Doplnky

Kategórie

Dámske módne doplnky

Nemusíte mať skriňu preplnenú oblečením, aby ste bola každý deň iná. Ozvláštnite svoj outfit originálnymi doplnkami! Mrknite pod produkty, kde pre vás máme pár tipov.

Módne doplnky, s ktorými budete vždy iná

Osviežte svoj štýl doplnkami, vďaka ktorým budete v sekunde pripravená vyraziť do práce, do školy aj do divadla. Po akých siahnuť? Poďme sa na to pozrieť!

Chce to neokukanú kabelku

Máte jednu kabelku, ktorú nosíte stále dookola? Nastal čas to zmeniť! Kúpte si popri klasických čiernych a hnedých kúskov aj jeden farebný. A čo poviete na batoh.? Je trendy a hodí sa k elegantnému aj športovému outfitu. S výberom vám pomôzeme v tejto sekcií .

Neprehliadnite naše kabelky !

Z rebelky dáma za sekundu – vďaka topánkam

Už ste si niekedy skúsila k rovnakému outfitu obuť raz tenisky a raz lodičky? Schválne to vyskúšajte: ten rozdiel vám vyrazí dych. Preto by ani vo vašom šatníku nemali chýbať kvalitné lodičky, baleríny, sandále. a trendy tenisky.. Zaobstarajte si nejaký výrazný kúsok. Výnimočné topánky vytvoria základ výnimočnému outfitu.

Prezrite si naše topánky !

Majte pod klobúkom

Že sú klobúky dávno z módy? Nedajte sa zmýliť! Práve teraz, keď je prikrývka hlavy výnimočná záležitosť, má moc posunúť váš outfit na novú úroveň.. A vyberať môžete podľa svojho gusta. Na leto slamený klobúk, na jeseň elegantný, na jar niečo pánskeho typu.

Vyberte si ten svoj !

Schovajte sa za okuliare

S originálnymi slnečnými okuliarmi zaujmete na 100%. Ako ich vybrať? Zvoľte také, ktoré sú tvarom rámčekov v kontraste s vašou tvárou.. Ak máte guľatú tvár, zvoľte hranaté a naopak. Nebojte sa veľkých tvarov.. Ak chcete niečo decentnejšie, zvoľte farbu, akú majú vaše vlasy. S výraznými a kontrastnými farbami zase vystúpite z davu.

Porozhliadnite sa po nových okuliaroch !

Kúzlite s opaskami

Viete, prečo milujeme opasky? Pretože dokážu zázraky. Správne zvolený opasok opticky upraví dĺžku trupu a vyčaruje osí pás.. Ak chcete dokresliť postavu do tvaru presýpacích hodín, zvoľte široký elastický opasok usadený v páse, k elegantnému outfitu zase vyberte kvalitný a decentný kožený opasok.

Nájdite ten správny opasok !

Zbohom a šatka

Šatka je poklad, ktorý stojí len pár eur., a pritom z vás urobí pravú kráľovnú.. Elegantná hodvábna šatka zopnutá sponou sa hodí na formálnejšie udalosti, bavlnená bude ladiť so športovým a romantickým outfitom. A ak ste naozajstná femme fatale, skúste si šatku uviazať okolo hlavy.

Zamilujte sa do našich šatiek .


waiting...