• viac ako 20.000 tovarov online
  • bezpečný nákup
  • móda pre každý typ postavy
Onedlho je tu Valentín💕 20% zľava ako darček od násOnedlho je tu Valentín💕 20% zľava ako darček od nás
Kabelky & tašky, Rieker(16)
Filtrovať podľa:
Zoradiť podľa:
Filtrované podľa:

Rieker

Spoločnosť Rieker bola založená v roku 1874 vo Schwarzvalde a pôvodne vyrábala topánky pre bohatých obyvateľov severného Talianska. Už vtedy Rieker získal povesť kvalitne odvedenej práce a dostal sa do širokého povedomia v strednej Európe. Spoločnosť je aj dnes v rodinnom vlastníctve piatej generácie a dôsledné zameranie na spotrebiteľov v posledných 30 rokoch vyústilo v stabilný rast. Výrobky Rieker sú jedinečné, rýchlo reagujú na módne trendy a všetko, čo Rieker predáva, Rieker aj vyrába.

Rieker

Rieker Holding AG so sídlom vo Švajčiarsku Thayngen je holdingová spoločnosť rovnakej značky obuvi a dámskych tašiek. Skupina má niekoľko výrobných závodov v piatich krajinách, má tri projekčné kancelárie, ako aj 15 distribučných centier a zamestnáva okolo 20.000 ľudí po celo svete. Obuvou, taškami a doplnkami zásobuje približne 8000 nezávislých maloobchodníkov, predovšetkým v Európe. Centrála skupiny Rieker sa nachádza už od začiatku roka 1970 vo Švajčiarsku. Za kolekcie, vývoj, distribúciu a logistiku sú zodpovedné pobočky Rieker na rôznych miestach sveta.

História Rieker

Firma Rieker bola založená Heinrichom Riekerom a Carlom Seitzom v roku 1874 ako prvá továreň na topánky v Tuttlingene pod názvom Rieker & Seitz. V roku 1901 Seitz zo spoločnosti odišiel. . Heinrich Rieker zomrel v roku 1905. Vedenie spoločnosti prebrali jeho traja synovia Ernst, Heinrich a Karl Rieker a názov spoločnosti bol v roku 1907 zmenený na Rieker & Co .

V roku 1969 dosiahol počet zamestnancov v Nemecku s okrúhlymi 2000 zamestnancami svoj vrchol. V tom istom roku bolo vedenie firmy odovzdané trom bratrancom Kurt, Roland a Justus Riekerovcom, ktorí rozdelili spoločnosť do troch samostatných oblastí. Justus Rieker prevzal výrobu lyžiarskych topánok – táto spoločnosť bola neskôr zrušená. Roland Rieker prevzal výrobu detskej obuvi v Donaueschingen, ktorá je dnes známa ako Ricosta. Kurt Rieker prevzal v Tuttlingen produkciu športových dámskych a pánskych topánok.

V začiatkoch 70-tych rokov bola vytvorená nové sídlo firmy vo Švajčiarsku a výroba bola rozšírená na medzinárodnej úrovni. V roku 1975 prešlo vedenie spoločnosti do rúk syna Kurta Riekera Markusa. V tom istom roku bola založená prvá zahraničná výrobná spoločnosť Rieker v Tunise. Ďalšie výrobné závody boli otvorené na Slovensku, v Portugalsku, Rumunsku, Moldavsku, Maroku a vo Vietname. Výrobné zariadenia v Portugalsku a Moldavsku už odvtedy boli uzavreté. Na začiatku roka 2002, skupina Rieker rozšírila svoje podnikateľské aktivity s obstaraním Schuh-Union, čím spoločnosti, ako Servas, Remonte alebo Dorndorf zjednotila pod jednou strechou. Najmä u Remonte tak nadviazala na dlhú rodinnú tradíciu v obuvníctve.

Dámske tašky Rieker

Kedysi dávno, keď dáma potrebovala tunning išla si kúpiť nový klobúk. Teraz, keď dáma hľadá nejaký extra „šmrnc“, je oveľa pravdepodobnejšie, že si vyberie novú kabelku. Každú sezónu nové a krásne dámske tašky Rieker v rôznych tvaroch a farbách lákajú z módnych stránok a displejov.

Pri toľkých možnostiach sa výber dámskych tašiek zdá byť ohromujúci. O kúpe dámskej tašky Rieker treba uvažovať ako o prínose do každého dámskeho šatníka s dlhodobým benefitom.

Klingel vám prináša niekoľko základných úvah k výberu vašej novej dámskej tašky Rieker.

Kde bude taška používaná?

Vhodný tvar a štýl dámskej tašky Rieker je čiastočne určený dennou dobou, ročným obdobím a druhom činnosti, pri ktorej je používaná.

Kancelária

Aktovka, Tote tašky, štruktúrované tašky, tašky cez rameno, Hobo tašky.

Hľadajte tašky v kvalite hladkej kože alebo materiálov, ktoré dopĺňajú váš biznis šatník. Ak nosíte kufrík, môžete zvoliť menšiu tašku, ktorá nemusí byť v kompletnom vybavení. Farby sú obvykle buď konzervatívne, kedy vám jedna jediná taška Rieker ladiť s celým vašim biznis šatníkom, alebo živé, pridávajúce výraz vášmu outfitu, ale bez toho aby ohromovali.

