• viac ako 20.000 tovarov online
 • bezpečný nákup
 • móda pre každý typ postavy
10€ ZĽAVA ZA PRIHLÁSENIE SA NA ODBER NEWSLBEZPLATNÁ REGISTRÁ
10€ ZĽAVA ZA PRIHLÁSENIE SA NA ODBER NEWSLETTROV | BEZPLATNÁ REGISTRÁCIA
Quartz hodinky(175)
Filtrovať podľa:
Zoradiť podľa:

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

 • Zoradiť podľa:
  Najpredávanejšie
 • Príbuzné farby
 • Značka
 • Pohlavie
 • Cena
 • Zapínanie
 • Druh kameňa
 • Materiál puzdra
 • Funkcie
 • Zvláštnosti

Zoradiť podľa:

Quartz hodinky(175)

Dámske hodinky Quartz

Quartz alebo mechanika? Ako sa rozhodnúť? Výhody dámskych hodiniek Quartz sú jasné - o hodinky sa nemusíte po dobu životnosti batérie prakticky vôbec starať. Quartz strojčeky bežia stále, zvyčajne sa presnosťou zmestia do niekoľkých sekúnd za mesiac. A teplotne stabilizované strojčeky môžu mať presnosť aj v rámci niekoľkých sekúnd ročne. Bývajú tiež, vzhľadom k menšiemu počtu pohyblivých mechanických dielov, aj odolnejšie voči nárazu. S hodinkami Quartz takmer nemusíte manipulovať. Takže. Quartz alebo mechanika?

Dámske hodinky Quartz

Milé dámy, je dôležité, aby každý váš detail dokonale ladil s vašou osobnosťou. Zvlášť hodinky, ktoré sú symbolom elegancie a dokresľujú kúzlo vašej osobnosti. Dámske hodinky, rovnako ako váš parfém alebo kabelka môžu vašej osobnosti dodať kúzlo tajomnosti, zmyselnosti či zvodnosti. Vyberte si dámske hodinky Quartz podľa vlastných pocitov, jedine tak sa budete cítiť dobre a svoje čaro budete vyžarovať aj do vášho okolia.

Ponuka dámskych hodiniek Quartz v Klingel je luxusná, moderná, športová a klasická. Vyberte si.

Quartz hodinky sú jedným z najobľúbenejších typov náramkových hodiniek, ktoré na trhu existujú. Prichádzajú v najrôznejších dizajnoch a materiáloch. Pre mnoho dám nosenie náramkových hodiniek nie je len o meraní času, ale sú aj módnym vyhlásením a šperkom.

Od jednoduchých po komplikované, všetky druhy quartz hodiniek sú známe od roku 1920. Informujú o presnom čase cez desiatky rôznych štýlov a funkcií. Prvým krokom k nájdeniu hodiniek, stvorených pre vás, je byť informovaná. Odporúčame vám dozvedieť sa čo najviac o rôznych detailoch, ako sú napr. typy kremeňa, materiálov, alebo či sú hodinky vode odolné, alebo nie.

Čo to znamená "hodinky" Quartz "?

Quartz hodinky pracujú kombináciou batérie a kremenného kryštálu. Keď prúd z batérie prechádza cez kryštál a poháňa motor, ktorý riadi ručičky. Kým je batéria nabitá, čas je presný a motor pracuje konštantnou rýchlosťou, na rozdiel od mechanických hodiniek, ktoré vyžadujú naťahovanie aby pokračovali v práci. Quartz hodinky vyžadujú len obmedzenú údržbu. Nová batéria vydrží 12 až 18 mesiacov.

Typy dámskych Quartz hodiniek

Existujú tri základné druhy Quartz hodiniek. Každý typ je podobný v tom, že ukazuje čas, ale rôznym spôsobom. Voľba typu je vecou preferencie a nemá vplyv na kvalitu hodiniek.

Analógové Quartz hodinky

Ciferník analógových Quartz hodiniek má niekoľko rôznych značení. Značenie tvoria čísla, rímske číslice alebo iné indexy, ktoré zastupujú jednotlivé hodiny. V niektorých prípadoch sú hodiny zobrazované 12 diamantovými čipmi, alebo zostávajú prázdne bez akéhokoľvek značenia. Bez ohľadu na to, ako sú hodinky značené, všetky analógové hodinky zobrazujú čas pomocou hodinovej a minútovej ručičky.

Digitálne Quartz hodinky

Digitálne Quartz hodinky sú medzi dámami nepríliš bežné. Sú obľúbené skôr u teenagerov, pretože robia meranie času mimoriadne jednoduchým. Tento typ Quartz hodiniek ukazuje čas v presných hodinách a minútach na numerickom displeji. Na digitálnych hodinkách nie sú žiadne ručičky.

Analógovo - digitálne hodinky Quartz

Je to kombinácia analógových i digitálnych funkcií. Tento štýl je prínosom pre každého, kto chce nosiť na ruke "dospelý" dizajn, ale potrebuje skontrolovať čas v zhone. Digitálne funkcie zvyčajne zahŕňajú osvetlenie. Je to ideálny štýl pre bežkyne aj iné športovkyne a zaneprázdnené obchodníčky na cestách.

Materiál dámskych Quartz hodiniek

Náramkové Quartz hodinky prichádzajú v širokej palete dizajnov a materiálov. Rovnako ako u šperkov, dámy majú na výber zo zlata, striebra, nerezovej ocele, titánu a niekoľkých ďalších kovov. Hodinky môžu byť aj z plastu alebo gumy, a sú kombinované s inými materiálmi, ako je kovové puzdro s plastovým alebo koženým remienkom. Navyše remienky sú ľahko vymeniteľné, keď sú obnosené, alebo nositeľka preferuje skúšať nové štýly. Hodinky majú remienky kovové alebo kožené. Tu ide predovšetkým o osobné preferencie, vyberiete si remienok, ktorý je pre vás atraktívnejší. Ak zvolíte kovový remienok, uistite sa, že máte aj časti, ktoré boli z neho vybrané, keď bol dimenzovaný. Môžu sa vám zísť, ak získate do plusu pár kilogramov na váhe.

