Šľapky(0)
Ospravedlňujeme sa! Vybraná kategória neobsahuje žiadne produkty.

Kategórie

Filtrovať & zoradiť

  • Zoradiť podľa:
    Najpredávanejšie

Zoradiť podľa:

Šľapky(0)

Pánske šľapky

Či už odlietate do tropického raja, skúmate dláždené ulice niektorého stredovekého európskeho mesta, ale len jednoducho chodíte po letnom vidieku, pánske šľapky sú ideálnym riešením letnej obuvi. Je to kúsok, ktorý využijete bez ohľadu na vek, výšku aj postavu. Zložitá dilema, ako nosiť šľapky straší módne uvedomelých pánov už celé roky. Je to do značnej miery kvôli faktu, že páni len zriedka ukazujú svoje nohy. Ale moderný spôsob ako nosiť šľapky ich neobmedzuje len na párovanie so šortkami. Jediné pravidlo je ale treba dodržiavať. Nikdy, ale naozaj nikdy nenoste ponožky so šľapkami.

Pánske šľapky

Šľapky sú najstaršou formou obuvi v ľudskej histórii. Niektoré archeologické vzorky nájdené v americkom Juhozápade sa datujú 8000 rokov dozadu, a podobná obuv bola objavená v miestach, ako je Japonsko a Sibír. Ale v určitom bode počas ich cesty sa stalo neobyčajne nudným a nie štýlovým pre mužov nosiť šľapky. Je ich ťažké nosiť správne, ak ich samozrejme nenosíte len doma, ale predtým ako ich úplne zavrhnete, Klingel vám dá zopár tipov, aby sa vám ľahšie rozhodovalo pri kúpe vašich šľapiek.

1.Spoznajte sa. Hlboko vnútri, na tom mieste na ľavej strane vašej hrude určite viete, či môžete vytiahnuť šľapky. Sú ako klobúky s kvetinovou potlačou. To neznamená, že by ste ich nemali nosiť, účelom našich tipov je pomôcť vám stať sa „ tým chlapíkom v šľapkách“.

2. Choďte na pedikúru. Naozaj, spravte to. Nespraví vás to menej mužnými, ani nezníži vašu hladinu testosterónu. Vaše nohy v šľapkách musia vyzerať tip – top.

3. Skombinujte ich s tým správnym oblečením. Vzhľadom na to, že šľapky žijú na neformálnom konci spektra pánskeho oblečenia, vyzerajú najlepšie keď sa nosia s ľahkými tkaninami (bavlnou, ľanom, chambray, atď.) , ktoré sú trocha krčené a zámerne ležérne. Šľapky a nohavice už navždy budú evokovať grunge atmosféru 90.rokov a keď nosíte toto chúlostivé combo, vždy sa uistite, že máte na sebe dobre padnúce nohavice úzkeho strihu, s raz alebo dvakrát vyhrnutým lemom.

Zložitá dilema, ako nosiť šľapky straší módne uvedomelých pánov už celé roky. Je to do značnej miery kvôli faktu, že páni len zriedka ukazujú svoje nohy. Ale moderný spôsob ako nosiť šľapky ich neobmedzuje len na párovanie so šortkami.

