3.2 krok č.2 - Údaje o zákazníkovi (prihlásenie do systému)

 

Ak ste už zákazníkom spoločnosti KLiNGEL, tak sa môžete prihlásiť do systému prostredníctvom svojho zákazníckeho čísla skôr ako prídete ku kroku Ďalšie údaje potrebné k objednávke. Z bezpečnostných dôvodov je k prihláseniu potrebné i heslo, ktorým je Váš dátum narodenia, ktorý sa porovná s dátumom, ktorý ste nám uviedli v predchádzajúcom období a je uložený vo Vašom zákazníckom konte v našom systéme.
Ak svoje zákaznícke číslo neviete alebo ste nám doteraz neuviedli svoj dátum narodenia, tak označte 2. možnosť vo výbere. Ale ak by ste sa chceli v budúcnosti bezproblémovo a rýchlo do systému prihlasovať, tak nám prosím oznámte svoj dátum narodenia.
Ak bolo Vaše prihlásenie úspešné, tak všetky Vaše údaje budú vpísané do objednávacieho formulára automaticky.

 

Ak ešte nie ste zákazníkom spoločnosti KLiNGEL, tak označte 3. možnosť výberu a kliknite na tlačidlo "ďalej". Zobrazí sa formulár, ktorý je potrebné vyplniť. Po jeho vyplnení opäť kliknite na tlačidlo "ďalej". 

Odlišná adresa doručenia

Ak má byť zásielka doručená na inú adresu ako, ktorú ste nám oznámili pri Vašej prvej objednávke, tak túto vpíšte do formulára, ktorý sa Vám zobrazí po kliknutí na tlačidlo "doručenie na inú adresu" 

« späť | ďalej »