Saká(0)

Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

Saká(0)

Dámske saká XXL

Móda je dôležitou súčasťou nášho každodenného života, najmä ak ste dáma. Ak ste XXL dáma, mali by ste vedieť, ako nosiť správne saká veľkosti XXL. Saká vyzerajú najlepšie, keď sú prispôsobené tvaru vášho tela. Rovnováha je kľúčom k výberu správneho dámskeho saka XXL. Vyzerať profesionálne v práci a elegantne večer je nutnosťou aj pre dámy s veľkosťou XXL. Ak zvolíte pre vašu postavu správny strih, aj vy môžete nosiť svoje sako XXL veľmi štýlovo.

Dámske saká XXL

Existuje veľa webových stránok ponúkajúcich dámsku módu a štýlové rady o tom čo nosiť a čo nie, ale naša príručka sa zameria na módne poradenstvo pre dámy s veľkosťou XXL a viac. Klingel poskytne kompletnú sadu módnych tipov, špeciálne pre dámy typu postavy jablko – hruška, ktoré hľadajú perfektne padnúce dámske sako XXL.

Ako oblečenie do práce, dámske saká ponúkajú vzhľad, ktorý robí otázku čo nosiť do kancelárie jednoducho zodpovedateľnou. Sako je dostatočne tradičné pre konzervatívne prostredie kancelárie a aj dostatočne štýlové pre kreatívne pracovné prostredie. Biznis saká pre dámy sú súčasťou projektovania profesionálneho vystupovania. Samozrejme dámske saká sú aj na formálne i neformálne spoločenské a večerné príležitosti. Dámske saká vo veľkosti XXL a viac sú zvyčajne považované za plus veľkosti.

Výber lichotivého dámskeho saka XXL

To, kde dáma nosí najväčšiu váhu vplýva na štýl saka, ktoré jej najlepšie padne, Tento vzťah medzi rozložením telesnej hmotnosti a štýlu, ktorý jej lichotí najviac sa stáva tým dôležitejším , čím viac rastú jej proporcie. Aby sme pochopili ako si vybrať pohodlné a lichotivé dámske sako XXL, je dôležité najprv pochopiť rozdiely v typoch postáv.

Existujú dva hlavné a najbežnejšie typy postáv veľkosti XXL:

Typ jablko (alebo okrúhly tvar)

Typ hruška (trojuholníkový tvar, ťažký dole)

Štýl saka, ktoré vyzerá skvelo na postave v tvare presýpacích hodín nemusí nutne lichotiť dáme s postavou typu hruška, alebo jablko. Preto je dôležité nájsť ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Ak chcete získať správnu rovnováhu, nechajte sa viesť našimi radami.

Postava tvaru jablko je jedna z náročnejších typov na obliekanie, ale môže byť aj najjednoduchším, ak zakamuflujete správne svoje problémové miesta. Jablko je obdarené štíhlymi rukami a nohami, čo môžete využiť vo svoj prospech. Keď sa zameriate na pozitíva, môžete vyzerať o niekoľko kilogramov štíhlejšia a tvarovanejšia. A to vôbec nie je zlé, nemyslíte?

Tvar jablko má zvyčajne:

plné prsia a široký chrbát,

ramená môžu byť štíhle, zatiaľ čo plecia široké,

môžu byť štíhle boky a „obložený“ zadoček,

váhu priberá v strednej časti tela.

Tvar hruška je bežný typ postavy. Využite príležitosť zvýrazniť svoj štíhly krk, tvarované ramená a definovaný pás. Viete ľahko pracovať s ťažšou spodnou polovicou a nájsť ideálne sako na formálne, casual alebo outdoorové použitie.

Postava typu hruška má zvyčajne:

ťažšiu spodnú časť tela,

tenký a štíhly krk,

úzke alebo šikmé ramená,

veľkorysejšie boky a stehná.

Lichotivé dámske sako XXL pre postavu tvaru jablko

Optimálna dĺžka saka – keď sa rozhodujete o dĺžke saka, nezabudnite že sako, ktoré najviac vyhovuje vašej postave by nikdy nemalo končiť v línii pása. Ideálne sako padne pod pás, do polovice stehien, dokonca aj ¾ stehien a mierne sa rozširuje, čí získate vyvážený vzhľad k šírke pliec.

Optimálny strih dámskeho XXL saka pre typ jablko- vyhnite sa prebytočnej tkanine na prsiach, okolo brucha a bokov, vyberte si sako, ktoré vás stiahne v páse, alebo sako s opaskom, ktoré vám poskytne ilúziu štíhlejšieho pásu a oreže oblasť bruška. Vysoko umiestneným vreckám pod poprsím a okolo pásu sa treba vyhnúť, pretože pridajú objem vašim väčším partiám. Nižšie vrecká môžu byť výhodné, pretože pritiahnu zrak dole.

