Jesenný bytový textil(0)
Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

Jesenný bytový textil(0)

BYTOVÝ TEXTIL AKO PROSTRIEDOK RÝCHLEJ ZMENY

Domov je mäkký a hebký

Domov je mäkký a hebký a hrejivý. Hýčka po náročnom dni, ukrýva hrany a bráni chladu dotierať. Domov je obľúbený gauč, polička s korením v kuchyni, skriňa plná kabátov. Ale tiež voňavá osuška v kúpelni či tak samozrejmý obrus na jedálenskom stole.

V móde je minimalizmus a funkčnosť. Velí nepreháňať to s dekoráciami. Zvoliť si zopár základných farieb a materiálov. Venovať pozornosť funkčným doplnkom, medzi ktoré patrí bytový textil. Posteľné návliečky prepožičajú spálni svojim károvaným vzorom vidiecky štýl, po návrate z dovolenky si zase zaspomínajte v perinách s exotickou potlačou. Stačí výmena roliet za závesy a strohý interiér získa útulný nádych.

Keď zavládne túžba po zmene

Bytový textil- to je všetko od kuchynských utierok, cez matrace, deky, poťahy kresiel, kúpelňové koberčeky po záclony či ozdobné vankúšiky. Je to nedeliteľná súčasť našich domácností. A čo je skvelé, tieto súčasti sú flexibilnejšie a jednoduchšie na výmenu než veľký nábytok či farba na stenách. Bytové textílie sa môžu prispôsobovať módnym trendom, hoci sa neustále prihliada na ich funkčnosť a využiteľnosť. Netreba kupovať novú sedaciu súpravu, stačí tú súčasnú zakryť módnym poťahom a obývačka je zase in! Navyše, takého poťahy sa oveľa jednoduchšie čistia a udržiavajú než sedačka bez poťahu. Skvelé riešenie!

Velí v súčasnom kuchynskom trende červená, ale vaša kuchyňa je žltá? Zopár utierok, malý koberček, sedáky na stoličky utíšia potrebu zostať trendy. Rôzne materiály, vďaka neustálemu pokroku nenáročné na údržbu, záclonky, obrusy, samozrejmosti, ktoré väčšinou ani nevnímame. Dokážu však vhodnou obmenou zázraky, vyvolávajú pocit pohody. Uspokoja taktiež túžbu po zmene. Náš online katalóg má neustále k dispozícii škálu produktov, ktoré sú praktické, značne flexibilné a pridŕžajú sa aktuálnych štýlov v bývaní.

Stačí sa nechať inšpirovať u známych, v časopisoch či na našich webových stránkach. A keď máte trošku inú predstavu, zapojte svoju kreativitu a tvorte pomocou šijacieho stroja, ktorý u nás taktiež nájdete. Okrem pohladenia pre oči vás vo vynovenej miestnosti zahreje pri srdci aj uspokojenie z vlastnej zručnosti. Krása!


waiting...