Upratovanie(0)

Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

Upratovanie(0)

Čistiace prostriedky

Čistiace prostriedky sú všade v našich domovoch a kanceláriách: poznáme čistiace prostriedky na riad, pracovné dosky, nábytok, oblečenie, podlahy, okná, a vznášajú sa aj vo vzduchu. V našej vojne proti nečistotám a choroboplodným zárodkom môžeme často v skutočnosti veci ešte zhoršovať.

Väčšina bežných čistiacich prostriedkov, s ktorými sme všetci vyrástli, sú zhotovené na báze ropy a majú pochybný dopad na naše zdravie a na životné prostredie. Namiesto toho, aby sme sa rozhodli pre čistiace prostriedky, ktoré zničia všetko, čo im stojí v ceste, existuje mnoho prírodných látok a metód, ktoré udržujú dom čistý so sviežou vôňou a bez toxických vedľajších účinkov.

Zamestnajte pri sebe ekologické čistiace prostriedky Klingel

Keďže vplyv bežných čistiacich prostriedkov na naše zdravie a životné prostredie sa stal absolútne jasným, stále viac a viac značiek účinných ekologických čistiacich prostriedkov sa začína biť na trhu a súťažiť o prestížne, čestné miesto pod vaším drezom alebo vo vašej kúpeľni. Mnohé z týchto produktov je netoxických, biologicky odbúrateľných a sú vyrobené z obnoviteľných zdrojov (nie z ropy). Ale ak tieto výrobky predsa len nie sú tým pravým pre vás, doma namiešané čistiace prostriedky tiež urobia dobrú službu a tiež niečo navyše. Ocot a jedlá sóda môžu byť použité na čistenie takmer čohokoľvek. Zmiešajte malé množstvo teplej vody s octom, alebo sódou a získate všestranný čistiaci prostriedok vlastnej výroby.

Nie je nezvyčajné, že vzduch vo vnútri vášho domova alebo kancelárie je často toxickejší ako vzduch vonku. Je to z dôvodu prítomnosti toxických materiálov a látok a skutočnosti, že domy a budovy sú lepšie izolované než kedykoľvek predtým (čo je dobrá vec z energetického hľadiska). Otvárajte okná tak často ako je to možné, umožníte vstupu čerstvého vzduchu a pustíte toxíny von. Je to dôležité najmä pri upratovaní vášho domova.

Buďte opatrní s antibakteriálnymi čistiacimi prostriedkami

Antibakteriálne a antimikrobiálne čistiace prostriedky, o ktorých si mnoho z nás myslí, že sú nevyhnutné, ale nič neumyje ruky lepšie ako mydlo a voda a podstupujete aj riziko napomáhaniu vzniku "super baktériám", ktoré zvládnu chemický nápor a majú veľmi odolných potomkov . Zistilo sa, že antibakteriálne mydlá a čistiace prostriedky nefungujú lepšie ako bežné mydlo a voda. Radšej sa im vyhnime.

Toxické čistiace prostriedky zahadzujte opatrne

Pri výmene svojich čistiacich prostriedkov, ich neodhadzujte jednoducho do koša. V prípade, že sú toxické pre váš domov, nebudú vhodné ani pre odpad alebo skládku. Mnoho spoločností usporadúva recyklačné dni a zbaví vás nepotrebných obalov. Hádzanie chemických látok do odpadu alebo do kanála znamená, že by mohli skončiť vo vašej dodávke vody a vrátia sa, aby vás strašili. Hľadajte radšej čistiace prostriedky, ktoré využívajú "zelené" metódy.

Nikto nemá rád upratovanie, a keď ste sa práve presťahovali do nového bytu, vytvárate si práve domov, je určite tisíc zaujímavejších vecí, ktoré by ste chceli robiť, napríklad preskúmať okolie, spoznať susedov. A úplne najhoršie je to, že keď niečo upracete, vždy znova a znova sa to zašpiní. Upratovanie je strašne nudný a nevďačný proces. Ale viete si uľahčiť život tým, že sa vyzbrojíte tými správnymi čistiacimi prostriedkami a váš byt bude v momente ako zo škatuľky. Klingel pre vás pripravil zoznam základných čistiacich prostriedkov, ktoré budete potrebovať pre svoj nový domov.

