• viac ako 20.000 tovarov online
 • bezpečný nákup
 • móda pre každý typ postavy
15% zľava k 2. ADVENTU 🕯️🕯️15% zľava k 2. ADVENTU 🕯️🕯️
02
dni
:
14
hod
:
02
min
:
19
sek

Záhradné dekorácie(155)

Filtrovať podľa:
Zoradiť podľa:

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

 • Zoradiť podľa:
  Najpredávanejšie
 • Príbuzné farby
 • Typ produktu
 • Značka
 • Cena
 • Materiál
 • Dĺžka (cm)
 • Kvalita
 • Dizajn
 • Varianta
 • Priemer

Zoradiť podľa:

Záhradné dekorácie(155)

Záhradné dekorácie

Väčšina záhradných dekorácií zvyčajne veľmi úzko súvisí s kvetinami, niekedy sú to však samostatné dekoračné prvky, ktoré dodajú vášmu záhonu tú správnu náladu a iskru. Niekedy sa v záhrade nájdu miesta, pri ktorých cítime, že nevyzerajú úplne perfektne, a tak by im neškodilo ozvláštnenie v podobe peknej záhradné dekorácie. Dekoračné prvky v záhrade vyniknú najviac, ak budú obklopené menej nápadnými rastlinami. Ak však naopak chceme odviezť pozornosť od kvetov, ktoré už odkvitli alebo nie sú práve v najlepšej kondícii, môžeme dané miesto povzniesť práve tak, že preň zvolíme veľmi výrazný dekoračný prvok.

Záhradné dekorácie

Teploty stúpajú, nebo je žiarivo modré a slnečné dni vás lákajú von. Vy už plánujete barbecue s priateľmi a rodinou, zábavu a leňošenie v tieni rozkvitnutých stromov.

Záhrada je určite jedným z najužitočnejších, najvšestrannejších a najpríjemnejších častí vášho domova - pokiaľ ide o jej dekoráciu možnosti sú nekonečné.

Záhradkárčenie môže pre niekoho znamenať denný chleba, pre iných je útekom od reality a pre vás to môže byť vaše obľúbené hobby. A záhrada zdobená podľa vašich preferencií bude pôsobiť ako zdroj inšpirácie, poskytne vám miesto, kde môžete pozbierať vaše myšlienky, načerpať energiu.

Záhrada je skvelým miestom na dekorácie.

Oveľa viac než len nápad, záhradné dekorácie môžu byť vodítkom ako používať svoj vonkajší priestor a ovplyvniť vaše pocity, ktoré v ňom prežívate. Tepaná železná brána môže byť vstup do sveta zelene, lucerna zavesená na strome zvýši perspektívy a pekná lavička pozýva k zdriemnutiu. Starostlivo umiestnené a celkom praktické ponúkajú tieto prvky vašej záhrade jemné, ale efektné akcenty. Vojdi. Pozri sa hore. Spomaľ. Tieto detaily poskytujú vašej záhrade prepracovaný vzhľad v akomkoľvek ročnom období. Trik je v tom, aby ste to so záhradnými dekoráciami nepreháňali.

"Zariadená záhrada" by nemala vyzerať príliš dokonale alebo neprirodzene. Vytvorte ale "vonkajšie izby" tak pohodlné ako tie vo vnútri.

So záhradným nábytkom z ponuky Klingel to bude detská hračka.

Bez ohľadu na štýl vášho domova, záhradné dekorácie ho môžu preniesť aj do vašej záhrady a vytvoriť tak jednotný štýl.

Štýl akýchkoľvek stolov a stoličiek, ktorý pre svoju záhradu zvolíte, má veľký vplyv na vzhľad vašich vonkajších priestorov. Záhradný nábytok by samozrejme mal spolupracovať aj so zvyškom záhradných dekorácií a materiálov. Zvoľte sedenia so stolom podľa vašich osobných preferencií a neformálny salónik na konverzácie pri káve alebo koktailoch máte hotový.

Lehátka môžu byť umiestnené tak, aby ste si užívali pokoj prírody v záplave kvetov. Okrem toho hojdačka a slnečník sú najlepšou možnosťou ako dať vašej záhrade ten pravý vzhľad. Umiestnenie krásnej sochy vyčaruje antický nádych.

Žiadna záhrada nie je kompletná bez vodných prvkov. Najjednoduchším riešením sú vodné fontány. Umožnia vytvoriť pokojnú a trendy atmosféru v záhrade.

Záhrady sú najromantickejšie po zotmení, za svitu mesiaca - a pri dobre rozmiestnenom osvetlení, ktoré rozsvieti chodníky aj koruny stromov.

Hra so svetlom patrí medzi najobľúbenejšie dekoračné prvky v záhrade. Exteriérové svetelné reťaze nemusíte používať len na Vianoce. Čarovnú atmosféru si môžete dopriať každý deň. Lampáše, svetielka, sviečky, solárne svietidlá. Svetlo môže mať mnoho podôb.

Záhradu a terasu rozžiari magickým svetlom záhradný lampáš. Nádherne vyzerajú zavesené napríklad na strome. Môžete ich však pokojne postaviť aj na zem. Niekto dá prednosť jednoduchým skleneným svietnikom, iný svietnikom zo zinku, či plechu, ktoré sú ozdobené nápaditými výrezmi, vďaka ktorým svetlá vytvárajú na okolí čarovné tvary. Tohtoročným trendom pre jar a leto sú lampióny s orientálnym dekórom.

