Dlhé pulóvre(0)

Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

Dlhé pulóvre(0)

Dámske dlhé pulóvre

Pulóvre sú nevyhnutnou a obľúbenou súčasťou šatníka. Udržia vás v teple počas chladných dní. Môžete ich vrstviť, pre ešte väčšiu porciu útulného tepla a okrem toho aj vyzerajú mäkko, príjemne a lákajú k zababušeniu sa. Ak je zvolený správny štýl a farba, pulóver sa môže stať obľúbeným kúskom noseným každý deň. Veľkú pozornosť treba venovať výberu materiálu a to hlavne pokiaľ ide o možnosť prania.

Aktualizujte svoj zimný šatník populárnym štýlom dlhých dámskych pulóvrov

Dlhé dámske pulóvre sú k dispozícii v rôznych štýloch, takže je len na vás aký typ módneho „prehlásenia“ chcete vytvoriť. Môžete ísť do čiernej od hlavy až po päty pre elegantný a sofistikovaný vzhľad, alebo vytvoriť ležérny outfit s nadrozmerným Boho pulóvrom kombinovaným so širokým opaskom.

Jeden spoločný prínos dámskych dlhých pulóvrov je, že ich viete nosiť štýlovo kdekoľvek, či už v práci, pri nákupoch alebo na rande.

Príručka Klingel vám poskytne všetky detaily a tipy, ako vybrať ten správny štýl a vytvoriť rôzne outfity s dlhým dámskym pulóvrom.

Ako vyzerať šik v dlhom dámskom pulóvri

Musí lichotiť vašej postave.

To je kľúčovým faktorom číslo jedna, aby ste vyzerali v dlhom pulóvri famózne. Určte typ vašej postavy a rozhodnite sa, aký strih a dĺžka vyťaží najviac z vašej postavy a minimalizuje oblasti, s ktorými nie ste spokojná.

Napríklad ak spodná časť vašej postavy je plnšia v porovnaní s hornou polovicu, mali by ste zvoliť pulóver s detailmi, ktoré opticky rozšíria hornú časť a odpútajú pozornosť od vašich kriviek, alebo môžete pridať pár prudko nápadných náušníc a naniesť trocha červeného rúžu.

Dôraz je tu na vyvážení vašej postavy a vytvorení zoštíhlenej siluety.

Náš tip: Najlepší štýl dlhého pulóvra, v ktorom budete vyzerať vyššia a štíhlejšia je pulóver s detailmi, ktoré nútia oči pohybovať sa hore a dole, namiesto doľava a doprava. Takže, investujte do pulóvra s padajúcim golierom alebo V - výstrihom.

Správna dĺžka pulóvra

Ideálna je dĺžka do polovice stehien, alebo keď chcete svoj dlhý pulóver nosiť ako šaty, tak je to dĺžka nad kolená.

Detaily a potlač dlhého dámskeho pulóvra

Dlhé dámske pulóvre v uni farbe vedia byť neuveriteľne štýlové, pretože sú tak univerzálne a ponechávajú priestor pre šály, šatky a iné doplnky. Existujú však potlače a detaily, ktoré tiež fungujú, ale musia byť neutrálne a umiestnené na správnych miestach, aby zachovali proporcionalitu postavy. Ak nájdete dlhý pulóver s vertikálnymi vzormi ( ťahajú oči hore a dole) neváhajte s ním experimentovať.

Náš tip: Ak chcete pôsobiť nižšie, alebo len chcete pridať trocha kriviek, neváhajte zvoliť pulóver s okrúhlymi vzormi a výstrihmi.

Materiál dlhých dámskych pulóvrov

Pulóvre sú vyrábané z najrôznejších priadzí, ako umelých tak aj prírodných. Vlákna zvolené pre pulóvre sú nadýchané, mäkké a majú čo poskytnúť. Hrubšia priadza pomáha svoju nositeľku udržať v teple v chladnom počasí.

Vlna

Vlna je jedným z najstarších známych vlákien. Je to úžasný prírodný produkt, pretože ide o obnoviteľný zdroj. Farmári strihajú ovce, bez toho aby im ubližovali a na ďalšie leto im znova narastie. Vlna je teplá, mäkká a trvácna. Má tendenciu sa zbehnúť, ak je vystavená vysokým teplotám.

