Blogeri majú v KLiNGEL zelenú…

Máte svoj vlastný blog,

v ktorom sa venujete móde, lifestylu a nakupovaniu? Bavilo by Vás písať pre svojich čitateľov o móde, ktorú prezentuje KLiNGEL? Tak práve Vás hľadáme!

Máte viac ako 500 followerov,

účet na sociálnych sieťach ako je Facebook, Instagram a Twitter? Budeme radi, ak vo svojich blogoch budete písať o KLiNGEL.

Ako na to?

Napíšte nám na service@klingel.sk svoje kontaktné údaje, priložte link na svoj blog, názov svojho konta na sociálnych sieťach a do predmetu nezabudnite napísať „Blog pre Klingel“. Takisto Vás poprosíme o krátke zhrnutie, prečo by ste chceli písať o produktoch z Klingel. Onedlho Vás budeme určite kontaktovať.

Ako to bude prebiehať?

Po nadviazaní spolupráce získate poukážku na nákup v KLiNGEL v hodnote 50 €. V tejto hodnote nakúpite modely na www.klingel.sk. Následne budete naše modely prezentovať vo svojich blogoch a na sociálnych sieťach do 3 týždňov od obdržania vybraných modelov. Po uverejnení blogu nám na adresu service@klingel.sk zašlete link na blog, v ktorom prezentujete modely spoločnosti KLiNGEL.  Poukážku na nákup tovaru môžete získať každý mesiac, avšak iba po uverejnení blogu.

Odmena pre najlepšieho blogera

Zájazd v hodnote 2.000 €. Losovanie tejto prémiovej odmeny pre najlepšieho blogera prebehne vždy 2x ročne.

To je všetko...jednoduché a ľahké!

A čo teraz?

Neváhajte a ozvite sa nám, pretože s Klingel môžete iba získať a získať môžu aj Vaši followeri, pretože Klingel je synonymum kvality, perfektných služieb a módy z celého sveta!

Tešíme sa na Vás!