7/8 nohavice(0)
Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

7/8 nohavice(0)

Dámske 7/8 nohavice

Absolútne najtrendovejšími sú momentálne nohavice v skrátenej dĺžke, teda 7/8 dámske nohavice, ktoré zaplavili módny trh už po minulé sezóny a stále majú čo povedať. Eleganciu 7/8 dámskych nohavíc podčiarkuje vysoký pás, ktorý sa ľahko kombinuje s blúzkami či ľahkými topmi a zvýrazňujú pás. 7/8 nohavice sú určené všetkým dámam, ktoré baví móda a neboja sa vybočiť zo zabehnutých koľají a vyskúšať niečo nové. A prečo by tento strih nemohol pristať práve vám?

Dámske 7/8 nohavice

Dámske 7/8 nohavice sú kratšie ako bežné nohavice. Dodávajú sa v množstve variantov v rôznych materiáloch a strihoch. Môžu byť športové, ležérne a samozrejme aj elegantné. 7/8 nohavice sú ideálne pre teplé mesiace, kedy dámy potrebujú zostať v pohode a pritom štýlové, ale nechcú úplne predviesť svoje nohy. 7/8 nohavice sú viac schopné urobiť zodpovedajúce módne vyhlásenie ako šortky, ktoré sú v akomkoľvek prevedení stále veľmi neformálne.

Módny trend dámskych 7/8 nohavíc je po celom svete známy pod mnohými menami, ako napríklad skrátené nohavice, alebo pedálové nohavice. Bez ohľadu na meno, dámske 7/8 nohavice sú základnou položkou šatníka. Pri ich výbere je potrebné vziať do úvahy druh materiálu, úroveň formálnosti, strih a ako sedia. Klingel vám v pokračovaní podrobne popíše, ako postupovať pri nákupe dámskych 7/8 nohavíc.

Dámske 7/8 nohavice sa notoricky ťažko nosia a môžu byť nelichotivé pre množstvo dám. Takže, ako ich správne nosiť?

Sú to skrátené nohavice, ktoré končia nad členkom. Prečo môžu byť nelichotivé? Predovšetkým preto, že skracujú nohy! Pre takmer všetky dámy je lichotivá silueta s dlhšou líniou nôh. A po druhé, môžu zvýrazniť robustné členky.

Tak prečo sú tak v trende?

Celkový vzhľad 7/8 nohavíc má tendenciu byť trendy. Sú hravé a zábavné. Sú aj sexi, keď odhaľujú členok. Vyzerajú skvele s čižmami, ktoré sú teraz tiež veľmi obľúbené. 7/8 nohavice sú skvelým nápadom ako predviesť vaše šnurovacie topánky. Asociujú zábavu. A aj v horúčave Vás udržia v pohode.

Ako nosiť dámske 7/8 nohavice?

Ak sa vám páči ich módny a hravý štýl a rozhodnete sa ich nosiť, ako si zachováte lichotivú siluetu?

Uistite sa, že sa vaše 7/8 nohavice zužujú. Ak nasledujú prirodzenú líniu nôh, budú vyzerať oveľa lepšie. Vyhýbajte sa tým skutočne širokým 7/8 nohaviciam, Ak sa vám páči vzhľad širokých nohavíc, zvoľte radšej plnú dĺžku.

Jeden zo spôsobov, ako prekonať efekt skracovania, je nosiť vyššie podpätky. Ak nemáte v obľube vysoké podpätky z akýchkoľvek dôvodov, nenoste 7/8 nohavice.

Pokúste sa vytvoriť pravidlo tretín vášho oblečenia. Vaša horná časť je zvyčajne 1/3 a spodná časť 2/3. Ale môžete vytvoriť aj siluetu 2/3 vrch a 1/3 spodok. Vzhľad 1 / 3-2 / 3 môžete dosiahnuť zastoknutím vrchného dielu do skrátených nohavíc. Ak nosíte so 7/8 nohavicami dlhú tuniku alebo šaty vytvoríte siluetu 2/3 - 1/3.

Ak nie je príliš veľký kontrast medzi topánkami a nohami, vaše nohy budú vyzerať dlhšie. Topánky bez remienkov tiež predlžujú nohy. Tento trik použite, keď máte kratšie nohy.

Krátke čižmičky na vysokom podpätku sú veľmi efektné s kratšími nohavicami a zrušia skracujúci účinok 7/8 nohavíc, najmä ak si ich vyberiete v rovnakej farbe ako nohavice.

Pre mnoho dám sú zúžené Chino nohavice najlepším vyjadrením tohto krátkeho/dlhého vzhľadu. Môžu byť zrolované do ideálnej dĺžky a nebudú padať späť.

Ktoré dámy by nemali nosiť 7/8 nohavice?