Kašmír

Pochádza z kašmírskych kôz, chovaných prevažne v Ázii. Kašmírová vlna je extrémne mäkké, delikátne vlákno na pulóvre, ktoré je drahšie ako ovčia vlna. Vlna kašmírskych kôz je veľmi krátka. Na jeden pulóver je potrebná vlna z množstva kôz. Kvôli malej dĺžke vlákien, kašmír nie je tak odolný ako ovčia vlna. Vyžaduje si aj špeciálnu starostlivosť. Pulóvre z kašmíru neperte, dajte ich vyčistiť v čistiarni.

Bavlna

Bavlna je prírodné vlákno, je mäkká, ľahko sa čistí, je lacná a veľmi príjemná. Bavlna je veľmi vhodná na pulóvre, pretože pomáha udržiavať teplo, ale tiež umožňuje odparovanie vlhkosti z pokožky. Bavlnené pulóvre môžete prať doma v práčke.

Syntetické vlákna

Pulóvre sú vyrábané aj zo syntetických vlákien. Celý rad týchto materiálov, ako je napríklad akryl a polyester sú často tkané do ťažkej tkaniny, z ktorých sú šité ťažké pulóvre. Mnoho dám dáva prednosť syntetickým vláknam, pretože sú veľmi trvácne, lacné a odolné proti škvrnám. Pulóvre zo syntetických vlákien môžete prať doma v práčke, len nezabudnite venovať pozornosť inštrukciám výrobcu.

Ako nosiť dlhý dámsky pulóver a byť šik

Teraz, keď viete čo hľadáte, Klingel vám prináša niekoľko tipov na štylizovanie dlhého dámskeho pulóvra.

Dlhý pulóver v kancelárii

Vytvorte monochromatický outfit s čiernym jednofarebným dlhým pulóvrom po kolená, čiernymi pančuchami a vysokými čiernymi lodičkami alebo čižmami. Pridajte trochu pikantérie s pekným čiernym opaskom na páse. Ak ale pracujete vo formálnejšom prostredí, uistite sa, že materiál pulóvra je jemný a tenký, nie robustný pre elegantný a uhladený vzhľad. Na neformálny večer stačí ak pridáte zopár iskrivých šperkov a nebotyčné lodičky a máte hotový očarujúci set.

Dlhý pulóver na večer

Dlhý pulóver s visiacim výstrihom je skvelým každodenným kúskom. Ak chcete vytvoriť klubový vzhľad skombinujte ho so sexy lesklými legínami a gladiátorskými sandálmi na opätku.

Dlhý pulóver na každý deň

Tu fungujú všetky štýly. Vyberte si pulóver so šálovým golierom v rebrovanom vzore, alebo ak chcete byť štýlová zvoľte pruhovaný pulóver (len sa uistite, že na to máte postavu. Väčšina nízkych dám a dám s plus veľkosťami v ňom vyzerá nevkusne). Vyhýbajte sa rovným líniám, definujte svoje krivky pomocou úzkeho opaska.

Vec, ktorú treba zvážiť, je správny výber spodného dielu k dlhému dámskemu pulóvru. Legíny, Slim fit džínsy alebo nohavice v neutrálnych farbách sú ideálne a ponechajú priestor vašim doplnkom. Dlhý pulóver vyzerá skvele aj ako šaty. Kombinujte ho s farebne zladenými pančuchami. K formálnemu dlhému pulóvru vyzerajú fantasticky telové alebo čierne pančuchy.

Dlhé dámske pulóvre prichádzajú v širokej škále štýlov, materiálov, farieb a veľkostí. Je to skvelé pre módy znalé dámy, ktoré chcú vytŕčať z radu v útulnom, hrejivom pulóvri. Zvážte rôzne štýly, typy výstrihov, aby ste sa skutočne chopili možností, ktoré tento úžasný kúsok ponúka.

Poznať typ materiálu vášho pulóvra je dôležité nielen pokiaľ ide o komfort, ktorý jednotlivé materiály poskytujú, ale aj z hľadiska starostlivosti. Pred nákupom konzultujte štandardné dimenzovanie, aby váš pulóver naozaj skvelo sedel. Veľkosti sa líšia v závislosti od výrobcov, ale štandardná schéma Klingel je dobrou voľbou pri nákupe on-line. Umožní vám nájsť pulóver, ktorý nielen dobre vyzerá ale aj perfektne sadne.


waiting...