Domáca obuv(0)
Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

Domáca obuv(0)

Pánska domáca obuv

Štýly pánskej domácej obuvi sa pohybujú od veľmi „holých“ flip- flop šľapiek, ktoré chránia len chodidlá, až po vlnenú domácu obuv s pokrytím až po členky. Medzi nimi sú šľapky, mokasíny, slip-on obuv. Väčšina pánskej domácej obuvi je zhotovená z kože, alebo kože podobných materiálov, ale bežná je aj gumová a textilná domáca obuv. Voľba materiálu je nielen estetickou ale aj praktickou záležitosťou, pretože každý materiál má svoje výhody a nevýhody.

Pánska domáca obuv

Nie každý muž chce byť videný vo svojich obľúbených, pohodlných papučiach – niekedy sú určené striktne pre leňošenie doma osamote. Ale ak investujete do štýlového nového páru domácej obuvi, mohli by sa stať kúskom, na ktorý ste hrdý. S toľkými rôznymi štýlmi pánskej domácej obuvi si je naozaj z čoho vyberať, a nič už neospravedlní pánov, aby nevyvinuli úsilie a kúpili nový, moderný pár domácej obuvi miesto unaveného páru papúč, ktorý sa stal ich favoritom.

Nakupovaním on-line na webových stránkach Klingel je jednoduché pre pánov všetkých vekových kategórií nájsť perfektnú domácu obuv. Klingel má k dispozícii širokú škálu pánskej domácej obuvi za prijateľné ceny, ktorá vyhovie každému vkusu a rozpočtu.

Štýly pánskej domácej obuvi

Existuje mnoho rôznych štýlov pánskych papúč a ich výber je osobným rozhodnutím podľa vlastných preferencií. Niektoré štýly, ako napríklad kožušinou lemované UGG topánky môžu byť viac populárne u mladších mužov, zatiaľ čo tradičnejšia domáca obuv, ako mokasíny by mohli byť preferované staršou generáciou, ale neexistujú žiadne pravidlá pokiaľ ide o komfort.

Tu je niekoľko najviac populárnych štýlov pánskej domácej obuvi:

mokasíny z ovčej kože

vlnená domáca obuv

UGG papuče

domáca obuv s ovčou vlnou

monogramom parafovaná domáca obuv

kožené šľapky

klasický slip-on štýl

Výber správneho štýlu pánskej domácej obuvi je osobným rozhodnutím a bude závisieť od požiadaviek na materiál, cenovú hladinu a štýl, ktorý vy osobne považujete za najpohodlnejší.

Materiál pánskej domácej obuvi

Ak hľadáte zimnú pánsku domácu obuv, aby ste si udržali nohy v teple, je najlepšie zvoliť prírodné materiály ako je vlna, alebo koža. Vlnou podšitá domáca obuv udrží nohy v pohode a teple a zároveň odpruží nohy, čo je extrémne pohodlné. Investovaním do vlnenej domácej obuvi udržíte v teple aj členky a môžete do nich zastoknúť pyžamové nohavice pre ešte útulnejší pocit. Pánska domáca obuv podšitá ovčou vlnou vám preukáže takmer rovnakú službu.

Najčastejšie používané materiály pre pánsku domácu obuv sú koža, semiš a syntetická koža. Prírodná koža je hrejivá a má dlhú životnosť. Guma je ďalšou pohodlnou a populárnou voľbou. Je rovnako trvácna, ľahko sa čistí a je odolná proti poškodeniu. Látková domáca obuv je často zhotovená z plátna, polyesteru, velúru, vlny alebo bavlny: niektoré látkové papuče môžete prať v práčke.

Väčšina ľudí si oblečie svoje papuče, keď chce zabudnúť na hmotný svet na hodinku, alebo dve. Výber správneho materiálu je ale kľúčom k pohodliu. Bavlna, semiš, koža, ovčia koža sú primárne voľby materiálov domácej obuvi.

Bavlna

Bavlnená domáca obuv je na bežný život. Je pohodlná, lacná, lepšie sa čistí ako iné materiály, a je k dispozícii v širokej škále štýlov, vzorov a farieb.

Semiš

Semišová domáca obuv poskytuje komfort a neformálnu sofistikovanosť. Tento typ možno nosiť po celý rok, ale mali by ste sa vyhnúť noseniu vonku počas vlhkého alebo daždivého počasia.

