Pánska XXL móda

Ako vybrať pánske oblečenie, ktoré vám padne aj napriek pár kilám navyše? Poradíme vám! Zíďte dole pod produkty a prečítajte si naše tipy.

Ako vyberať pánsku XXL módu?

Páni, mohutnejšia postava vás neodsudzuje k neforemnému oblečeniu! Máme pre vás niekoľko tipov, ako vybrať oblečenie, v ktorom sa budete cítiť (a vyzerať) skvele.

Voľné oblečenie? Radšej také, ktoré vám sadne

Muži často v snahe zakryť brucho alebo iné partie siahajú po voľnejšom oblečení. To vám ale v skutočnosti nepomáha. Voľné oblečenie samo o sebe vytvára dojem mohutnej postavy. Preto siahnite radšej po dobre padnúcom oblečení. Základ tvoria správne nohavice, košeľa a sako..

Aké zvoliť nohavice? Úzke!

Pri výbere nohavíc si dajte pozor, aby z nich na vás pri nosení neodstávali kusy prebytočnej látky. Vyberte si padnúce nohavice v rovnom alebo úzkom strihu.. Úzke nohavice opticky predlžujú nohy, a tým aj celú postavu.

Skôr košeľa ako tričko

Ako schovať brucho a ďalšie problematické partie? Vyskúšajte košeľu s dlhými rukávmi.. Keď rukávy vyhrniete do trojštvrtinovej dĺžky. (teda kúsok pod lakťami), vytvaruje vám peknú postavu. Košeľa vám musí sedieť. Roztvárajúce sa gombíky na bruchu nevyzerajú vôbec dobre.

Ak sa v košeli necítite pohodlne, odporúčame polokošeľu.: je pohodlná ako tričko a golier odvádza pohľad od brucha. A ak predsa len trváte na tričku, vyhnite sa upnutým a zbytočne voľným..

Sako robí pekné ramená

Upozornite na partie, ktorými sa môžete pochváliť: napríklad mužné ramená. K tomu vám pomôže sako, ideálne vypasované.. Prečo vypasované? Pretože práve to vám pomôže vytvarovať postavu.

Doplnky odvedú pozornosť

Odveďte šikovne pozornosť od problematických partií pomocou nápaditých doplnkov.. Ak vás trápi väčšie brucho, vyhnite sa opasku s výraznou ozdobou. Namiesto toho siahnite po kvalitných topánkach, výrazných hodinkách. alebo skúste nápadný motýlik..

Oblečenie od nás si vyskúšate doma

Nech si už u nás vyberiete čokoľvek, najdôležitejšie je cítiť sa v tom dobre. Preto môžete akýkoľvek kúsok z nášho e-shopu do 14 dní vrátiť.. Vyskúšajte si vybrané oblečenie doma bez stresu a behania po obchodoch!


waiting...