Pomoc

Už si neželám zasielanie katalógov, čo musím pre to spraviť?

Ak si neželáte v budúcnosti zasielanie našich katalógov, oznámte nám toto prostredníctvom e-mailu. service@klingel.sk Výber zákazníkov, ktorí obdržia náš katalóg robíme spravidla už 8-10 týždňov vopred. Preto sa môže stať, že počas tohto prechodného obdobia budete ešte do schránky naše katalógy dostávať i napriek tomu, že ste požiadali o zrušenie ich zasielania. Prosíme Vás o porozumenie a strpenie.

Kód mojej poukážky nebol systémom akceptovaný. Čo mám robiť?

Ak systém pri objednávke kód poukážky neakceptuje, overte dátum jej platnosti. Ak je kód stále platný, obráťte sa na náš zákaznícky servis, radi Vám s týmto problémom pomôžeme! Kontakty - zákaznícky servis

Ako si môžem po odoslaní overiť údaje z mojej objednávky?

Všetky informácie nájdete v potvrdení objednávky, ktoré Vám bude obratom po jej prijatí zaslané na Vašu e-mailovú adresu. Ak ste potvrdzujúci e-mail neobdržali, skontrolujte prosím priečinok SPAM. Ak by ste ho nenašli ani tu, skontrolujte prosím správnosť e-mailovej adresy vo svojom zákazníckom konte online. Môj KLiNGEL - prihlásenie Tu okrem iného nájdete aj prehľad Vašich objednávok. Ak by ste Vami odoslanú objednávku nenašli ani tu, tak sa pravdepodobne stala niekde chyba a je nutné tovar objednať znovu. Ak by uvedené problémy nastali našou chybou, vopred sa ospravedlňujeme.

Ako postupovať pri zmene osobných údajov?

Vo svojom zákazníckom konte môžete svoje osobné údaje kedykoľvek opraviť, aktualizovať alebo zmeniť.

Ako sa zaregistrovať do sekcie „Moje konto“?

V prípade, že ste si v KLiNGEL už objednali písomne alebo telefonicky a pri svojej objednávke ste uviedli aj e-mailovú adresu, tak si možete rýchlo a jednoducho aktivovať Moje konto.

Ak u nás ešte nemáte zákaznícke konto, zaregistrujte sa ako nový zákazník v priebehu objednávania. Zadajte platnú e-mailovú adresu, kliknite na „Registrovať“ a následne zadajte všetky potrebné údaje vrátane hesla, ktoré budete používať na prihlasovanie do sekcie „Moje konto“. Hneď ako dokončíte objednávku, ste u nás zaregistrovaní a „Moje konto“ môžete následne využívať.

Aké výhody mám ako používateľ v sekcii "Moje konto"?

Moje konto poskytuje rôzne informácie a funkcie:

Prehľad objednávok
Tu nájdete všetky podrobnosti o svojej objednávke, napríklad zoznam položiek s cenami, spôsobom platby, dodacou adresou a stavom spracovania. V tomto prehľade je tiež uložený odkaz na sledovanie zásielky (ak je sledovanie možné). V prípade potreby tu môžete objednávku aj stornovať.

Informácie o zákazníckom konte
Majte vždy podrobný prehľad o aktuálnom stave vášho zákazníckeho konta vrátane všetkých platieb. Nájdete tu aj bankové údaje, ktoré používate na platby.

Faktúry
V sekcii Moje konto nájdete svoje faktúry, ktoré si môžete stiahnuť vo formáte PDF.

Adresy
Skontrolujte a podľa potreby môžete meniť svoju fakturačnú adresu.

Osobné údaje
Sú tu prehľadne uvedené vaše osobné údaje. Takisto tu nájdete svoje zákaznícke číslo a možnosť zmeniť heslo pre Moje konto.

Nastavenie reklamy
Sami sa rozhodnete, ktoré katalógy vám môžeme poslať.

Koľko zaplatím za poštovné?

Cena poštovného a balného nezávisí od hodnoty objednávky a jeho hodnota je 4,95 €. Náklady na poštovné nie sú závislé od výšky objednávky a účtujú sa pri jednej objednávke iba raz. To znamená, že ak Vám tovar z jednej objednávky doručíme vo viacerých zásielkach, platíte iba za jedno doručenie a za ostatné doručené zásielky platí poštovné spoločnosť KLiNGEL.

Tovar z katalógu nie je v online ponuke, ako mám ďalej postupovať, ak si ho chcem objednať?

Nenašli ste pomocou funkcie hľadania v online ponuke tovar, ktorý ste si vyhliadli v tlačenom katalógu? V takomto prípade zadajte objednávacie číslo do objednávacej karty a objednávku odošlite.

Ako zistím, či ste obdržali moju online objednávku?

Po odoslaní online objednávky Vám bude obratom zaslané potvrdenie o jej prijatí prostredníctvom e-mailu. Ak ani po niekoľkých hodinách nenájdete toto potvrdenie vo svojej e-mailovej schránke, skontrolujte či potvrdzujuci mail nie je označený ako spam. Ak ho nenájdete ani tam, môžete zmeny statusu Vašej objednávky sledovať aj na Vašom zákazníckom účte online. Môj KLiNGEL zákaznícke konto

Môžem si objednať aktuálny katalóg?

Náš aktuálny katalóg si môžete objednať kedykoľvek a zadarmo Objednať katalóg

Kto je mojim obchodným partnerom pri objednávaní - predaju tovaru?

Odoslaním objednávky uzatvárate obchodnú zmluvu s KLiNGEL s.r.o.

Čo robiť, ak mi nebolo doručené potvrdenie objednávky?

Preverte prosím, či potvrdenie o objednávke nie je v adresári pre spam. Ak ho tam nenájdete, skúste si status svojej objednávky overiť v online zákazníckom konte. Môj KLiNGEL zákaznícke konto

Dokedy môžem objednaný tovar vrátiť?

V KLiNGEL nakupujete bez rizika, t.j. dodaný tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť v lehote do 14-tich pracovných dní. Kúpna zmluva nadobúda účinnosť dňom obdržania objednaného tovaru a od tohto dňa začína plynúť 14-dňová lehota na vrátenie tovaru.


waiting...
OK OK