrecko cez predný diel.

Mikiny cez hlavu bez rukávov sú viac populárne u pánov ako u dám, hoci v nich dámy vyzerajú skvele. Vzhľadom k tomu, že mikiny cez hlavu bez rukávov sú k dispozícii v ľahších tkaninách ako ich náprotivky s rukávmi, sú nositeľné ako módny trend aj v teplom počasí. Mäkké a pohodlné mikiny cez hlavu bez rukávov sa často nosia bez košele po nimi. Ak si to počasie žiada, nositeľ si pod ňu môže obliecť tričko alebo košeľu s dlhými rukávmi.

Flísové pánske mikiny cez hlavu

Flís je tkanina vyrobená zo syntetických materiálov, ako sú polyester, niekedy z recyklovaných materiálov, ako sú napríklad plastové fľaše, čo je obľúbený materiál ekologicky uvedomelého nositeľa. Je to jemná tkanina, ľahká, veľmi priedušná a odvádza vlhkosť. Tieto vlastnosti ho robia ideálnou textíliou pre množstvo odevov.

Flís skvelo funguje ako voľba tkaniny pre mikiny cez hlavu, pretože poskytuje vynikajúcu hrejivosť bez toho aby pridával na váhe. Flísové mikiny cez hlavu sú vyrábané v rôznych hmotnostiach, ťažšie pre hrejivosť v chladnom počasí a veľmi ľahké pre každodenné nosenie v akýchkoľvek poveternostných podmienkach.

Móda alebo šport

Páni nosili mikiny cez hlavu primárne pri športových aktivitách, ale tento populárny kúsok sa časom vyvinul do ikonického módneho vyhlásenia. Jednoducho povedané, mikiny cez hlavu už nie sú len pre aktívny dav. Páni si vychutnávajú pohodlie mäkkej tkaniny, pričom sú elegantní a štýloví.

Ako si vybrať farbu mikiny cez hlavu

Niektorí páni nevenujú dostatočnú pozornosť farbám, pokiaľ ide o módu a štýl. Páni, ktorí sa módou zaoberajú, by sa mali uistiť, že farby pre ktoré sa rozhodnú spolupracujú so zvyškom ich šatníka a samozrejme tónom pleti. Výber správnej farby mikiny cez hlavu znamená viac, než len vytiahnutie obľúbenej farby z regálu. Farba, ktorá sa vám najlepšie hodí je daná tónom vašej pleti, rovnako ako prirodzenou farbou vlasov a očí. Väčšina z nás sa zmestí do určitej skupiny farieb: teplé farby, ako je žltá, oranžová, zelená a teplá červená, alebo studené farby, ako je modrá, fialová, ružová a chladné červené. Pochopenie, ktorá skupina farieb vám dovolí vyzerať zdravo a žiarivo a nie mdlo je prvým krokom k výberu mikiny správnej farby.

Veľkosti pánskych mikín cez hlavu

Tento typ oblečenia je veľmi tolerantný, pokiaľ ide o veľkosť. Všeobecne možno povedať, že pánske mikiny cez hlavu majú voľnejší, priestrannejší strih. Väčšina pánov preferuje priestor pre pohyb vo svojich mikinách. Mikiny sú k dispozícii v rovnakom číslovaní ako akékoľvek iné oblečenie. Pre pánov to robí nákup jednoduchším.

Ako nosiť pánsku mikinu cez hlavu?

Tento typ pánskej mikiny je teraz často videný ako uniforma „nebezpečnej mládeže“ a získal trocha zlú povesť. Ale tisícky pánov ju nosia každý deň a mikina cez hlavu sa môže stať najvšestrannejším kúskom aký vo vašom šatníku máte. Všetko čo potrebujete, je niekoľko rád ako ju štylizovať.

Vrstvite svoju mikinu s denimom

Pohodový a uvoľnený vzhľad získate ak spárujete svoju mikinu cez hlavu s džínsovou bundou svetlej farby. Snažte sa upriamiť pozornosť na bundu a mikinu použite na doplnenie farby a štýlu. Vytiahnite svoje čierne Skinny džínsy a doplňte ich párom šnurovacích topánok. Pre letný vzhľad odporúčame svetlejšie farby, ako je svetlo modrá džínsová bunda a sivú alebo bielu mikinu. Tieto dva tóny si budú lichotiť navzájom a dajú vášmu outfitu úplne bez námahy štýlový nádych. Na zimu môžete ísť do bohatších farieb, tmavo sivej alebo čiernej džínsovej bundy, ktorú skombinujete s mikinou cez hlavu vo farbe burgundy pre jedinečné okorenenie klasického džínsového outfitu. Opäť platí, že celkový zjav môžete dokončiť Skinny džínsami, členkovými čižmami a máte oblečenie, ktoré je predsa len trocha pútavejšie ako štandardné zimné outfity.

Pánska mikina cez hlavu a koža

Každý by chcel mať koženú bundu. Je perfektná pre pridanie módneho vyhlásenia k štandardnému outfitu v prekvapivom množstve štýlov. Mikina cez hlavu pod koženou bundou je štýlový kúsok, ktorý môžete nasadiť niekoľkými spôsobmi. Môžete ísť samozrejme do ťažšieho motorkárskeho štýlu, spárovaním hrubej, detailne vypracovanej bundy s čiernou mikinou cez hlavu, zladenými čiernymi džínsami a čižmami alebo Conversmi. Touto kombináciou neviete nič pokaziť. Môžete si obliecť rôznu obuv, viac alebo menej zdobenú bundu a rôzne štýly mikín cez hlavu. V prípade, že kompletne čierny vzhľad je pre vás trochu intenzívny, zmeňte vašu mikinu za svetlejšiu sivú alebo nejakú v tlmených farbách. Nechoďte do niečoho príliš jasného, pretože to bude v rozpore s uhladenosťou bundy. Burgundská alebo tmavomodrá sú dve dobré možnosti, ktoré budú spolupracovať s vašou bundou, bez toho aby od nej odviedli pozornosť.

Mikina cez hlavu a bomberka

Pravdepodobne najaktuálnejší spôsob ako nosiť vašu mikinu cez hlavu, pretože bomberka je späť a tak skoro ani nikde neodíde. Vďaka svojmu jedinečnému priliehavému golieru môže byť trocha zložitejšie niečo pod ňu vrstviť, ale ak ju necháte otvorenú získate zaujímavý a štýlový vrstvený vzhľad bez toho aby ste sa cítili príliš objemný alebo obmedzovaný. Vzhľadom k vašej postave, môžete toto kombo spárovať od alternatívneho Skinny strihu nohavíc až po ležérne nohavice v rovnom strihu. Bomberka je tak univerzálny kúsok, že v súlade s vašimi preferenciami dokáže doplniť akýkoľvek outfit. Skromná mikina cez hlavu je kúsok, ktorý je podceňovaný a nie obvykle sa nosí štýlovým spôsobom. Zavrhnite myšlienku, že je to nudný kus oblečenia, ktorý je ťažko štylizovať a uvidíte, že je to skvelý, univerzálny kúsok, ktorý viete začleniť do rôznych outfitov. Zadovážte si niekoľko z nich v ľahkých farbách na leto a niekoľko v tmavších, sýtejších farbách na jesenné a zimné mesiace a ste pripravení na vrstvenie a pridávanie zaujímavého detailu vašim outfitom.


waiting...