• viac ako 20.000 tovarov online
 • bezpečný nákup
 • móda pre každý typ postavy
10€ ZĽAVA ZA PRIHLÁSENIE SA NA ODBER NEWSLBEZPLATNÁ REGISTRÁ
10€ ZĽAVA ZA PRIHLÁSENIE SA NA ODBER NEWSLETTROV | BEZPLATNÁ REGISTRÁCIA
Tvarujúce nohavičky(53)
Filtrovať podľa:
Zoradiť podľa:

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

 • Zoradiť podľa:
  Najpredávanejšie
 • Veľkosť
 • Príbuzné farby
 • Typ produktu
 • Cena
 • Značka
 • Materiál
 • Dĺžka
 • Dizajn
 • Štýl
 • Výška drieku

Zoradiť podľa:

Tvarujúce nohavičky(53)

Sťahovacie nohavičky

Cviky na brucho určite nič nenahradí, ale kým zaberú, alebo nepatríme k milovníčkam fyzického týrania sa v posilňovni, perfektnú službu nám spravia sťahovacie nohavičky, ktoré vytvarujú problematické partie, spevnia bruško a zdôraznia naše krivky. Existujú rôzne typy sťahovacích nohavičiek, každá dáma si nájde strih, ktorý vyrieši práve tie jej problémy. Výberu správneho typu sťahovacích nohavičiek je skutočne potrebné venovať pozornosť, v záujme dosiahnutia maximálneho účinku.

Sťahovacie nohavičky

Sťahovacie nohavičky sú dôležitou súčasťou bielizníka mnohých dám. Pomáhajú vytvoriť ilúziu dobre tvarovaného tela bez roztrasených knedlíkov. Táto spodná bielizeň umožní dámam cítiť sa istejšie a sebavedomejšie zjavom a majú pocit lepšieho imidžu svojho tela. Voľba nesprávneho typu, veľkosti alebo úrovne kontroly sťahovania sú bežné chyby, ktorým sa vám naša príručka pomôže vyhnúť.

Sťahovacie nohavičky by mali svojej nositeľke umožniť vykonávať každodenné činnosti ľahko, bez toho aby spôsobovali diskomfort. Niekedy je nutné nosiť tento typ spodnej bielizne po dlhú dobu, vtedy by si dámy mali zvoliť najnižšiu úroveň podpory a pomaly zvyšovať čas nosenia, kým si na ňu zvyknú a budú sa cítiť pohodlne aj počas dlhšieho času. Sťahovacie nohavičky vám Klingel ponúka v širokej škále, v rôznych veľkostiach, materiáloch, štýloch a úrovniach kontroly, prispôsobujúc sa každému rozpočtu a peňaženke.

Účel sťahovacích nohavičiek

Účelom sťahujúcich nohavičiek je pomôcť dámam dosiahnuť hladké, čisté línie tela a redukovať nevzhľadné zvlnenia a roztrasenú „želatínu“. Už to dávno neznamená vtesnanie sa do nepohodlných kostíc korzetu a jeho utiahnutie tak pevne, že nositeľka omdlie, čo znamená len ďalšie zdravotné problémy. Namiesto toho, moderné sťahovacie nohavičky sú o vytvarovaní línií a vylepšiť to, čo už je dané: zdôrazňovanie atraktívnych častí a pomoc ukryť partie, s ktorými nie ste až tak spokojné. Sťahovacie nohavičky tvarujú, ale pohodlne, priedušne a prakticky, čo nositeľke umožní byť aktívna počas celého dňa a vykonávať široký rozsah pohybu bez obmedzenia. Sťahovacie nohavičky pomáhajú dámam cítiť sa sebaisto, zvyšujú sebavedomie a seba-ponímanie.

Druhy sťahovacích nohavičiek

Existuje široká škála rôznych sťahujúcich nohavičiek. Výber tých správnych je veľmi dôležitý, ak majú poskytnúť želaný účinok.

Plné sťahovacie nohavičky

Plné sťahovacie nohavičky sú navrhnuté tak, aby sploštili a zlepšili stav takmer všetkých oblastí tela, od poprsia, cez bruško, zadoček, po stehná. Niektoré nesiahajú až na stehná. Tieto modely sú všeobecne oveľa pohodlnejšie pre začínajúce nositeľky sťahujúcich nohavičiek, pretože sú menej obmedzujúce ako tie, ktoré pokrývajú aj stehná. Plné sťahovacie nohavičky zoštíhlia bruško, pás aj zadoček a súčasne dvihnú prsia. Niektoré sú navrhnuté tak, aby zdvihli a zvýraznili zadoček, niektoré so stehennými panelmi, ktoré pomáhajú stehnám vyzerať štíhlo a hladko. Zvyčajne sú vyrobené zo zmesi nylonu a lykry, hoci k dispozícii sú aj drahšie bavlnené. Tie sú určené pre dámy, ktoré nemôžu nosiť nylon alebo lykru. Hladký povrch materiálu sťahovacích nohavičiek je pod vrchným oblečením dokonale nezistiteľný.

Plné sťahovacie nohavičky sú podstatne drahšie ako ostatné, ale mnohými dámami sú favorizované, pretože ponúkajú kompletné tvarovanie postavy a kontrolu v jednom odeve. Niektoré modely ponúkajú oporu aj chrbtu a krížom a povzbudzujú k správnemu držaniu tela a napomáhajú úľave od bolesti chrbta.

