Nohavičky(0)
Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

Nohavičky(0)

Dámske nohavičky

Dámske nohavičky to je doslova veda! Tangá, brazilky, francúzske nohavičky, boxerky či klasické, na výber máme z nespočetného množstva strihov, materiálov a farieb. Keď nosíme priliehavé oblečenie, dôležité je vybrať si pod neho aj správne nohavičky. V prvom rade by mali byť bezšvové, aby nevytvárali na oblečení nepekné línie. Preto prichádzajú ďalšie vkusné alternatívy, dá sa povedať, klasických nohavičiek, ktoré dokonale a hlavne pohodlne lemujú krivky tela, nezarezávajú sa , pod oblečením ich vôbec nie je vidieť, a v čipkovanej variácii dokonca pôsobia veľmi sexi.

Dámske nohavičky

Máme ich plné zásuvky, a predsa ich nie je dosť. Potrebujeme ďalšie. Potrebujeme iné pod džínsy, sukňu či legíny, iné na rande, na šport či k doktorovi a celkom iné na súkromný večer s partnerom. Áno reč je o dámskych nohavičkách. Nohavičky sa začali nosiť v dobe renesancie. V tom čase boli opisované ako „pomáhajú dámy udržiavať v čistote a chránia pred chladom, zabránia aby bolo vidieť stehná, keď dáma náhodou spadne z koňa.“ V roku 1841 však „Príručka odievania“ uviedla, že nohavičky „majú nevyčísliteľné výhody pre dámy, ako prevencia rôznych porúch a indispozícií, ktorých sú dámy predmetom“.Nohavičky boli šité z flanelu, kaliko, alebo bavlny a siahali čo najďalej dole na nohy, aby nohy nebolo vidieť. Nohavičky devätnásteho storočia boli navrhnuté tak, aby každá noha odevu bola oddelená a rozkrok bol alebo otvorený alebo zošitý. Po prvej svetovej vojne , keď sa sukne stali kratšími, aj nohavičky sa stali skromnejšími. V roku 1920 boli už oveľa menšie ako v devätnástom storočí. Okrem oblasti erotiky a divadla burlesky, boli nohavičky skrývaným oblečením. Keď počas tenisového šampionátu vo Wimbledone v roku 1949 si tenistka Gertrude Moran obliekla na kurt kratučké tenisové šaty navrhnuté Teddy Tinling, ktoré odhalili pár nariasených čipkou lemovaných nohavičiek, dostala sa na titulky novín po celom svete a bolo to považované za veľmi odvážne módne vyhlásenie. Jedným z kľúčových momentov histórie nohavičiek po druhej svetovej vojne je sekvencia filmu Slamený vdovec, kedy Marilyn Monroe odhalí svoje nohavičky nad roštom metra. Roky šesťdesiate videli rozvoj súprav podprsenky a nohavičiek, jednorázových papierových nohavičiek a bikini nohavičiek. V deväťdesiatych rokoch sa stávajú populárnymi tangá. Najhorúcejšou novinkou sa potom stali nohavičky pánskeho štýlu. Rok 1990 úplne zmenil význam nohavičiek. Predtým museli byť skryté za každú cenu, ale v tomto desaťročí sa stalo veľkou módou nosiť vysoké nohavičky pod priehľadným vrchným oblečením. Zámerne asexuálny vzhľad nohavičiek rozptýlil potenciálnu vulgárnosť oblečenia.

Klingel a dámske nohavičky

Klingel vám okrem svojej ponuky úžasnej dámskej spodnej bielizne prináša aj „Nohavičkový manuál“ aby ste sa v zložitom svete druhov a strihov bez problémov orientovali. Zoznámme sa teda s jednotlivými typmi dámskych nohavičiek.

