• Flitre
Kompletten Look kaufen Mantel Tasche Hose Shirt
Trendový outfit

Akcenty v metalických farbách dodajú vášmu outfitu viac výnimočnosti a zaručene sa postarajú o obdivné pohľady. V našej ležernej bunde v krásnej zlatej farbe sa budete cítiť nielen pohodlne, ale užijete si aj množstvo obdivných pohľadov. Dokonale sa k nej hodia biele nohavice, pohodlná blúzka s metalickými detailmi a kabelka v podobnej farbe.

Shop the look

Vneste do svojho šatníka lesk a žiaru

S teplými alebo studenými akcentmi v metalických farbách dodáte každému outfitu nádych dokonalosti a budete plne v trende. Metalické farby rozžiaria tvár a svedčia dáme v každom veku.
Sarina - naša expertka na trendy

Na nosenie metalických trendov nie je žiadna dáma príliš stará! Váš vek je úplne vedľajší, pretože metalický look rozžiari každú dámu do dokonalého lesku! Skombinujte zlatú farbu napríklad s bielymi nohavicami alebo nohavicami rôznych tónov béžovej a budete neprehliadnuteľná. A dámy, ktoré milujú pohodlie si môžu jednoducho obliecť svoje obľúbené džinsy - alebo kombinovať počas chladnejších letných dní s džínsovou bundičkou. Ja môj nový top značky Laura Kent najradšej nosím s mojimi obľúbenými džínsami. Zvlášť počas chladnejších letních dní ma dokonale rozžiari.

MAUVE