Koberčeky(0)
Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

Koberčeky(0)

Kúpeľňové predložky

Keď vystupujeme v kúpeľni z vane či zo sprchovacieho kúta, je veľmi príjemné šliapnuť nie na chladné dlaždice, ale na mäkkú a teplú kúpeľňovú predložku. Mäkké a huňaté koberčeky výrazne prispievajú k príjemným pocitom pri pohybe v kúpeľni, ale majú aj mnoho ďalších funkcií. Pri kontakte vlhkých nôh a dlaždíc hrozí okrem iného zranenie pri pošmyknutí, kúpeľňové predložky toto riziko maximálne znížia, navyše majú tieto malé koberčeky i protišmykovú úpravu. S ich pomocou môžeme tiež ľahko a rýchlo obmeniť vzhľad kúpeľne, ceny nie sú príliš vysoké, stačí zakúpiť dve sady, zladiť s nimi uteráky a napríklad aj župan, teda ďalšie textílie, ktoré sa pravidelne obmieňajú, a môžeme mať striedavo kúpeľňu v rôznych farbách. < /p>

Predložky do kúpeľne

Kúpeľne už dávno nie sú len "druhé dvere naľavo", ale sa v rámci interiérového dizajnu stali miestami dekoratérského záujmu a dizajnérskych príležitostí. Či už používate vašu kúpeľňu na vystavenie vašej malej zbierky figúrok Mickey Mousa alebo tematicky nasledujete ducha džungľa, kúpeľňa je skvelým miestom predviesť vaše dekoratérske zdatnosti. Klingel sa teraz zameria na to, aby vám pomohol vybrať tú správnu kúpeľňovú predložku do vašej kúpeľne. Aké materiály obstoja v kúpeľni? Ako dimenzovať predložku pre malé kúpeľne? Aký štýl použiť?

Prvá vec, o ktorej budeme hovoriť je trvanlivosť. Prostredie v kúpeľni je pre predložky náročné. Vlhkosť vzduchu po sprche a prebytok vody, ktorý kvapká na predložku môže skrátiť životnosť niektorých vlákien. Nylon, polyester, polypropylén sú najpopulárnejšie materiály kúpeľňových predložiek vzhľadom k ich odolnosti proti plesniam. Syntetické vlákna, ako tieto neabsorbujú vodu ako prírodné vlákna, rýchlo schnú a majú dlhú životnosť. Vďaka lacnej obstarávacej cene kúpeľňových predložiek, vyrobených z týchto vlákien, vás vôbec nebude trápiť, že ich umiestňujete v takomto "drsnom" prostredí. Ak hľadáte ideálnu kúpeľňovú predložku, on-line shop Klingel je pre váš štart dobrým miestom.

Je dôležité vziať do úvahy typ podkladu vašej kúpeľne. Protišmykové podložky sú nutnosťou v priestore, kde sa vaša predložka určite dostane do kontaktu s vodou.

Ďalším v poradí je dimenzovanie vašej kúpeľňové predložky. Vzhľadom k obmedzenému priestoru je správna veľkosť predložky možno dôležitejšia ako vo väčšom obytnom priestore. Kúpe��ňová predložka, ktorá je príliš veľká, vyvolá pocit stiesnenosti, zatiaľ čo malá predložka docieli nielen neprimeraný vzhľad vašej kúpeľne, ale aj porazí svoj účel tým, že sa voda dostane na podlahy.

Zmerajte si kúpeľňu. Nepredpokladajte, že poznáte rozmery vašej kúpeľne. Kúpeľňová predložka môže vyzerať oveľa väčšie, alebo menšie v našej on-line predajni, než ako bude vyzerať vo vašej kúpeľni, alebo len jednoducho nemusíte mať predstavu o skutočných rozmeroch podlahy v kúpeľni. Vytiahnite metre a získajte pár čísel, pretože hľadáte tú správnu kúpeľňovú predložku.

Zvážte, kto bude používať vašu kúpeľňovú predložku. Budú ju používať vašu prarodičia? Budete potrebovať nekĺzavé predložky. Bude to predložka do detskej kúpeľne? Pravdepodobne budete chcieť pestrofarebné predložky s jednoduchou údržbou. Možno hľadáte trvanlivú, lacnú kúpeľňovú predložku pre často používanú kúpeľňu vo vašej firme, alebo jedinečné kúpeľňové predložky pre vašu vlastnú hlavnú kúpeľňu. Ak si dáte chvíľku na rozmyslenie, ako budú vaše kúpeľňové predložky použité, rozhodovací proces bude jednoduchší a rýchlejší.

Viď fotky rôznych kúpeľní. Ak ste si istí, aký druh kúpeľňovej predložky chcete, pohľad na fotografie môže byť skvelý spôsob ako získať inšpiráciu. Kúpeľňové predložky prichádzajú v obrovskej škále štýlov a materiálov, takže aj keď máte predstavu o tom čo chcete, pravdepodobne objavíte možnosti, o ktorých ste ani nevedeli, že sú k dispozícii.

Štýl kúpeľní sa stal rovnako rozmanitým ako dizajn obývacích izieb. Či už sa snažíte o vzhľad a dojem kúpeľov, teplú útulnosť prostredia vidieckeho štýlu, minimalistické moderné vzory, alebo nepredvídateľné a eklektické akcenty, zodpovedajúcu kúpeľňovú predložku máte zaručenú. Mnoho obľúbených typov podložiek je k dispozícii s vode odolnou konštrukciou zo syntetických vlákien. Už nie ste odkázaní na "únavné" jednofarebné kúpeľne. Zložité perzské motívy môžu pridať nečakanú sofistikovanosť do priestoru. Jednoduché geometrické tvary s výraznými prúžkami farieb poskytnú pocit moderny vašej kúpeľni.

Tvar kúpeľňovej predložky je tiež dôležitý. Nemusíte uvažovať o typickom behúni, správne zvolená kúpeľňová predložka môže byť perfektný spôsob, ako dokončiť priestor.

Kúpeľňové predložky sú konštruované dvoma spôsobmi. Prvá sa nazýva metóda metráží. Tu je predložka zhotovená podobne ako koberec - veľký kus tkaniny, strihaný do vhodných veľkostí a potiahnutý nekĺzavú podložkou, aby sa zabránilo pádom. Druhá metóda je "tabletop" metóda, kedy sú vlákna všité do podkladu predložky. Ak chcete predložku s dlhšou životnosťou, rozhodnite sa pre tento typ.

Bežné štýly kúpeľňových predložiek

Moderný - čisté línie, žiarivé pestré farby, odvážne tvary, vrátane geometrických.

Tradičný - klasické vzory, perzské a orientálne.

Univerzálny - spolupracuje s akýmkoľvek interiérom, kombinuje prvky tradičného i súčasného dizajnu.

Casual - paleta voľných designov, ako sú čiary, asymetrické vzory a svetlé farby. Dobre spolupracujú s neformálnym štýlom vášho domova.

Ak sa naozaj neviete rozhodnúť, prečítajte si recenzie jednotlivých typov kúpeľňových predložiek. Keď máte hrubú predstavu o tom, čo chcete, prečítajte si hodnotenia kúpeľňových predložiek v štýle, pre ktorý ste sa rozhodli. Často najviac relevantné informácie získate práve čítaním kritických hodnotení.


waiting...