Klasické nohavičky

Najčastejšie sa označujú ako „babičkovské“ nohavičky, zvyčajne siahajú až k pásu alebo tesne pod pupok a úplne zakrývajú zadoček. Samozrejme, nie je to najatraktívnejší typ spodnej bielizne, ale zdroje hovoria, že pokiaľ ide o veci komfortu, sú na vrchole rebríčka. Obvykle sa nosia k nohaviciam s vysokým pásom, ináč by boli viditeľné.

Sťahujúce nohavičky

Pokiaľ sa klasické nohavičky nazývajú „babičkovské, ani nechceme rozmýšľať nad tým ako by sme nazvali sťahujúce nohavičky. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu podporu a zároveň štíhlejší vzhľad. Oproti klasickým nohavičkám siahajú až nad pás, sú tesnejšie a poskytujú určitý stupeň kompresie. Sú perfektné pod priliehavé šaty, keď si dámy želajú vyzerať dobre.

Bedrové nohavičky

Bedrové nohavičky sú strihom podobné klasickým nohavičkám. Sú však nižšie a nosia sa na bokoch. Tieto nohavičky sú ideálne do džínsov s nižším sedom. Ocenia ich predovšetkým mladšie generácie, pretože poskytujú dostatok pohodlia a do moderných bedrových nohavíc sú ako stvorené.

Brazílske nohavičky

Ak uprednostňujete skôr sexi vzhľad vášho zadočka nohavičky brazílskeho strihu sú pre vás tie práve. Vďaka strihu týchto nohavičiek bude váš zadoček vyzerať guľatejšie. V týchto nohavičkách určite zaujmete každého muža, a preto na rande či romantický večer s partnerom zvoľte práve tento strih nohavičiek. Brazílske nohavičky v kombinácií s čipkou vzrušujúcej čiernej alebo červenej farby nenechajú žiadneho muža chladným.

Tangá

Nenápadné tangá sú veľmi obľúbené, pretože neprechádzajú cez zadok a obtiahnuté outfity tak vyzerajú oveľa lepšie. Keďže zakrývajú len to nevyhnutné sú tangá určené predovšetkým na nosenie počas horúcich letných dní. Pozor však na varovania gynekológov, ktorí nosenie táng neodporúčajú. Práve tangá sú veľmi častou príčinou rôznych ženských chorôb a infekcií.

String nohavičky

Ešte nenápadnejšou verziou táng sú stringy. Pre mnoho dám sú viac komfortné na každodenné nosenie ako klasické nohavičky.

Francúzske nohavičky

Ak milujete čipkovanú spodnú bielizeň, tak práve nohavičky francúzskeho strihu si zamilujete. Typické pre tento strih nohavičiek je, že sú bohato zdobené čipkou. Tieto nohavičky sa vyznačujú extra vysokým strihom, a tak vám pomôžu nenápadne zamaskovať odstávajúce bruško. Veľa žien obľubuje práve tento strih nohavičiek, pretože pod obtiahnutý outfit sú ako stvorené. Keďže sú čipkované ich okraje obyčajne zostávajú neviditeľné i pod priliehavým oblečením.

Boxerky a šortkové nohavičky

Nohavičky dizajnom podobné pánskej spodnej bielizni sú veľmi pohodlné. Zakrývajú boky a taktiež celý zadoček a miestami siahajú na stehná presne tak ako mužské boxerky. Nohavičky takéhoto strihu sú ako stvorené na šport.

Bezšvové nohavičky

Bezšvové nohavičky nemajú nikde žiadne švy vďaka čomu sú ideálne pod priliehavé oblečenie. Ak vám sedia dokonale na postave, pod oblečením ich nebude vidieť. Pre maximálnu neviditeľnosť kúpte bezšvové nohavičky v telovej farbe. Šité sú špeciálnou technológiu.

Klingel ponúka

Vyberte si z ponuky Klingel pohodlné dámske nohavičky za skvelé ceny vo výhodných viac kusových baleniach. Obľúbené značky ako Harmony, Simone, Nina von C, Speidel alebo Hermko sú rokmi overené stovkami verných zákazníčok a nesklamú vás ani tentoraz.


waiting...