Čistiace prostriedky, ktoré budete potrebovať

Univerzálny odstraňovač mastnoty - pre čistenie sporáka, kuchynskej pracovnej dosky a dverí chladničky.

Čistiaci a ošetrujúci prostriedok na drevo - pre leštenie dreveného nábytku a udržanie prachu mimo váš nábytok.

Dobrý viacúčelový čistiaci prostriedok - s ním ste vybavení na zvládnutie takmer všetkých povrchových nečistôt.

Mierne abrazívny čistiaci prostriedok - pre čistenie sprchovacieho kúta, vane, WC, umývadla a škár medzi obkladačkami a okrem toho, vám pomôže zbaviť sa všetkého, čoho ste sa nezbavili s viacúčelovým čistiacim prostriedkom, pretože umožní zoškrabať aj odolné nečistoty. Uistite sa, bez ohľadu na prostriedok, aký si zvolíte, či nie je príliš drsný, pretože by mohol spôsobiť poškriabanie, najmä leštených povrchov.

Čistiaci prostriedok na umývanie riadu - čo, ste možno nevedeli pokiaľ z neho dáte kvapku do šálky vody, získate okamžitý čistič fľakov na koberci a čalúnenom nábytku.

Čistiaci prostriedok na sklo - na vaše okná, zrkadlá, sklenené stoly, atď.

Večný problém každej domácnosti je vodný kameň. Je to zlúčenina vápnika, ktorú nájdeme na tých povrchoch a zariadeniach v domácnosti, ktoré prichádzajú do pravidelného kontaktu s vodou. Vodný kameň ale nie je nemožné odstrániť, ako sa všeobecne myslí. Aj najťažšie vodné usadeniny môžu byť porazené so správnym čistiacim prostriedkom.

Namáčanie pomôže odstrániť vodný kameň ľahšie. Čím dlhšie necháte prostriedok na odstránenie vodného kameňa pôsobiť, tým menej presilíte svoje svaly na rukách. Urobte z odstraňovania vodného kameňa pravidelnú upratovaciu rutinu a v dlhodobom horizonte ušetríte množstvo vášho času a energie. Stojí za to odstraňovať ho tak často ako je to možné.

Nečakane ohlásená návšteva je na ceste a váš domov vysávač, ani čistiace prostriedky dávno nevidel.

Klingel poradí- ako upratať váš domov efektívne a rýchlo

Obývačka

Ak veci, ktoré sa nahromadili v obývačke patria do rôznych miestností, umiestnite ich do úložného boxu. To vám ušetrí čas, miesto behania medzi izbami a umiestňovania predmetov. Ďalej sa zamerajte na pohovku. Natraste vankúše, zbavte ju omrviniek a prachu. Skontrolujte, či medzi vankúšmi nenájdete niečo, čo tam nepatrí. Utrite prach na konferenčnom stolíku a úhľadne na ňom uložte veci. Vysajte alebo umyte podlahu.

Spálňa

Zhromaždite všetko špinavé prádlo a vložte do koša. Triediť budete neskôr, keď budete prať. Čisté oblečenie zaveste do skrine. Staré časopisy a prípadné smeti, papiere hoďte do koša. Triediť budete neskôr, keď budete mať čas. Usteľte. Miestnosť bude vyzerať čistá už vďaka tomuto jednoduchému kroku. Podobne ako v obývacej izbe, veci ktoré nepatria do spálne dajte do kontajnera, neskôr ich zoradíte. Vysajte a umyte podlahu.

Kúpeľňa

Špinavé oblečenie a použité uteráky dajte do koša. Umývadlo, vaňu a pulty prebehnite čistiacim prostriedkom. Pre WC použite kefu a čistiaci prostriedok na WC. Použite čistič sklá na vaše zrkadlá. Všetky drobnosti dajte tam, kam patria. Umyte podlahu. Vyložte čisté uteráky a vaša kúpeľňa môže prijať hostí.

Kuchyňa

Rovnako ako v ostatných miestnostiach, veci ktoré nepatria do kuchyne vložte do úložného boxu a vrátite sa k nim neskôr. Čistiacim prostriedkom dajte do poriadku pracovnú dosku. Špinavý riad umyte, alebo dajte do umývačky. Akonáhle máte postarané o občerstvenie, vyčistite drez, odložte spotrebiče. Umyte podlahu.


waiting...