Podprsenky

Kategórie

Podprsenky

Viete, ako spoznáte správnu podprsenku? Tak, že sa celý deň netešíte na chvíľu, keď si ju dáte dole. Keď zídete dole pod produkty, môžete si prečítať naše tipy, ako takú podprsenku vybrať.

Ako vybrať padnúcu podprsenku?

Na začiatok budete potrebovať krajčírsky meter. Nebojte sa, vybrať padnúcu podprsenku nie je tak ťažké, ako by sa mohlo zdať.

Ide sa merať!

Aby ste zistili svoju veľkosť, potrebujete poznať svoje miery. Že vždy siahnete po rovnakej veľkosti? Schválne sa skúste premerať a možno zistíte, že roky nosíte malú, alebo príliš veľkú podprsenku.

Vyzlečte sa do podprsenky a zmerajte obvod svojho hrudníku na dvoch miestach:

  • Pod prsiami (táto miera vám pomôže s výberom obvodu podprsenky)
  • V najširšom mieste, teda približne vo výške bradaviek (tak zistíte veľkosť košíčkov)
  • Dajte si pozor na to, aby bol meter po celej dĺžke rovno a aby nebol ani príliš voľný, ani sa nezarýval do kože. A ako z nameraných údajov zistíte veľkosť podprsenky? Jednoducho sa pozrite do našej tabuľky.

Nemučte sa nesprávnou veľkosťou

Vyšla vám iná veľkosť, ako obvykle nosíte? Netrvajte tvrdohlavo na pôvodnej veľkosti. Rada žien volí napríklad menšie košíčky, pretože veria, že im vytvoria sexy dekolt. Tie ale zbytočne tlačia, nedržia na mieste a prsia z nich nepekne pretekajú.

Správna podprsenka by vám mala sedieť tak perfektne, že si na ňu celý deň nespomeniete. Zarezávať sa nesmie samotná podprsenka ani ramienka. Zároveň by nemala byť moc voľná. Počítajte s tým, že podprsenka časom povolí. Preto by ste mali voliť takú, ktorú pri prvom oblečení zapnete na posledné háčiky.

Tip pre dámy s bujným poprsím: zmenšujúce podprsenky

Nadelila vám príroda viac, ako by sa vám páčilo? Siahnite po zmenšujúcej podprsenke . Tá vaše prsia opticky zmenší až o jednu veľkosť a vytvorí pod tričkom krásnu siluetu. Zároveň dodá vášmu poprsiu dostatočnú oporu.

Vyberajte online, skúšajte doma

Oblečenie z nášho e-shopu môžete do 14 dní vrátiť – to platí aj pre podprsenky. Preto môžete objednávať online a skúšať doma a bez stresu.

A ako doma poznáte, že vám podprsenka sedí? Skúste v nej zdvihnúť ruky a predkloniť sa. Podprsenka by mala držať na mieste a prsia v nej. Zadný diel nemôže byť vyššie ako predný. A ak zaň zatiahnete, mal by vzniknúť voľný priestor maximálne na dva prsty.


waiting...