• viac ako 20.000 tovarov online
  • bezpečný nákup
  • móda pre každý typ postavy
15% zľava k 1. ADVENTU 🕯️15% zľava k 1. ADVENTU 🕯️
00
dni
:
14
hod
:
30
min
:
20
sek
Doplnky, Gabor(10)
Filtrovať podľa:
Zoradiť podľa:
Filtrované podľa:

Dámske doplnky Gabor

Značku Gabor vám určite nemusíme nejako obzvlášť predstavovať. Jej obuv aj kabelky Gabor sú k dispozícii v mnohých úpravách, vďaka ktorým sú topánky nielen veľmi pohodlné pri nosení, ale aj estetické a kabelky, ktoré sú nielen praktické , ale kráčajú s dobou a nasledujú posledné trendy. Gabor je dnes najznámejšou značkou dámskych topánok v Nemecku a v rámci Európy aj celosvetovo patrí k najväčším v odvetví.

Dámske doplnky Gabor

Dámske doplnky Gabor už roky patria k stáliciam našej on-line ponuky. Gabor Shoes AG so sídlom v Rosenheime je popredným výrobcom vysokokvalitnej módnej dámskej obuvi. Značka Gabor sa okrem módnosti vyznačuje aj skvelým strihom a kvalitou spracovania. Rodinný podnik existuje už viac ako 65 rokov a v súčasnosti ho už v druhej generácii vedie Achim Gabor.

Dlhoročné skúsenosti dali základ tomu, čo podnik označuje pojmom Gabor-kvalita. Ale tradícia nie je všetko. Posledné roky sa vyznačovali aj zavádzaním nových technológii a produktových oblastí. Sortiment doplnili licencie na kabelky a výrobky na ošetrovanie obuvi. Pre rozvíjajúci sa segment wellness je tu nová produktová línia Rollingsoft. Preto už nehovoríme len o obuvi Gabor, ale o doplnkoch Gabor.

História značky Gabor

V roku 1949 Bernhard a Joachim Gabor založili v meste Barmstedt pri Hamburgu fabriku na výrobu topánok. Prvý prešívací stroj, Singer 34, vymenili za zlaté hodinky ich otca. Takzvané „topánky pre každého“ boli začiatkom, ale nie podnikom. Predávali sa iba v blízkom okruhu. Z Ameriky prevzali spôsob spracovania z Kalifornie, pretože bolo možné vyrábať aj bez potrebného strojového parku.

Písal sa rok 1951 keď Po študijnom pobyte v USA začal Gabor ako prvý v Nemecku používať stroj na spracovanie nebalených podrážok (prefabrikovaných podrážok).

V roku 1952 bola postavená prvá fabrika v meste Barmsted (ulica August-Christen-Straße). Správy o dokonalosti spracovania sa rýchlo rozšírili. Gabor-Californias boli trhákom. Obchodníci ponúkali platbu vopred, aby mohli topánky predávať. Gabor vtrhol do zástupu tradičných predajcov topánok. S predlohou kolekcie topánky ako držiaka na prstene sa začala spolupráca so skupinami združení.

V roku 1955 Modely Californias vystriedali baleríny Ago, pričom sa použili už získané skúsenosti. Výroba stúpla na takmer 200 000 párov. Rok 1956 a Gabor začal ako prvý v Nemecku používať prefabrikované podrážky na výrobu modelov Ago. To sa v Amerike neodvážil urobiť ešte nikto.

Rok 1959 znamenal exanziu. V meste Barmstedt bola zriadená druhá fabrika (Nappenhorn), bola to veľmi moderná fabrika s ideálnymi pracovnými a výrobnými podmienkami. Výroba takmer nestíhala pokrývať dopyt. Počty párov boli rozdelené podľa kvót. Rok 1960 a Gabor ponúka po prvýkrát podpätky s oceľovými násadkami. Kolekcia bola čoraz populárnejšia vďaka svojej kreatívnej a technickej úrovni. Gabor až teraz expandoval do Rakúska a výrobu začal v meste Spittal an der Drau. Aj vďaka Rakúsku bol dostupný priestor EFTA.

V roku 1961, kvôli rastúcemu švajčiarskemu trhu bola v kantóne Zug založená distribučná spoločnosť. Účelná sériová výroba umožnila firme Gabor ponúkať modely lodičiek z teľacej kože za veľmi výhodné ceny, čo bolo dovtedy možné iba pri topánkach z hovädzej kože.

V roku 1964, podľa vzoru fabriky Barmstedt II sa v meste Spittal vybudovala a uviedla do prevádzky fabrika I. Nové zahraničné trhy zvíťazili.

Odborníci na topánky z USA a iných priemyselných krajín navštevovali firmu Gabor kvôli jej vzorovým metódam výroby. V meste Rosenheim bol položený základný kameň pre nové sídlo firmy.

Rok 1966 bol poznačený predčasnou smrťou spoluzakladateľa Bernharda Gabora. Mesto Rosenheim sa stalo novou lokalitou a sídlom firmy. 60 rodín sa presťahovalo z Barmstedtu do Rosenheimu – exodus, ktorý dovtedy v tejto brandži nemal obdobu.