Ramená a rukávy saka XXL pre typ jablko – držte sa preč od dizajnov, v ktorých budete vyzerať väčšie na pleciach alebo na páse. Napríklad sák s ramennými vypchávkami, riasením alebo záhybmi na pleciach. Typ jablko má širšie plecia a plný pás, takže sem už nemusíte pridávať na veľkosti. Detail gombíka, manžiet alebo dokonca aj predĺžených manžiet sú pre vás ideálnym dizajnom.

Golier a výstrih saka XXL pre typ jablko – saká, ktoré majú hlboký V-výstrih pritiahnu pozornosť na vrchnú časť a odvedú ju od plnšej strednej časti. Vyhnite sa ťažkým klopám a kožušinovým golierom, pretože budú vyzerať objemne v oblasti pŕs. Asymetrické výstrihy môžu byť veľmi zoštíhľujúce dizajnom rovnako ako sako v zavinovacom štýle. Noste saká otvorené pre vytvorenie vertikálnych línií a predĺženie tela. Rozumné využitie farieb dokáže divy, keď sa snažíte zmeniť vzhľad vašej siluety. Tvar jablko by sa mal vyhnúť noseniu jednej farby. Dámy s postavou tvaru jablka môžu využiť celkom pekný rad farieb, áno, dokonca aj svetlejších. Takže, akúkoľvek farbu máte rady, či už je to červená, olivová, smotanová alebo dokonca žltá, prečo z nich trocha nepridať do vášho outfitu.

Golier a výstrih saka XXL pre typ hruška – vyberte si dizajn saka, ktorý má detaily okolo hornej polovice výstrihu, môže to byť kontrastný alebo kožušinový golier, gombíky alebo klopy. Množstvo detailov okolo užšej hornej časti je skvelé na upútanie pozornosti. Noste svetlejšie odtiene alebo žiarivé topy. Snažte sa doplniť sako žiarivým šálom, alebo iskrivou brošňou, mysliac vždy na to, aby ste udržali pozornosť na hornej polovici a budete vyzerať senzačne. Noste kontrastné, svetlejšie alebo žiarivejšie odtiene skombinované s tmavým spodným dielom, aby ste vyvážili svoj typ postavy.

Lichotivé dámske sako XXL pre postavu tvaru hrušky

Optimálna dĺžka saka môže byť buď po pás, alebo tri štvrťové, ktoré bude zakrývať oblasť bokov a zadočku, bez toho aby bol váš vzhľad objemný. Vyhnite sa kratším sakám, ktoré končia na vašom zadočku, pretože to pritiahne pozornosť k vašej väčšej strednej časti v horizontálnej línii.

Optimálny strih saka XXL pre typ hruška – dámy by mali zostať u sák, ktoré sú tvarované v hornej polovici tela a sú voľnejšie okolo spodnej. Dvojradové saká poskytnú požadovaný vyvážený vzhľad spolu so vzorom alebo detailom v oblasti manžiet alebo oblasti pŕs. Vyhnite sa bočným vreckám na bokoch, pretože pridajú plus objem, zatiaľ čo náprsné vrecká poskytnú benefit pre dámu s postavou hrušky.

Ramená a rukávy saka XXL pre typ hruška – detail na pleciach tu môže byť lichotivý a saká, ktoré vyzerajú najlepšie na postave typu hruška by mali mať ramenné vypchávky alebo skladané detaily na pleciach. Typy postáv v tvare hruška majú často šikmé, padnuté ramená, preto ramenné vypchávky zvýraznia plecia a vyvážia ich s vašimi bokmi.

Kvalitné dámske sako XXL môže byť aj dobrou investíciu a s riadnou starostlivosťou vám vydrží mnoho rokov. Trik je nájsť ten najlepší strih pre váš typ postavy. Či už hľadáte príležitostné sako, sako na každý deň, alebo biznis sako, vždy majte na pamäti typ vašej postavy. Zvislé rady gombíkov a výstrihy do tvaru V sú zoštíhľujúce, zatiaľ čo dvojradovým a prešívaným štýlom by sa dámy s veľkosťou XXL mali radšej vyhnúť. Krátke saká môže atraktívne nosiť mnoho dám s plnšou postavou, ale zúžené saká, ktoré končia v najužšej časti pásu sú zvyčajne oveľa viac lichotivé, ako hranaté sako, ktoré končí v najširšej časti bokov. Radšej ako si vybrať ultra-moderné modely, hľadajte kvalitné saká, ktoré sú štýlové, ale klasickejšie.


waiting...