Blúzky(0)

Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

Blúzky(0)

Blúzky pre moletky

Dámy sa konečne prestali hanbiť za oblejšie tvary. Mnohé už upúšťajú od honby za postavou modelky a zostávajú verné sexy krivkám. Tomuto trendu nasvedčujú nielen herečky, ktoré prestali lipnúť na všakovakých diétach, ale aj modelky z radu moletiek, ktoré sa tento rok objavili pri predstavovaní niektorých značiek. Pokiaľ ide o blúzky pre moletky, aj keď máte nejaké to kilo navyše, neznamená to, že sa musíte obliekať do nadrozmerných kúskov pripomínajúcich vrece. Vyzerať úžasne, sa dá aj s takouto postavou. Stačí si veriť a prezentovať to najkrajšie na vás.

Blúzky pre moletky

Mať tak o desať (dvadsať) kíl menej, to by sa obliekalo! Napadlo to aj vám? Nikto nemá dokonalú postavu, no ak aj sa nájde na našom tele akási chybička v podobe širších bokov alebo menších pŕs, s pomocou správneho oblečenia sa proporcie zharmonizujú. Čo však robiť, ak sa krivky približujú ku konfekčnej veľkosti XXL a my stále túžime vyzerať atraktívne?

Ak zavítate do ktoréhokoľvek butiku, zistíte, že najfantastickejšie oblečenie sa predáva v menších konfekčných číslach pre mušie váhy. Nepríjemným zistením je, že všetko od XL vyššie býva najčastejšie neforemnou kopou látky, ktorá sa len tvári ako blúzka.

A tak existujú tri riešenia: buď zvesiť spolu s hlavou aj vešiak s ďalšou neidentifikovateľnou blúzkou pre moletky alebo si to namieriť do krajčírstva, kde vám ušijú odev na mieru. Pravdaže, za poriadnu prirážku. Alebo: nákup v online predajni Klingel. Internetový obchod Klingel totiž ponúka blúzky pre moletky, ktoré sú trendy, sú šik a budete v nich vyzerať skvelo. Je však vhodné ovládať pravidlá, vďaka ktorým budete pôsobiť príťažlivo a postave dodáte neodolateľný šmrnc.

Zlaté pravidlo hovorí o tom, že blúzku by ste si mali vyberať vždy tak, aby vám dokonale padla. Vpratať sa za každú cenu do menšej nie je najlepší nápad, nielenže si obliny vždy nájdu cestu von, ale budete sa cítiť nepohodlne. V príliš voľnej blúzke budete zasa pôsobiť ešte širšie, než v skutočnosti ste.

Tmavé farby zužujú. Ale to neznamená, že musíte chodiť ako sicílska vdova. Vzdajte sa skôr pastelových tónov, ako svetloružová, púdrová, bledožltá či smotanová, pokojne si ale zvoľte blúzku v tyrkysovej, azúrovej, červenej, vínovej, purpurovej, odtieňoch zelenej a pod. Farby vás osviežia a zlepšia vám náladu.

Pri výbere blúzky pre moletky je dobré mať predstavu čo si chcete kúpiť a na akú príležitosť. Úzke oblečenie zákonite púta pozornosť každého vôkol a hlavne na tie miesta, ktoré nepatria k prednostiam moletiek. Vyhýbajte sa preto volánikovým golierom, mašliam a nazberkaniu. Ak máte postavu so širšími bokmi, nenoste k blúzke úzky opasok. Úzky opasok spôsobí, že boky budú vyzerať ešte širšie. Naberané volánikové goliere a mašle ukryjú krk a vaša tvár bude vyzerať ešte okrúhlejšia. Nechajte váš krk vyniknúť, najvhodnejší je výstrih blúzky v tvare V. Vhodné sú pre vás nápadité doplnky rôznych farieb ako sú široké šály, šatky, väčšie náušnice, korále, náramky, ktoré upútajú pozornosť vášho okolia. Nikomu ani na um nepríde všímať si vašich boky. Moletky by sa mali vyvarovať noseniu blúzok z hrubších a tvrdých materiálov.

Trápia vás širšie boky a stehná? Správne zvolená blúzka s jemným pásikom do polovice bokov dokáže skutočne zázraky. Vhodným riešením bude pre vás dlhá sukňa, šitá z viacerých dielov po bokoch úzka, tulipánového strihu. Spoľahnite sa, táto sukňa vám vyčaruje súmernú postavu. Kombinujte ju s blúzkou s výstrihom v tvare V, ktorá opticky predlží postavu alebo s blúzkou so zavinovacím strihom, ktorá vymodeluje pekný dekolt. K takejto sukni je skvelá aj blúzka košeľového tvaru z elastického materiálu do polovice bokov.