Menej štruktúrované tašky, napr. Hobo tašky voľte do kancelárie v sofistikovanejších materiáloch, ako pri bežnom nosení.

Víkend, voľný čas

Nadrozmerné tašky na cestovanie, Shopper tašky, Crossbody tašky, tašky v tvare mešca, dizajnérske tašky, plecniaky, tašky cez rameno, Hobo tašky

Rieker vám ponúka na výber z celého radu tašiek, materiálov a typov a rozhodnutie je len na vás. Pre voľný čas sa ponúka možnosť užiť si aktuálnu módu strapcov a množstvo brilantne vzorovaných možností.

Všade

Vaky, Tote tašky

Teplé neutrálne farby v mäkkých materiáloch, ktoré chcú súťažiť s hlavnými položkami vášho šatníka. Teplá hnedá, čierna, biela, sivá, strieborná, olivovo zelená a hlboké červené odtiene (od kordovánu až po vínovú) sú považované za neutrálne farby.

Materiál dámskych tašiek Rieker je tiež stanovený čiastočne tým, v akom období roka bude taška používaná. Jarné a letné tašky sú s väčšou pravdepodobnosťou zhotovené z otvorených tkaných vlákien, ratanu alebo ľahkých tkanín, jesenné a zimné tašky sú zvyčajne v tmavších farbách, z kože, alebo z koži podobných materiálov, semišu a tmavých mikro vlákien.

Čo budete vo vašej taške Rieker nosiť?

Zodpovedať túto otázku je dôležité pri rozhodovaní nielen o veľkosti tašky ale aj jej konfigurácii.

Dáma, ktorá pravidelne cestuje so svojím počítačom už vie, že potrebuje jednu Tote tašku, dostatočne veľkú na to, aby sa jej laptop alebo notebook pohodlne zmestil. Mamičky, ktoré už prerástli svoj milostný pomer s taškami na plienky, majú tiež rady Tote tašky. Obe kategórie dám potrebujú tašky s vreckami a priečinkami, aby sa postarali o ďalšie potrebné veci daného dňa, či už sú to pasy a dokumenty, alebo krabičkové džúsy a obrúsky, plus všetky podstatné veci ako mobilný telefón a kľúče.

Vaky a sťahovacie tašky na šnúrky sú skvelé „nosiče všetkého“ a môžu zostať dobre organizované vďaka využitiu špeciálnej vloženej kabelky alebo viacerých menších priečinkov, napr. na ceruzky a perá, na drobné, karty a tak ďalej. Rieker začal používať svetlé interiérové látky, aby nám umožnil lepšie vidieť čo to máme na spodku tašky. Pri taškách so sťahovaním na šnúrky je to obzvlášť užitočná vlastnosť.

Brašne, Tote a štruktúrované tašky sú často najlepšie navrhnuté na udržanie vašich drobností organizovane. Samotný tvar tašky umožňuje Rieker-u zahrnúť značné množstvo užitočných interiérových a exteriérových vreciek, z ktorých sú niektoré na zips a niektoré nie. Niektoré tašky majú slučku na uchytenie kľúčov, čo je užitočná funkcia zabezpečenia.

Ako často bude vaša taška Rieker používaná?

Taška vybraná pre každodenné použitie je iná ako taška, ktorá má zvýrazniť jeden alebo dva z vašich outfitov. Taška na každodenné použitie musí byť pripravená niesť všetko, čo zvyčajne cez deň nosíte. Mala by byť neutrálnej farby, ktorá ladí s vašim existujúcim šatníkom. Alternatívne, v prípade, že váš šatník pozostáva z neutrálnych farieb s jedným žiarivým akcentom, táto výrazná farba môže byť hoci aj farba vašej tašky.

Dámske tašky, ktoré budú použité selektívne môžu byť vyberané srdcom. Je potrebné aby dobre fungovali s jedným, dvomi outfitmi a tieto outfity môžu byť pestré, zábavné voľby, kedy sú najnovšie trendy experimentálne pridané do šatníka. Tieto veselé tašky môžu byť svetlých farieb, z nezvyčajných materiálov alebo textúr a môžu byť zdobené vo väčšej miere ako tašky určené na každý deň.


waiting...

10€ uvítacia zľava⁴

Bezplatné prihlásenie⁴

  • Aktuálne módne trendy
  • Exkluzívne zľavy
  • Atraktívne akcie a súťaže
  • Profesionálne poradenstvo

Bezplatné prihlásenie⁴

Polia označené * sú povinné. Poskytnutie ostatných údajov je dobrovoľné a možno ich kedykoľvek zmeniť.
KONTAKTY
035 321 32 00* *Sme tu pre Vás Po – Pi 8.00-18.00, So 8.00-13.00
BEZPEČNÁ PLATBA
  • Dobierka
  • PayPal
  • Visa
  • Mastercard
SLEDUJTE NÁS
všetky ceny sú vrátane DPH Poštovné a balné vo výške 4,95 € platíte pri jednej objednávke iba raz