Voliteľné funkcie dámskych Quartz hodiniek

Okrem merania času, hodinky Quartz majú schopnosť poskytovať rad užitočných funkcií. Zvyčajne prichádzajú s okienkom, ktoré zobrazuje dátum číslicami alebo dňom v týždni. Hodinky majú aj ďalšie voliteľné funkcie, ako je alarm, kompas, monitor srdečného tepu, svetlo, stopky a zobrazenie niekoľkých časových pásiem.

Je tiež prospešné vedieť, či sú hodinky odolné proti vode alebo vodotesné. Táto informácia je na zadnej strane puzdra hodiniek. Niekedy to nájdete napísané aj v papieroch, ktoré sú priložené k hodinkám, alebo v popise on-line predajne. Pod pojmom "vodeodolný" rozumejte, že hodinky sú zabezpečené proti náhodnej, ľahko striekajúcej vode. "Vodotesný" znamená, že hodinky môžu byť ponorené do vody a zostanú v bezchybnom stave. Hodnotenie hĺbky je indikátor, ktorý vypovedá o odolnosti hodiniek.

Stupne vodotesnosti

V prípade, že hodinky sú odolné voči vode alebo vodotesné na zadnej strane hodiniek sa objaví jeden z týchto údajov.

Hĺbka

10 metrov (33 stôp) - ochrana proti náhodnému kontaktu s vodou, ako poliatie alebo pot

30 metrov (100 stôp) - ochrana proti postriekaniu, potu a krátke ponorenie vo vode, napríklad dažďová voda

50 metrov (165 stôp) - ochrana proti ponoreniu, napr. siahnuť do drezu s vodou, alebo na vodnom skútri

100 metrov (330 stôp) - ochrana dovolí nositeľmi umývať riad, kúpať sa, plávať alebo šnorchlovať

150 metrov (500 stôp) - ochrana umožňuje nositeľmi byť plne ponorený v hĺbkach, napr. pri potápaní

Pre bezpečnosť vašich hodiniek, je dôležité vedieť, koľko vody vedia zvládnuť bez poškodenia. Pokiaľ na hodinkách nie je žiadne označenie, je potrebné byť s vodou opatrný, keď máte hodinky na ruke.

Výrobcovia dámskych Quartz hodiniek

Pre mnoho dám, je značka hodiniek obzvlášť zásadná. Je to vecou statusu, alebo preto, že značka predstavuje kvalitu výroby. Veľké množstvo výrobcov prichádza s dámskymi Quartz hodinkami, v rôznych cenových reláciách. Obchodné značky ako sú Timex, Seiko a Citizen patrí k vrcholu, pokiaľ ide o dôveryhodnú kvalitu. Ostatné mená, ako Rolex, Gucci a Patek Philippe reprezentujú kvalitu, vysoké náklady a nádherne štylizované hodinky. Na trhu je množstvo dostupných možností dámskych Quartz hodiniek pre akýkoľvek rozpočet.

Jeden by si mohol myslieť, že sa súčasným pokrokom technológií hodinky vychádzajú z módy. To je však ďaleko od pravdy. Dokonca aj so všetkými modernými vymoženosťami merania času, náramkové hodinky patria stále medzi špičkové kúsky šperkov, ktoré nosia páni aj dámy. Sú praktickým spôsobom, ako sa dozvedieť čas a ďalšie informácie, bez toho aby ste museli hľadať po vreckách svoj mobil. Hodinky sú excelentným doplnkom vášho zjavu a prezradia aj bez slov veľa o vašej osobnosti. Správne hodinky sú otázkou osobnej voľby, založenej na dizajne a funkciách hodiniek. Či vlastníte jedny alebo niekoľko náramkových hodiniek, tieto kúsky trvalo zostávajú obľúbenou súčasťou každodenného šatníka.

Teraz, keď sme vás previedli svetom dámskych Quartz hodiniek, máte lepšiu predstavu o tom, čo robí hodinky skvelými a ako si vybrať tie správne pre vás.

Zásadné je, aby ste si vybrali niečo, čo bude pracovať pre vás. Skúste sa svojimi hodinkami zladiť váš šatník, životný štýl. Remienok, ktorý hovorí o vašej osobnosti, dokonca aj ciferník, ktorý prinesie módny záblesk do vášho usadlého kancelárskeho outfitu, prezradí, že ste svoj nákup zvážili.

Klingel vám vo svojej ponuke prináša široký sortiment obľúbených a osvedčených, peňaženke priateľských značiek ako Meister Anker, Esprit a Junkers.


waiting...

10€ uvítacia zľava

Bezplatné prihlásenie

 • Aktuálne módne trendy
 • Exkluzívne zľavy
 • Atraktívne akcie a súťaže
 • Profesionálne poradenstvo

Bezplatné prihlásenie

Polia označené * sú povinné. Poskytnutie ostatných údajov je dobrovoľné a možno ich kedykoľvek zmeniť.
KONTAKTY
035 321 32 00* *Sme tu pre Vás Po – Pi 8.00-18.00, So 8.00-13.00
BEZPEČNÁ PLATBA
 • Dobierka
 • PayPal
 • Visa
 • Mastercard
SLEDUJTE NÁS
všetky ceny sú vrátane DPH Poštovné a balné vo výške 4,95 € platíte pri jednej objednávke iba raz