Výber lichotivej blúzky pre moletky

To, kde dáma nosí najväčšiu váhu vplýva na štýl blúzky, ktorá jej najlepšie padne, Tento vzťah medzi rozložením telesnej hmotnosti a štýlu, ktorý jej lichotí najviac sa stáva tým dôležitejším , čím viac rastú jej proporcie. Aby sme pochopili ako si vybrať pohodlnú a lichotivú blúzku pre moletky, je dôležité najprv pochopiť rozdiely v typoch postáv.

Existujú dva hlavné a najbežnejšie typy postáv veľkosti XXL:

Typ jablko (alebo okrúhly tvar)

Typ hruška (trojuholníkový tvar, ťažký dole)

Štýl blúzky, ktoré vyzerá skvelo na postave v tvare presýpacích hodín nemusí nutne lichotiť dáme s postavou typu hruška, alebo jablko. Preto je dôležité nájsť ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Ak chcete získať správnu rovnováhu, nechajte sa viesť našimi radami.

Postava tvaru jablko je jedna z náročnejších typov na obliekanie, ale môže byť aj najjednoduchším, ak zakamuflujete správne svoje problémové miesta. Jablko je obdarené štíhlymi rukami a nohami, čo môžete využiť vo svoj prospech. Keď sa zameriate na pozitíva, môžete vyzerať o niekoľko kilogramov štíhlejšia a tvarovanejšia. A to vôbec nie je zlé, nemyslíte?

Tvar jablko má zvyčajne:

plné prsia a široký chrbát,

ramená môžu byť štíhle, zatiaľ čo plecia široké,

môžu byť štíhle boky a „obložený“ zadoček,

váhu priberá v strednej časti tela.

Tvar hruška je bežný typ postavy. Využite príležitosť zvýrazniť svoj štíhly krk, tvarované ramená a definovaný pás. Viete ľahko pracovať s ťažšou spodnou polovicou a nájsť ideálnu blúzku na formálne, casual alebo outdoorové použitie.

Postava typu hruška má zvyčajne:

ťažšiu spodnú časť tela,

tenký a štíhly krk,

úzke alebo šikmé ramená,

veľkorysejšie boky a stehná.

Optimálny strih blúzky pre typ jablko- vyhnite sa prebytočnej tkanine na prsiach, okolo brucha a bokov, vyberte si blúzku, ktoré vás stiahne v páse, alebo blúzku s opaskom, ktorý vám poskytne ilúziu štíhlejšieho pásu a oreže oblasť bruška. Držte sa preč od dizajnov, v ktorých budete vyzerať väčšie na pleciach alebo na páse. Napríklad blúzok s ramennými vypchávkami, riasením alebo záhybmi na pleciach. Typ jablko má širšie plecia a plný pás, takže sem už nemusíte pridávať na veľkosti. Detail gombíka, manžiet alebo dokonca aj predĺžených manžiet sú pre vás ideálnym dizajnom . Blúzky, ktoré majú hlboký V-výstrih pritiahnu pozornosť na vrchnú časť a odvedú ju od plnšej strednej časti. Asymetrické výstrihy môžu byť veľmi zoštíhľujúce dizajnom rovnako ako blúzka v zavinovacom štýle. Dámy s postavou tvaru jablka môžu využiť celkom pekný rad farieb, áno, dokonca aj svetlejších. Takže, akúkoľvek farbu máte rady, či už je to červená, olivová, smotanová alebo dokonca žltá, prečo z nich trocha nepridať do vášho outfitu.

Optimálny strih blúzky pre typ hruška – dámy by mali zostať u blúzok, ktoré sú tvarované v hornej polovici tela a sú voľnejšie okolo spodnej. Optimálna dĺžka blúzky môže byť buď po pás, alebo tri štvrťová, ktoré bude zakrývať oblasť bokov a zadočku, bez toho aby bol váš vzhľad objemný. Vyhnite sa kratším blúzkam, ktoré končia na vašom zadočku, pretože to pritiahne pozornosť k vašej väčšej strednej časti v horizontálnej línii. Množstvo detailov okolo užšej hornej časti je skvelé na upútanie pozornosti. Noste svetlejšie odtiene alebo žiarivé blúzky. Snažte sa doplniť blúzku žiarivým šálom, alebo iskrivou brošňou, mysliac vždy na to, aby ste udržali pozornosť na hornej polovici a budete vyzerať senzačne. Noste kontrastné, svetlejšie alebo žiarivejšie odtiene skombinované s tmavým spodným dielom, aby ste vyvážili svoj typ postavy.

Napriek trendu veľkosti nula sú stále žiadané dámy, ktoré sú spokojné so svojou oblejšou postavou. Stačí spomenúť svetoznáme modelky ako Mia Tyler, Crystal Renn či Fluvia Lucerda. Podobne to je aj s Jessicou Simpson, Kate Winslet a Lily Allen, ktorá kým výrazne neschudla, hrdo nosila svoje minimálne „elká“. Aj napriek tomu, že nenosia veľkosť S, sú krásne, zaujímavé, sexi a muži ich krivky milujú. Berte si z nich teda príklad a buďte hrdé nato, že ste moletky.


waiting...