Štíhle dámy sú vo výhode. Vyzerajú dobre v takmer čomkoľvek. Ale čo keď nie ste práve supermodelka? Sú 7/8 nohavice vhodné pre oblé krivky? Zaiste. Stavte na normálnu výšku sedu. Príliš vysoká by pre vás bola nepohodlná a zvýraznila by váš zadoček, boky i bruško. Príliš nízka by zase bruško "pustila do sveta". Pohodlie vám zaručí aj sčasti pružný pás. Obvykle na bokoch a niekedy na zadnej časti pásu. Ale nohavice by nemali byť v páse naberané! Pôsobili by ste objemnejší a neforemne. Pružný pás má poskytnúť pohodlie a nie kilá navyše. Takže, áno. Aj oblé krivky majú svoj ideálny strih nohavíc a to dokonca aj v letnej 7/8 dĺžke.

Ale ak chcete zachovať lichotivú siluetu, neobliekajte si ich keď:

Máte veľmi krátke nohy.

Vaše nohy sú pomerne krátke ku zvyšku tela a nenosíte vysoké podpätky.

Máte silné členky - skrátené nohavice ich zvýraznia.

Čo na seba k 7/8 nohaviciam?

Kombinujte svoje 7/8 nohavice s tunikou alebo krátkymi šatami. Vytvoríte siluetu 2 / 3-1 / 3, ktorá vám prepožičia trendy vzhľad.

Noste ich so skráteným alebo zastoknutým topom.

7/8 nohavice zvyčajne vyzerajú dobre s funky topom zastrčeným do nohavíc. Objemnosť hornej časti pridá viac zábavy na vzhľade. Prečo nepridať k vašim bielym 7/8 nohaviciam opasok s bodkami vo farbe topu pre ešte viac zábavy?

Noste ich elegantným, klasickým spôsobom s výrazným náhrdelníkom.

Jednoduchá kombinácia čiernej a bielej je nesmrteľná. Zvoľte čierne 7/8 nohavice a bielu blúzku. Výrazný náhrdelník dodá outfitu šmrnc.

A čo sa širokými 7/8 dámskymi nohavicami, ktoré sú teraz tak populárne?

Pre ich nohy skracujúci charakter je ich nosenie ešte náročnejšie ako nosenie "normálnych" 7/8 nohavíc. Všeobecne ale platí, že top musí byť vpredu krátky alebo zastoknutý.

Čo by ste mali urobiť, je pokúsiť sa dosiahnuť rovnováhu v rámci svojho oblečenia, aby ste sa priblížili k zlatému pomeru v obliekaní a vytvoriť rovnováhu, ktorá sa blíži ku konceptu 1/3 - 2/3. Týmto spôsobom viete dosiahnuť celkovú siluetu, ktorá je aspoň natoľko lichotivá, že vám umožní nosiť tento, v súčasnej dobe tak obľúbený typ 7/8 nohavíc.

Materiál dámskych 7/8 nohavíc

Pri výbere textílie pre nohavice by ste mali zvážiť tri veci. Po prvé, premýšľať o tom, nakoľko ležérne, alebo uhladené majú nohavice byť. Niektoré materiály, ako napríklad ľan, je klasickejší ako denim. Po druhé, premýšľajte o pohodlnosti tkaniny. Koža nedýcha, denim dýcha len málo. Takže v horúcich dňoch vôbec nie sú ideálne. Po tretie, myslite na údržbu. Denim môžete bez rozmýšľania hodiť do práčky, zatiaľ čo koža sa čistí oveľa zložitejšie, alebo napríklad ľan vyžaduje žehlenie.

Bez debaty, dámske 7/8 nohavice sú báječné, ak sú nosené správnym spôsobom. Dámy všetkých postáv ich môžu nosiť, ak budú mať na pamäti niekoľko módnych pravidiel. Dámy s kratšími nohami sa môžu javiť rovnako vysoké ako obvykle, ak správne zvolia línie oblečenia. Jednofarebné rovné, alebo zužujúce sa 7/8 nohavice s vysokými podpätkami sú smer, ktorým treba ísť v tomto prípade. Skúste nahodiť vzhľad s naberanou blúzkou a dlhým náhrdelníkom. Možnosti štylizovania 7/8 nohaví sú takmer nekonečné a s informáciami uvedenými v našom sprievodcovi, môžete ľahko nájsť tie správne pre vás, experimentovať s doplnkami a nájsť si vlastný štýl. Chce to len trochu pochopiť, aké strihy sú k dispozícii, ktoré sú lichotivé pre typ vašej postave a ktoré materiály vybrať, aby vám poskytli potrebnú dávku sebaistoty, aby ste sa cítili atraktívne v elegantných alebo ležérnych 7/8 dámskych nohaviach.


waiting...