Bytové doplnky

Kategórie

Bytové doplnky pre telo domova

Každý si rád privezie suvenír z príjemnej dovolenky. Kamienok, veselú sošku, zarámovanú fotku. A darčekov od blízkych sa isto nájde doma dosť. Aby zapadli do atmosféry, ktorou dýcha domov, stačí ich postaviť na správne miesto, vybrať štýlový rám či doplniť. Doplnky sú značne flexibilné a ich kombinovanie môže často príjemne prekvapiť.

Dekorácie a bytové doplnky majú najmä lahodiť oku. Hoci majú svoju funkčnosť a úžitkovosť, predovšetkým musia spĺňať náročné estetické požiadavky. Dokresľujú celkový ráz interiéru, a popri tom si nenápadane plnia aj svoju úžitkovú funkciu. Skvelým príkladom sú nástenné hodiny. Síce ukazujú čas, ale vďaka svojmu vintage vzhľadu završujú dojem vidieckej kuchyne.

Keď príde chuť na zmenu

Po zime prichádza obdobie jarného upratovania. Štandarné čistenie a vysávanie je doplnené výmenou záclon, obrusov, potrebou rozjasniť priestory po temnej zime. Okrem bytového textilu stačí pridať kvetinové dekoratívne vankúšiky v pastelových farbách, novú vázu na stôl, zopár závesných dekorácií a Veľká Noc môže prísť! Išpirácií je neúrekom, ale keď sa dbá aj na kvalitu, riešením je návšteva nášho online katalógu.

Niečo podobné sa deje aj pred Vianocami- domov sa zahalí obľúbenými vianočnými farbami, všade visia girlandy, rozostavané sú dekoratívne sošky, škoricové či vanilkové sviečky. Okná sú vysvietené a prestieranie, obrusy aj rohožka pred dverami sú tématické. Hostí víta nevyhnutný veniec na dverách. Vianočný stromček je už iba čerešničkou na torte vo vytváraní atmosféry.

Čo s bytovými dekoráciami?

Dekorácie sú skvelým riešením, keď je čas na zmenu, zútulnenie či zvýraznenie očakávaného štýlu. Nemusí to byť práve a iba pred Vianocami. Dokonca ani súčasný trend minimalizmu sa nezaobíde bez dekorácií, akurát sú menej početné a nenápadnejšie- jednoduchá váza, vkusný luster, neutrálny koberček. Vďaka doplnkom nás obklopí pohoda a kľud. Poteší pohľad na obľúbený obraz, zapálená vonná sviečka.

Nahliadnite do nášho online katalógu, sortiment dekorácií a doplnkov je zložený z kvalitných produktov lahodiacich nielen oku, ale aj požiadavke funkčnosti, ako napríklad dekoratívne poličky či nápadité nástenné hodiny s fotorámikmi. Nech sa páči, nechajte sa inšpirovať!


waiting...