Stehenné sťahovacie nohavičky

Stehenné sťahovacie nohavičky pomáhajú vyhladiť vzhľad celulitídy na bokoch, stehnách brušku a zadočku. Tiež sa zdá, že okrešú rozmery týchto oblastí tým, že ich sťahujú. Niektoré modely, ktoré sú k dispozícii majú zoštíhľujúce panely len na stehnách a neponúkajú tvarovanie na brušku a zadočku. Stehenné sťahovacie nohavičky sú ideálne pre dámy, ktoré majú celulitídu na stehnách a zadočku, ale pre tie, ktoré majú pocit, že spodná časť ich tela je trochu v nepomere k ich hornej polovici. Preferované modely sú tie, ktoré nemajú patenty na nohách, pretože nie sú žiadne viditeľné línie pod vrchným ošatením a tieto sa aj môžu zarezávať do stehien a to je nepríjemné. Stehenné sťahovacie nohavičky sú vhodné na nosenie dokonca aj pod tesnými nohavicami a sú často najlepšou voľbou pod diagonálne strihané šaty. Tieto sťahovacie nohavičky sú menej drahé a menej obmedzujúce ako plné sťahovacie nohavičky.

Sťahovacie nohavičky sú určené na kontrolu tvaru a vzhľadu bokov, zadočku a stehien. Pri ich výbere je potrebné vziať do úvahy dĺžku sukne alebo šiat v porovnaní s dĺžkou nohavičiek. V prípade, že sťahovacie nohavičky sú príliš dlhé, budú spod šiat vykúkať a to nie je pohľad, ktorý by bol ocenený. ďalším aspektom pri nákupe sťahovacích nohavičiek, je to či nohavičky neobjímajú postavu príliš tesne, čo vás môže obmedzovať v pohybe a spôsobiť diskomfort.

Sťahovacie nohavičky sú navrhnuté tak, aby tvarovali zadoček a bruško. Všeobecne obľúbené sú bezšvíkové modely, alebo tie s minimálnymi švami, pretože sú vhodné pod priliehavé oblečenie, bez akýchkoľvek viditeľných línií. Sťahovacie nohavičky sú k dispozícii aj v atraktívnych štýloch, často z čipky alebo hodvábu, aby sa ich nositeľka cítila viac atraktívna a sexy.

Úvahy pri výbere sťahovacích nohavičiek

Mnoho dám spraví nováčikovskú chybu a kúpi o číslo menšiu sťahovaciu bielizeň ako je veľkosť ich oblečenia v snahe získať štíhlejší a viac kontrolovaný vzhľad. Tomuto by ste sa mali vždy vyhnúť. Sťahovacie nohavičky, ktoré sú príliš malé , sú neuveriteľne nepríjemné, výrazne obmedzujú pohyb a môžu myť dokonca vplyv na zdravie. Navyše, výber menšej veľkosti môže mať za následok krčenie a rolovanie, čo zvyšuje úroveň diskomfortu, neposkytuje žiadnu kontrolu a je pod vrchným ošatením jasne viditeľné.

Ďalšou častou chybou nováčikov je okamžite zvoliť sťahovacie nohavičky s vysokou úrovňou kontroly. Je to chyba, pretože na tento druh odevu si treba nejakú chvíľu zvykať, množstvo nových nositeliek sťahovacej bielizne okúsi obrovské množstvo diskomfortu, ak sa okamžite rozhodne pre pevnú kontrolu. Namiesto toho, keď kupujete sťahovacie nohavičky prvýkrát, mali by ste zvoliť ľahkú úroveň kontroly, kým si vaše telo nezvykne na obmedzenie touto spodnou bielizňou.

Obliekanie sťahovacích nohavičiek

Pri obliekaní sťahovacích nohavičiek ich najprv zhromaždite v rukách, potom by ste do nich mali vstúpiť a pomaly vytiahnuť na telo. Akonáhle je základ nohavičiek na svojom mieste, pomaly uvoľňujte materiál v malých množstvách a usadzujte ho na miesto. Keď je celý kúsok na svojom mieste, nemali by byť nikde žiadne zrolovania alebo voľný materiál a nositeľka by mala vedieť stáť, zohnúť sa a posadiť sa pohodlne.

Nosenie sťahovacích nohavičiek prvýkrát môže byť trocha nepohodlné, a to najmä v prípade ak ste si vybrali nesprávnu veľkosť, úroveň kontroly alebo model. Aj keď je lákavé ísť hneď na veľké kalibre, v prípade sťahovacích nohavičiek to nie je múdra voľba. Namiesto toho spravte prvé kroky ako dieťa, ktoré sa učí chodiť. Nikdy nekupujte sťahovacie nohavičky, ktoré sú malé a buďte opatrné pri výbere dĺžky stehenných nohavičiek, aby ich nebolo vidieť pod vašimi šatami.

Naša príručka vám poskytla ucelený prehľad o tom, ako vybrať ten správny druh sťahovacích nohavičiek a ako sa vyhnúť obvyklým chybám. Teraz vám už nezostáva nič iné, len vybrať svoje nové sťahovacie nohavičky na stránkach Klingel zo súkromia svojho domova a nosiť ich potom s obnovenou sebadôverou.


waiting...

10€ uvítacia zľava

Bezplatné prihlásenie

 • Aktuálne módne trendy
 • Exkluzívne zľavy
 • Atraktívne akcie a súťaže
 • Profesionálne poradenstvo

Bezplatné prihlásenie

Polia označené * sú povinné. Poskytnutie ostatných údajov je dobrovoľné a možno ich kedykoľvek zmeniť.
KONTAKTY
035 321 32 00* *Sme tu pre Vás Po – Pi 8.00-18.00, So 8.00-13.00
BEZPEČNÁ PLATBA
 • Dobierka
 • PayPal
 • Visa
 • Mastercard
SLEDUJTE NÁS
všetky ceny sú vrátane DPH Poštovné a balné vo výške 4,95 € platíte pri jednej objednávke iba raz