Páni

Kategórie

Komfortný nákup pánskej módy v KLiNGEL

Ženami tak milovaný a mužmi tak nenávidený?! Áno, je to nákup! Samozrejme v ženskom aj mužskom svete sú výnimky, ktoré potvrdzujú toto pravidlo. Páni obľubujú ležérnosť, pohodlie a komfort a presne tak, si predstavujú aj nákup. V KLiNGEL online obchode si príde na svoje aj ten najnáročnejší muž. Mužská móda je prehľadne rozdelená do kategórií, kde je umožnené prezrieť každý jeden model do detailov pomocou lupy. Prinášame všetko, po čom moderní muži dneška túžia: športové aj elegantné košele, pánske pulóvre, svetre, pánske džínsy aj klasické nohavice, bundy, mikiny, tričká, spodnú bielizeň a to všetko vo veľkostiach podľa Vášho priania, od skrátených po predĺžené a XXL veľkosti, pre starších aj pre mladších. Pri rozhodovaní o tej pre Vás „správnej“ veľkosti poslúži aj praktický poradca veľkosťami na rôzne typy postavy. Móda tak jednoducho dostupná a kvalitná ako je na KLiNGEL tu ešte nebola! Tak neváhajte, stačí pár klikov a tovar máte doma!

Elegantný pánsky oblek a oblečenie – záruka úspechu!

Súčasťou každého pánskeho šatníka by mal byť oblek. Muži v obleku pôsobia sebavedomo, vyrovnane a rozhodne! Aj KLiNGEL prináša pánske obleky a saká na rôzne príležitosti, či už sú to svadby, plesy alebo iné spoločenské akcie, kde sa páni prezentujú práve vhodne zvoleným oblekom, ktorý zanechá dlhodobý dojem. Košeľa a kravata, ktoré ladia s oblekom sú jeho neoddeliteľnou súčasťou, tak ako sú súčasťou našej ponuky spolu s čiernymi alebo hnedými topánkami. V KLiNGEL Vás oblečieme vkusne od hlavy až po päty. Ak je príležitosť menej formálna, prichádzajú na rad športovo-elegantné saká v rôznych farbách, ktoré perfektne ladia aj s džínsami. Nie ste vyznávačom „naškrobeného“ saka? Čo poviete na štýlové pánske svetre v prímorskom štýle, ležérne pohodené cez plecia a k tomu biela košeľa? Hodí sa to viac k Vášmu ležérnemu štýlu obliekania? To sme radi ... KLiNGEL je plný pánskej módy na rôzne spoločenské podujatia.

Štýlové pánske doplnky v KLiNGEL

Pánske hodinky sú „šperkom“, ktorý o majiteľovi veľa napovie, preto si určite k obleku zvoľte klasické jednoduché hodinky s kovovým remienkom a tie s kaučukovým skombinujte skôr so športovým alebo športovo-elegantným oblečením. Šály – áno aj tie sú nevyhnutným pánskym doplnkom, na ktorý sa kladie dôraz a to nielen v zime, veď správne zvolený šál k pánskemu saku robí s výzorom nositeľa zázraky. V KLiNGEL nezabúdame aj na kvalitné kožené opasky a k nim ladiacu pánsku obuv, priestranné tašky a tiež praktické kvalitné peňaženky. Nezabudnite, že pri výzore záleží na každom detaile.

Pánska športová móda & spodná bielizeň – pohodlná a funkčná

Príjemný pocit uvoľnenia, relaxu alebo aktívneho odpočinku v pánskej športovej móde od KLiNGEL prinesie veľa pozitívnej energie a naviac budete v našich modeloch vypadať vždy trendovo. Štýlové športové mikiny, pánske športové súpravy, tričká, ale aj športová šnurovacia obuv sú ponúkané v tej najvyššej kvalite. Celkový pocit pohodlia a komfortu ešte viac umocní funkčná pánska spodná bielizeň s optimálnym odvádzaním vlhkosti, športové ponožky, slipy alebo boxerky. Slipy so špeciálnym zníženým sedom ulahodia pánom s väčším bruškom. Pánske tielka s predĺženým zadným dielom dokonale chránia kríže a chrbát pred prechladnutím. V KLiNGEL myslíme aj na obdobie, keď sa schladí a ponúkame pohodlné, kvalitné pánske spodky, nátelníky, hrejivé župany, pánske pyžamá, ale aj pánske nočné košele.


waiting...