Tvarujúca bielizeň

Kategórie

Dámske sťahovacie prádlo

Každá z nás občas zatúži mať o jednu veľkosť menej. A vlastne prečo nie? So sťahovacím prádlom sa vám táto túžba splní, stačí si vybrať to správne. Ako na to? Pozrite sa dole pod produkty a prečítajte si naše rady k výberu.

Ako vybrať sťahovacie prádlo, ktoré neškrtí?

Vhodne zvolené sťahovacie prádlo vám krásne vytvaruje postavu pod šaty i tričko. Nič sa ale nesmie preháňať. Prádlo vám vždy musí byť pohodlné, inak vám pokazí večer, aj keby vám ubralo tri veľkosti. Poďte si s nami vybrať to pravé!

Nohavičky, body, alebo spodnička

Na výber máte z niekoľkých tipov podľa toho, akú oblasť chcete spevniť.

  • Body spevní bruško a zadoček, drží pekne na mieste a vykúzli hladkú siluetu bez prechodov. Môžete mať aj kraťasky na spevnenie stehien.
  • Nohavičky sa líšia tým, ako vysoký majú pás. Môžu zakrývať a sťahovať celé bruško, alebo len podbruško a zadoček. Aj tu môžete voliť variantu s kraťaskami.
  • Spodnička stiahne bruško, zadoček, boky a stehná.
  • Máme pre vás taktiež sťahovacie pančuchy. Tie stiahnu predovšetkým zadoček a stehná.

Veľkosť mínus jedna

A akú zvoliť veľkosť? Ideálne o jednu menšiu, než je vaša bežná, rozhodne ale nie o viac. Svoju veľkosť si môžete overiť v našej tabuľke veľkostí.

Prečo nebrať menšiu veľkosť? Tá by vás síce stiahla poriadne, ale rozhodne nie pohodlne a pekne. Na okrajoch prádla by sa vytvoril neprirodzený vzhľad, ktorý by bol viditeľný cez oblečenie, a vy by ste sa necítila dobre. Väčšie prádlo by zase nemalo požadovaný efekt.

3× týždenne a dosť

Vedeli ste, že sťahovacie prádlo by sa nemalo nosiť každý deň? Nechajte svoje telo aspoň tri až štyri dni v týždni oddýchnuť. Zvlášť silno sťahovacie prádlo je vhodné len pre špeciálne príležitosti, ako je napríklad ples.

A my veríme, že na tejto špeciálnej príležitosti zažiarite! Prajeme príjemné vyberanie a krásny deň.


waiting...