Rok 1969 a ďalšia expanzia: V meste Spittal bola uvedená do prevádzky fabrika II. Povesť rodiny Gabor ako kvalitnej značky sa ešte posilnila. Dobrovoľné sociálne príspevky už prekročili miliónovú hranicu. V meste Oldenburg/Holstein bola založená fabrika na šitie.

V roku 1970 Gabor zamestnával 1 700 pracovníkov, vyrábal 18 000 topánok denne a dodával do viac ako 5 000 obchodov po celej Európe. Značka Gaby sa osamostatnila ako program pre mladých so sloganom: Veľa topánok a moderný štýl za málo peňazí.

V roku 1971 bola prekročená hranica obratu 200 miliónov nemeckých mariek. Gabor priniesol na trh so svojím konceptom AnaNina program pohodlných topánok, ktorý bol predchodcom modelov Gabor Comfort.

Rok 1973 a výstavba moderného skladu s výškovými regálmi v meste Spittal. V Iráne založila firma Gabor svoju spoločnosť Gabor Shoe Company ako spoločný podnik, postavila novú výrobnú prevádzku a začala vyrábať. Oficiálne bola otvorená v roku 1947. Okrem mesta Spittal a Lienz/východné Tirolsko (1974) sa začalo vyrábať aj v meste Villach. Gabor tam prevzal prevádzku Medicus, ktorá mala problémy, a zabezpečil tak 100 pracovných miest.

Rok 1977 priniesol založenie predajného zastúpenia v Amerike. Sídlom bola budova Empire State Building v New Yorku.

Obrat prekročil hranicu 200 miliónov nemeckých mariek. Viac ako 3 000 pracovníkov vyrobilo denne 25 000 párov topánok. Uvedenie do prevádzky moderného skladu s výškovými regálmi v meste Rosenheim. V meste Spittal bola uvedená do prevádzky nová výrobná a skladovacia hala. Udo Jürgens bol hviezdou slávnosti pre zamestnancov pri príležitosti osláv 30. výročia firmy.

Takto by sme vo vymenovávaní míľnikov víťazného ťaženia značky Gabor mohli pokračovať až do súčasnosti.

Dámske doplnky Gabor na stránkach Klingel

Sú to doplnky s wow efektom. Ponorte sa so prekrásneho sveta našej dámskych doplnkov Gabor a objavte módne vrcholy kolekcie. Modely, s ktorými budete určite trendy, Vás štýlovo prevedú letom. Či už klasické baleríny, elegantné lodičky, módne sandále alebo trendové tenisky: Iskra preskočí. Dámska obuv Gabor ponúka šírkou F perfektný tvar pre normálnu alebo skôr úzku nohu. Je jedno, na akú príležitosť hľadáte topánky, značka Gabor vám ponúka veľký výber: Od žensky zvodných lodičiek s otvorenou špičkou (peep toe), cez pohodlné baleríny, až po elegantné lodičky s trendovými detailmi. Kvalitné materiály a komfortný vzhľad sú charakteristické aj pre tenisky, sandále a ostatné výrobky značky. Značka Gabor zaručuje, že vám topánky optimálne sadnú, preto naše topánky existujú v rôznych šírkach – od štandardnej šírky F, cez G (zväčšenú šírku) až po H (komfortný širší typ). Mnohé modely môžete kúpiť aj v nadmerných veľkostiach. Vďaka novej podrážke so vzduchovým vankúšom je chodenie v moderných topánkach Gabor ešte pohodlnejšie. Mäkký vankúš vyplnený vzduchom pruží každý krok. Najštýlovejšia forma zdravého pohybu. Rovnako pokiaľ ide o kabelky, nákupné tašky, tašky na plece alebo listové kabelky – nech už hľadáte akýkoľvek typ kabelky, tašky od firmy Gabor sa vyznačujú vysokou kvalitou a štýlom. V aktuálnej kolekcii nájdete modely kabeliek rôznych tvarov a farieb.

Ďalším z doplnkov Gabor sú vymeniteľné vložky do topánok, ktoré sú dostupné v rôznych vyhotoveniach: Obzvlášť ľahké a príjemné vložky z kože alebo so systémom Ultra Flex Air System zo supermoderných materiálov. V prípade systému Ultra Flex Air System ventilačné kanály zabezpečujú kontrolovanú cirkuláciu vzduchu a zdravú klímu pre vaše nohy. Niektoré modely sú vybavené konceptom Shock Point: je to dodatočný tlmiaci prvok v oblasti päty pre chôdzu, ktorá je pre členky prirodzená.

Nechali ste sa presvedčiť? Sme si istí, že áno. Dámske doplnky Gabor sú synonymom kvality, ktorá vás nesklame.


waiting...

10€ uvítacia zľava

Bezplatné prihlásenie

  • Aktuálne módne trendy
  • Exkluzívne zľavy
  • Atraktívne akcie a súťaže
  • Profesionálne poradenstvo

Bezplatné prihlásenie

Polia označené * sú povinné. Poskytnutie ostatných údajov je dobrovoľné a možno ich kedykoľvek zmeniť.
KONTAKTY
035 321 32 00* *Sme tu pre Vás Po – Pi 8.00-18.00, So 8.00-13.00
BEZPEČNÁ PLATBA
  • Dobierka
  • PayPal
  • Visa
  • Mastercard
SLEDUJTE NÁS
všetky ceny sú vrátane DPH Poštovné a balné vo výške 4,95 € platíte pri jednej objednávke iba raz