Nohavice(0)
Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

Nohavice(0)

Dámske XXL nohavice

Dlhé či trojštvrťové? Vypasované alebo široké? Každá moletka vie, že nájsť dámske XXL nohavice, ktoré ideálne sadnú, je veľký problém. A čo je správne? Štylisti tvrdia, že najlepšie urobíte, ak si vyberiete nohavice tmavej farby a rovného strihu. Ak máte široké stehná, môžu byť jemne zvonové, rozširovať by sa mali nad kolenami. V prípade, že máte štíhlejšie nohy a široké boky, dajte si úzke nohavice a k nim voľnejšiu blúzku, ktorá ich zakryje. Dĺžka nohavíc vie tiež opticky zoštíhliť celú postavu. Rovno strihané nohavice by sa mali končiť tesne nad členkom. Ak si k tomu dáte ešte podpätky, bude to vyzerať veľmi žensky a príťažlivo.

Dámske XXL nohavice

Dámske XXL nohavice sú citlivou otázkou pre každú moletnejšiu dámu. Napriek problémom s kilami navyše, rozhodne nemusí uviaznuť v zoštíhľujúcej čiernej. Táto farba síce je vo svojej ezoterickej podstate základná ženská farba, ale čierne oblečenie prenechajme predovšetkým extravagantným študentkám a tajomným intelektuálkam.

Ako nosiť dámske XXL nohavice?

Pre moletku je najdôležitejší strih nohavíc a dĺžka modelu. Vždy záleží na strihu, preto dávajte prednosť kvalitnejšiemu oblečeniu. Pokiaľ si netrúfate sama odhadnúť, čo vám svedčí, môže vyhľadať pomoc odborníka - štylistu. Rozhodne si nenechajte radiť od štíhlych priateliek a rozhodne sa vyhnite všetkému, čo sa len trochu dá označiť slovom "ležérny"! Aj "elegancia" môže byť totiž pohodlná a oslobodzujúca.

Medzi dámami veľkosti XXL je v rámci jednej konfekčnej veľkosti veľa rozdielov v postave. Vždy záleží na tvare postavy, na proporciách výšky a šírky a podľa toho sa treba obliekať. Netreba sa báť akýchkoľvek farieb, lebo tie nevyberáme podľa tvaru postavy, ale podľa farby vlasov, odtieňa pleti a očí. Noste kvety, čipky, šatky, doplnky, čokoľvek, čo vám dodá ženskosť. Ste vysoká? Môžete si dovoliť zvonové nohavice, ktoré vás výborne zoštíhlia! Ste nízka? Zabudnite na nohavice až po zem. Pokiaľ trčí bruško, treba ho schovať dlhým tričkom. Zabudnite na bokové nohavice.

Mať veľkosť XXL znamená dať si na výbere oblečenia záležať omnoho viac. Kým štíhla žena je pekná aj vo vreci, u moletky je dôležitý každý centimeter - a to aj do šírky ako aj do dĺžky! (V tomto kontexte rozhodne nekupujte tesné elastické kusy - nezoštíhľujú, iba vám vyrysujú každučkú pneumatiku.)

Móda je dnes veľkorysá a v mnohých obchodoch, rovnako ako v on – line predajni Klingel už dostanete perfektné nohavice aj veľkosti XXL.

Moletky určitý druh nohavíc rozširuje, dámam nízkej postavy môžu zas ešte viac zvýrazňovať ich malú výšku. Máme pre vás pár tipov ako sa vyhnúť nesprávnemu výberu dámskych XXL nohavíc. A nezabúdajte na pravidlo, ak sa v niečom dobre cítite, tak určite v tom aj dobre vyzeráte.

Vhodné nohavicové strihy pre dámy s veľkosťou XXL sú rovné alebo len mierne zúžené, prípadne žehlené na puky, čo predĺži a najmä zoštíhli. Najlepšou voľbou pri silnejších nohách sú rovné kostýmové nohavice s pukmi. Majú šmrnc, či už v kombinácii s tričkom, blúzkou alebo so sakom, a vaše nohy budú vďaka pukom vyzerať štíhlejšie. Najlepším zoštíhľujúcim prvkom sú tenké pruhy. Pôsobia elegantne a postavu opticky predlžujú. Sako v páse jemne zúžené v kombinácii so splývajúcimi nohavicami v momente opticky uberú z kíl. Splývavé a vzdušné nohavice maskujú obliny.

Rovný široký strih bez vreciek, s elastickým pásom a v tmavých farbách pôsobí veľmi harmonicky na moletnejších dámach, pretože zakrýva ich oblé formy. Treba si však vybrať jemný, mäkký, splývavý materiál.

Čo sa týka farieb dajte si záležať a vyberajte najmä odtiene hnedej, čiernej, oceľovomodrej, či olivovozelenej. Netreba zabúdať ani na topánky, ktoré by mali byť na vyšších podpätkoch.