Začnime od základov. Kraťasy a šľapky sú najlepší priatelia vášho šatníka a počas leta ich ani nechcete vyzliecť. Dĺžka šortiek sa líši v závislosti na štýle, ktorý chcete dosiahnuť – môžu to byť šikovné Chino šortky, ktoré siahajú tesne pod kolená, džínsové kraťasy s rozstrapkaným lemom, alebo dokonca aj plavky, ktoré sú dostatočne nápadnej farby, aby pritiahli pozornosť niekoho, kto sa opaľuje na pláži. Typ šľapiek, ktoré si vyberiete by ste mali koordinovať so štýlom kraťasov, ktoré nosíte. Napríklad Chino šortky budú fungovať lepšie s koženými šľapkami ako párom ležérnych gumených flip-flop šľapiek. Keď už hovoríme o flip-flop šľapkách tie fungujú najlepšie s džínsovými šortkami alebo šortkami z ľahkej bavlny. Sú ideálne na letné dovolenky, do plážových rezortov, pretože poskytujú menšiu oporu klenbe vašich chodidiel. Flip-flopy a dlhé vzdialenosti – to nie je ideálna kombinácia. Šľapky a dlhé nohavice - Pri elegantnejších príležitostiach, alebo keď počasie nie je až tak slnečné, šľapky s dlhými nohavicami môžu byť ideálnou alternatívou ku kombinácii šľapky - šortky. Vďaka návrhárom pánskej módy sa móda dovolenkových rezortov dostáva do každodenného života. Šľapky už nie sú obmedzované len na nosenie na pláži, páni sa môžu rozhodnúť nosiť ich počas celého dňa, z mesta na pláž, alebo na vidiek. Kombinácia kožených šľapiek s džínsami vyblednutými praním, alebo ľahučkými Chino nohavicami a tričkom vytvorí dokonalý ležérny outfit.

Tak a teraz naše rady a tipy uveďme do praxe a nechajte sa nami inšpirovať uhladenými street outfitmi, ktoré kombinujú pánske šľapky s oblečením na akúkoľvek príležitosť. Získajte s Klingel a jeho ponukou look „Pohodového Muža“.

Letné obleky a šľapky

Vypnite z dusna vášho obleku, ktorý nosíte na svojich poradách a rozhodnite sa pre štýlové, ale v konečnom dôsledku neformálne prispôsobenie vášho letného biznis vzhľadu. Naučte sa experimentovať s farbou výrazného saka vo vhodnom letnom odtieni, zvážte bavlnené Chino nohavice a skombinujte s koženými šľapkami z dvoch pásov kože v neutrálnom odtieni.

Dajte to v monochróme

Obliecť sa zaručene neomylne v monochromatických farbách je najistejší spôsob ako udržať neformálny charakter leta. Ak sa bojíte krikľavých letných farieb, môžete sa rozhodnúť pre lichotivú čiernu, ktorú vo vašom šatníku využijete po celý rok. Skombinujte Basic tričko s okrúhlym výstrihom s čiernymi džínsami a rovnako čiernymi koženými šľapkami a máte hotový trendy City look.

Pohodlie nadovšetko

Ak dávate prednosť pohodliu, ale nechcete zľaviť zo štýlu, potom jednoduchý pár flip –flop šľapiek by mal byť okamžitým prírastkom do vášho letného šatníka. Flip-flop sú cenovo dostupné, ale môžu byť aj vo vyššej cenovej hladine v prípade, že použitý materiál je luxusný, ako napr. koža. Ale flip-flop šľapky sú nevyhnutné aj na dovolenku, a sú ideálnou voľbou na pláž alebo k bazénu, pretože sú odolné a často vodotesné.

Pánske šľapky však ešte aj dnes môžu pôsobiť kontroverzne. Ale keď je počasie O.K., outfit koordinovaný, prečo troška neexperimentovať s obuvou?

  • Ale je dobré si zapamätať:
  • Nikdy, ale naozaj nikdy nenoste ponožky v šľapkách.
  • Berte do úvahy typ šľapiek a dĺžku nohavíc. Čokoľvek dlhé by malo byť kombinované s koženými šľapkami.
  • Šľapky môžete kombinovať s dlhými nohavicami, ale mali by to byť džínsy alebo ľahké bavlnené Chino nohavice.
  • Kožené šľapky by mal byť pravidelne ošetrené olejovým prípravkom, aby koža zostala pružná.

A teraz vám už nezostáva nič iné, len sa zahĺbiť do aktuálnej ponuky súčasných trendov pánskych šľapiek, spraviť „klik“ a potom v obuvi od Klingel vyraziť štýlovo do letných ulíc.


waiting...