Vzhľadom k tomu, že semiš je vyrobený z menej hodnotnej kože, nebude tak drahý, ako koža, ale tiež vyžaduje osobitnú starostlivosť pri čistení. Keď kupujete semišovú domácu obuv, zadovážte si hneď sadu čistiacich prostriedkov na semiš a bude to v poriadku.

Koža

Keď Oscar Wilde povedal, že kultivované trávenie voľného času je cieľom človeka, musel mať na sebe kožené šľapky. Koža je prírodný materiál, ktorý čím je starší, tým je pohodlnejší. Ako bude koža vašej domácej obuvi zrieť, stane sa mäkšou, prispôsobí sa chodidlám a poskytne najprirodzenejší komfort, aký existuje.

Ak chcete zabezpečiť trvácnosť vašich kožených šľapiek , nezabudnite použiť správnu techniku čistenia. Ošetrujte vašu obuv pravidelne s kvalitným kondicionérom na kožu, aby sa zabránilo jej vysúšaniu a praskaniu.

Ovčia kožušina

Unikátna kombinácia kože a vlnenej kožušiny, je to, čo dáva týmto papučiam to určité „Čosi“. Domáca obuv a ovčia kožušina je ideálnou kombináciou, ktorá poskytuje teplo a komfort.

Materiál je v prvom rade otázkou osobných preferencií a či potrebujete, aby vaša domáca obuv bola hrejivá, vodotesná, umývateľná, alebo nositeľná aj vonku.

Noste pánsku domácu obuv štýlovo

Je pravda, že papuče nie sú najštýlovejšou položkou obuvi na planéte, ale páni, ak vlastníte Zombie alebo Batman papuče, mali by ste odpustiť vašim manželkám názor, že to má od štýlu ďaleko (aj keď je to roztomilé). A áno, pánska domáca obuv môže vyzerať štýlovo: jednoducho zvoľte modernú domácu obuv a skombinujte ju s módnym domácim oblečením pre trendy vzhľad.

Tu sú niektoré kombinácie, v ktorých garantovane budete vyzerať dobre:

skombinujte voľné, kockované domáce nohavice, tričko a vlnenú domácu obuv,

domáce nohavice voľného strihu, tesné tričko a kožušinou lemovaná domáca obuv v trendy neutrálnom odtieni, ako je šedá alebo modrá.

Na pánsku domácu obuv s veselými komiksovými postavičkami je zábavný pohľad, ale je možno lepšie vyhradiť ho len pre blízkych rodinných príslušníkov, alebo na čas strávený osamote.

Pri nákupe pánskej domácej obuvi v našej on - line predajni je dobrý nápad hneď nájsť aj zodpovedajúce pyžamo alebo domáce oblečenie. Na stránkach Klingel nájdete široký výber pánskeho domáceho oblečenia, pyžám, tielok aj tričiek, takže bude pre vás jednoduché vytvoriť koordinovaný outfit pre domáci relax.

Kockované domáce alebo pyžamové nohavice sú už tradične obľúbené a vyzerajú skvelo s domácou obuvou s ovčou kožušinou. Hoci, keď muž žije sám, veľmi na tom nezáleží čo má doma na sebe, ale predsa, ak príde nečakaný návštevník je dobré mať na sebe niečo, čo vyzerá dobre.

Mať doma niekoľko párov domácej obuvi je dobrý nápad pre všetkých, ktorí vo svojich domovoch radi prijímajú návštevy. Nosenie domácej obuvi má mnoho výhod, ktoré si mnohí páni možno ani neuvedomujú. Domáca obuv je všeobecne lacná a poskytuje množstvo pohodlia.

Štýly pánskej domácej obuvi sa pohybujú od veľmi „holých“ flip- flop šľapiek, ktoré chránia len chodidlá, až po vlnenú domácu obuv s pokrytím až po členky. Medzi nimi sú šľapky, mokasíny, slip-on obuv. Väčšina pánskej domácej obuvi je zhotovená z kože, alebo kože podobných materiálov, ale bežná je aj gumová a textilná domáca obuv. Voľba materiálu je nielen estetickou ale aj praktickou záležitosťou, pretože každý materiál má svoje výhody a nevýhody. Niektoré papuče sú dimenzované ako bežná obuv, zatiaľ čo iné sú určené pre širokú škálu veľkostí. Vždy skontrolujte tabuľku veľkostí jednotlivých výrobcov, aby ste sa uistili, že vaša obuv sadne.

Výber pánskej domácej obuvi je jednoduchý a nezaťažuje peňaženku. Každý z vás by sa mal nechať rozmaznávať párom komfortnej domácej obuvi z ponuky Klingel.


waiting...