Lodičky

Kategórie

Pohodlné lodičky

Znie vám to ako utópia? V tom prípade vás možno prekvapíme: stačí si správne vybrať a lodičky už nikdy nebudú mučiaci nástroj! Dole pod produktmi nájdete náš návod, podľa ktorého vyberiete také, ktoré vám dokonale padnú.

Ako vybrať lodičky, z ktorých nebolia nohy?

Pri výbere sa zamerajte na nasledujúce vlastnosti svojich vysnívaných lodičiek. A nebojte sa, u všetkých topánok a našom e-shope máte možnosť ich do 14 dní vrátiť, takže si ich môžete bez problémov vyskúšať doma.

Šírka: u nás si môžete vybrať

Aby boli lodičky pohodlné, nemôžu vás tlačiť ani vám padať z nohy. To zaistí správne zvolená šírka. U nás máte na rozdiel od bežných obchodov s obuvou možnosť vyberať z topánok podľa šírky – tú vyberiete pomocou filtru hore nad produktmi.

Nájdete tu šírky F až K. Najbežnejšia šírka lodičiek je G. Ak máte úzku nohu, voľte F, ak širšiu, siahnite po šírke H. Pre nadmerne široké chodidlá zvoľte šírku K.

Podpätok: platforma alebo ihličky?

Ak nie ste zvyknutá na vysoké podpätky, zvoľte radšej nižšie. To v praxi znamená podpätky do 7 centimetrov. O niečo vyššie v prípade platformy. Aj s takou výškou zoženiete lodičky pre každú príležitosť: pre bežné nosenie, do divadla aj na ples.

Podrážka: silnejšia je lepšia

Zamerajte sa na hrúbku podrážky pod špičkou. Pohodlnejšia bude silnejšia podrážka, s tenučkou by nosenie lodičiek nebolo príjemné.

Materiál: koža sa vám prispôsobí

Aký zvoliť materiál? Najpohodlnejšia bude koža, pretože sa vám prispôsobí a je ju možné pomocou špeciálnych prípravkou roztiahnuť. Syntetické lodičky vám musia dokonale padnúť od prvého momentu.

Špička: dosť priestoru pre prsty

Keď vám lodičky dorazia, vyskúšajte, koľko priestoru máte v špičke. Prsty by sa v nej nemali tlačiť na seba ani sa krčiť. Ideálne sú lodičky s uzavretou guľatou špičkou, ktorá dáva vašim prstom dostatok priestoru – to je jej výhoda oproti špicatej alebo otvorenej.

Máte predstavu, ako by mali vyzerať vaše dokonalé lodičky? Výborne, veríme, že ich u nás nájdete. Príjemné vyberanie!


waiting...