Úzke legínové nohavice sa spájajú skôr s chudými postavami. No nie každá moletka musí mať problémové partie práve v tejto časti. Návrhári vám odporúčajú staviť na tmavší model a skombinovať ho s voľnejšou blúzkou zakrývajúcich širšie boky, či väčší zadoček. K tomu si zvoľte vyššie čižmy a aj vy budete pôsobiť šik a vkusne. Širšie stehná môžete zamaskovať do zvonových nohavíc, ktoré sa začínajú rozširovať už od vrchnej časti a v niektorých modeloch pôsobia takmer ako sukňa.

Nákup elastických nohavíc je takmer vždy dobrý nápad, aj keď štýl nevyžaduje strih obopínajúci postavu. Tieto nohavice sú najlichotivejšie v čiernej, tmavo modrej, hnedej, alebo akejkoľvek inej tmavej farbe aby ste vytvorili čo najviac zoštíhľujúci efekt. Existuje mnoho štýlov nohavíc, od skinny, bootcut, skrátených až po Capri, hoci nižšie dámy by mali byť opatrené pri zvažovaní skrátených a Capri nohavíc, pretože v nich budú vyzerať širšie.

Nezáleží na tom, aký štýl dámskych XXL nohavíc zvažujete, existuje niekoľko základných vecí, ktoré by dámy mali mať na pamäti, aby sa zabránilo XXL katastrofe.

Ak dámy s veľkosťou XXL chcú kúpiť nohavice so zadnými vreckami, mali by sa ubezpečiť, že vrecká nie sú príliš veľké alebo ďaleko od seba, pretože to pritiahne pozornosť na zadoček, ktorý vyzerá väčší. Dámy, ktoré majú problém skôr so stehnami ako zadočkom, môžu uvažovať o bootcut nohaviciach alebo širších Capri nohaviciach, ktoré pomôžu vyvážiť postavu.

Moletné dámy by k svojim XXL nohaviciam mali nosiť s topmi neutrálnych farieb, ktoré nie sú ani príliš tesné, ani príliš vrecovité. Jednofarebné tóny ako sú hnedá, telová, modrá a čierna sú skvelé, mali by ste sa vyhnúť žiarivým vzorom, ak je to možné. Ak ako dáma s veľkosťou XXL plánujete nosiť kvetinové potlače, kvety by mali byť malé a farby by mali byť primárne. Väčšie a jasnejšie kvety pritiahnu príliš veľa pozornosti na všetky oblasti, ktoré chcete radšej zamaskovať.

Vyhnite sa týmto chybám:

– široké manžety opticky skracujú postavu,

– opasok v inej farbe, než sú nohavice, opticky zväčšuje poprsie. V rovnakej farbe predlžuje nohy.

Dámske džínsové XXL nohavice

Moletné dámy tvrdia, že nákup džínsových XXL nohavíc je oveľa zložitejší ako klasických kostýmových, zatiaľ čo iné tvrdia pravý opak. V súvislosti s džínsami sa mnoho dám sťažuje, že vo veľkostiach XXL sú veľmi prosté a s nedostatkom štýlu. Ale už aj výrobcovia džínsov sa chytili najnovších trendov a už majú čo ponúknuť aj dámam vo veľkosti XXL. Dámske XXL džínsové nohavice ponúka Calvin Klein i Ralph Lauren. Sú vysoko módne a navrhnuté tak aby boli zlatým klincom outfitu, bez toho aby zvýraznili jej obliny. Džínsy XXL týchto klasických značiek sú cenovo dostupné a univerzálne.

Bez ohľadu na príležitosť, dámy si teraz ľahko nájdu módne džínsové XXL nohavice, ktoré vyhovujú typu ich postavy, ktoré vyzdvihnú ich krivky bez zdôraznenia oblastí, ktoré by radšej chceli ukryť.

Výrobcovia džínsových XXL nohavíc dávajú veľký pozor pri ich výrobe aby fakt, že šijú nohavice XXL neredukoval štýlový ani dizajnový faktor. Dámy s veľkosťou XXL majú zaručené rovnako skvelý štýl a dizajn ako vidíme na bežných veľkostiach.

Mnoho výrobcov nohavíc už ponúka nohavice pre dámy s výraznejšími krivkami, takže dámy s veľkosťou XXL už nemusia vyzerať fádne a nezaujímavo. Všetky najnovšie štýly nohavíc sú k dispozícii vo veľkosti XXL.

Ak sa moletné dámy naučia ako efektívne vybrať správny typ nohavíc a spárovať ich so správnym topom, vytvoria lichotivý a sexy outfit. Nákup v našej on – line predajni je komfortný a možný v akúkoľvek dennú, či nočnú hodinu. Jediné, čo potrebujete, je byť si istá svojou veľkosťou. Klingel má širokú ponuku dámskych XXL nohavíc, preto vie poľahky uspokojiť akékoľvek preferencie dám s veľkosťou XXL.


waiting...