Dodanie tovaru

KLiNGEL sa vždy snaží o rýchle a bezproblémové dodanie objednaného tovaru. Všetok tovar dodávame prostredníctvom Slovenskej pošty. Minimálna hodnota objednávky pre využitie akejkoľvek zľavy, narodeninovej poukážky, získanie darčeka zadarmo alebo inej akcie je 45 €.

Tovar dodávame do 14-tich pracovných dní po prijatí Vašej objednávky. V každom prípade však berte do úvahy informácie o dostupnosti objednaného tovaru. Prípadné predĺženie dodacej lehoty Vám bude oznámené.

Aj napriek našej najväčšej snahe môže nastať to, že z dôvodu neočakávaného záujmu zo strany zákazníkov môže byť tovar vypredaný. Preto berte prosím do úvahy, že tovar dodávame iba do vypredania skladových zásob.

V prípade, že Vami vybraný a objednaný tovar nie je možné z akejkoľvek príčiny dodať, tak si spoločnosť KLiNGEL vyhradzuje právo nahradiť tento tovar tovarom v rovnakej kvalite a cenovej hladine. Ak sa rozhodnete náhradný tovar z akéhokoľvek dôvodu vrátiť, spoločnosť KLiNGEL Vám vráti všetky náklady spojené s jeho spätným zaslaním. V každom prípade zostáva zachované právo na vrátenie tovaru bez udania dôvodu v lehote 14-tich pracovných dní. Vrátený tovar nesmie byť poškodený, nosený a musí obsahovať všetky pôvodné informačné štítky.

EXTRA TIP: dokonalý servis pre každého zákazníka!
Adresa objednávateľa a dodacia adresa nemusia byť zhodné, to znamená, že objednaný tovar doručíme na adresu podľa Vášho želania (táto služba sa nevzťahuje na P.O.BOX). Ak chcete túto službu využiť, tak nám to oznámte prostredníctvom objednávkového formulára alebo to pri telefonickej objednávke oznámte operátorke. V každom prípade je nutné, aby ste uviedli telefonický kontakt, aby Vás mohol kuriér kontaktovať a dohodnúť si s Vami prebratie objednaného tovaru. Veríme, že tento spôsob doručenia pomôže najmä príliš pracovne zaneprázdneným zákazníkom.


waiting...