XXL móda

Kategórie

Dámska XXL móda

Buďte hrdá na svoje krivky a zdôraznite ich správne zvolenými módnymi kúskami. Neviete, ako ich vybrať? Dole pod produktmi si môžete prečítať naše tipy.

Ako vybrať štýlové oblečenie, ktoré vám padne?

Pusťte z hlavy tmavé farby a beztvaré oblečenie. Dámska XXL móda vám ponúka kopec možností, ktorými podtrhnete svoje prednosti a jednoducho zažiarite. Ako vybrať tie správne kúsky?

Miesto handier sexy krivky

Môže sa zdať, že voľné oblečenie zakrýva nedokonalosti. No v skutočnosti vytvára dojem mohutnej a neforemnej postavy. Preto voľte radšej kúsky s dobrým strihom, ktoré zvýraznia váš pás, prsia alebo zadoček. Sedieť vám bude vypasované sako, halenka s prepásaním pod prsiami alebo puzdrová sukňa.

Zdôraznite prednosti

Pozrite sa do zrkadla a skúste chvíľu nebyť tak kritická. Čo sa vám na sebe samej páči? Presne túto časť vyzdvihnite, či už sú to pekné prsia, šija alebo nohy. To, že nie ste kostnatá modelka, predsa neznamená, že nemôžete ukázať lýtka v sukni po kolená.

Nebojte sa farieb a vzorov

Áno, čierna zoštíhľuje, ale všetkého veľa škodí. Nebojte sa preto siahnuť po svojej obľúbenej farbe. Obzvlášť na vrchný diel oblečenia. Pomôžu vám aj vzory. Napríklad opakujúci sa vzor v tvare V zoštíhľuje. Skvelý trik vyčaruje oblečenie s tmavými pruhmi. Napríklad šaty s čiernymi bokmi a farebným stredom.

Nohavice? Rovné alebo úzke

Ak si vyberáte nohavice, vyhnite sa zvonovým a siahnite po rovnom strihu. Môžete vyskúšať aj úzke. Skvele vám padnú nohavice s dĺžkou nad kotníky, ktoré opticky predlžujú nohy. A s topánkami na opätku vyzerajú dokonale.

Trojštvrtinové rukávy sú hotový zázrak

Ak máte silnejšie ruky a ramená, skôr než topy bez ramienok voľte tričká s trojštvrtinovými rukávmi. Dobre vyzerajú aj vyhrnuté dlhé rukávy, obzvlášť na košeli. Nádherne vám zúžia paže.

Ozdobte sa

Silnejší krk a ramená zjemní výrazný náhrdelník alebo šál. Siahnite po zaujímavých farbách a sama uvidíte, ako váš outfit ožije.

Buďte svoja

A rada na záver: nenechajte sa vyviesť z rovnováhy trendmi ani kritickými pohľadmi. Noste to, v čom sa cítite krásna! Prajeme príjemné vyberanie a pamätajte: čokoľvek, čo si u nás vyberiete, môžete do 14 dní vrátiť, preto sa nemusíte báť problémov s veľkosťou.


waiting...