Útulne a romanticky pôsobia záhradné zákutia, pri dekorácii ktorých použijete nepoužívanú výbavu z kuchyne. Hliníkové, medené, kovové misy či hrnce rozžiaria každý kút. Ak ich doplníte farebnými kvetmi, obdiv susedov máte zaručený. Rovnako dobre ako hrnce vám poslúžia aj staré topánky. Najlepšie také, ktoré sú gumové a nezničiteľné.

Vedeli ste, že jedna lienka zje za život až 4 000 vošiek? Ak nechcete vo svojej záhrade používať chémiu, kúpte si pre nich domčeky. Vyrobené sú z brezového dreva a vďaka dômyselnému dizajnu majú dlhú životnosť. A samozrejme nezabudnime ani na vtáčiky. Vtáčie búdky sú roztomilou záhradnou dekoráciou a keď ich naplníme, malí anjelici sa nám odvďačí svojim spevom. Kvetiny samotné sú jedným z najnádhernejších prírodných výtvorov. Čokoľvek skrášlime kvetinami, je nádherné už samo o sebe. Premeňte svoju záhradu v úžasné miesto na odpočinok vďaka dekoračným prvkom prepojeným s kvetinovými záhonmi, sviežou zeleňou trávnikov alebo ozvláštnite okolie domu.

Väčšina záhradných dekorácií zvyčajne veľmi úzko súvisí s kvetinami, niekedy sú to však samostatné dekoračné prvky, ktoré dodajú vášmu záhonu tú správnu náladu a iskru. Pokiaľ sa jedná o kvetinové dekorácie, sú umiestnené do najrôznejších okrasných nádob alebo vecí, ktoré nám už doma doslúžili, vyšperkujte ich, obstarajte novým náterom a vložte do nich kvetiny.

Záhradný svet plný kvitnúcich rastlín, drevín a očarujúcich stromov je nádherný sám o sebe, niekedy sa však v záhrade nájdu miesta, pri ktorých cítime, že nevyzerajú úplne perfektne, a tak by im nezaškodilo ozvláštnenie v podobe pekného dekoračného prvku. Môžeme ním zakryť miesto holé, odkvitnuté alebo príliš zatienené, kde sa nedarí raste žiadnej rastliny.

Dekoračné prvky v záhrade vyniknú najviac, ak budú obklopené menej nápadnými rastlinami. Ak však naopak chceme odviesť pozornosť od kvetov, ktoré už odkvitli alebo nie sú práve v najlepšej kondícii, môžeme dané miesto povzniesť práve tak, že preň zvolíme veľmi výrazný dekoračný prvok.

Vaša záhrada môže vyzerať ako z rozprávky, ak ju doplníte figúrkami do záhrady alebo niektorú postavíte k záhradnému jazierku. Vtipne môže pôsobiť napríklad umelecky stvárnený vodník sediaci na vŕbe v blízkosti vodnej plochy v záhrade.

Drobnosti pre záhradu, terasu alebo balkón urobia z tohto miesta útulný kútik nabádajúci k relaxácii. Ak patríte k tým, čo celé leto trávia vonku, iste oceníte záhradné dekorácie v Provence, vintage a retro štýle, ktoré sú navyše praktické a funkčné. A keď letu odzvoní, vyberte si dekoratívny veniec na svoje vchodové dvere, ktorý uvíta návštevu svojím pôvabným dizajnom aj v zimných mesiacoch.

Doplňte svoju záhradku o dekoratívne kvetináče na bylinky a doplňte ich praktickým popisom kriedou. Veľkej obľube sa tešia ťažké liatinové zvončeky zavesené na stenu. Môžete ním zvolať rodinu k obedu či popoludňajšej káve. Na záhradu nezabúdajte ani v zime a kúpte si kŕmidlo pre vtáčiky alebo vtáčiu búdku, ktorou urobíte dobrý skutok a zároveň ozdobíte vonkajší priestor.

Doplnky a dekorácie pre stolovanie vonku

Vonku lepšie chutí, to je jasná vec. Pripravte pre svoju rodinu záhradné posedenie a pochutnajte si spolu na niečom dobrom. Hodiť sa Vám budú kuchynské doplnky, textilné obrusy alebo vankúšik na sedenie.

Popustite uzdu vašej fantázii a nechajte sa inšpirovať radami a ponukou Klingel. K najväčším letným potešením patrí posedenie v záhrade. S priateľmi a rodinou, pri dobrom jedle, obklopení zeleňou, sa toto ročné obdobie trávi najpríjemnejšie. Klingel sa postará o to, aby tento relax bol dokonalý.


waiting...

10€ uvítacia zľava

Bezplatné prihlásenie

 • Aktuálne módne trendy
 • Exkluzívne zľavy
 • Atraktívne akcie a súťaže
 • Profesionálne poradenstvo

Bezplatné prihlásenie

Polia označené * sú povinné. Poskytnutie ostatných údajov je dobrovoľné a možno ich kedykoľvek zmeniť.
KONTAKTY
035 321 32 00* *Sme tu pre Vás Po – Pi 8.00-18.00, So 8.00-13.00
BEZPEČNÁ PLATBA
 • Dobierka
 • PayPal
 • Visa
 • Mastercard
SLEDUJTE NÁS
všetky ceny sú vrátane DPH Poštovné a balné vo výške 4,95 € platíte pri jednej objednávke iba raz