Domácnost´

Kategórie

Užitoční pomocníci - domáce potreby

Prvou domácou potrebou bol možno už pazúrik, ostrý úlomok kameňa používaný našimi pravekými predkami. Hoci slúžil predovšetkým na lov, jeho používaním sa u pračloveka vyvíjala potreba nachádzať a prispôsobovať si ďalšie predmety k vlastnému úžitku. Aj takto možno vznikali lyžičky, ihly na šitie či dokonca vzdialení predchodcovia mechanickej metly. Ako sa vyvíjal človek, jeho obydlie a kultúra života, vyvíjali sa aj predmety v jeho bezprostrednej blízkosti. A s dôvtipom sebe vlastným sa človek dopracoval k často neuveriteľným vynálezom tak špecifickým, ako je napríklad krájač na ananás.

Potreby pre domácnosť sú kategória rozmanitá, široká a veľmi praktická. Každá domáca pani ocení prachovku, z ktorej sa nepráši, čistič okien a obkladačiek, s ktorým nemusí rozkladať rebríky či balansovať na stoličke. Pri údržbe domácnosti existuje množstvo záludností a prekážok, ktoré sa zrejme snažia rutinnú činnosť „osviežiť“. Našťastie existuje veľa šikovných ľudí, v prvom kroku častokrát vynaliezavých gazdiniek, ktorí na každý háčik nájdu riešenie, dôvtipné, praktické a jednoduché.

Šikovní pomocníci sú na dosah

Ľudstvo sa naučilo bojovať s večným problémom upchaných odtokov, stopami kvapiek na obklade po sprchovaní, uterákmi neustále skĺzavajúcimi z háčikov. Krásne drobnosti či prístrojčeky, ktoré rozjasnia deň, skrátia dobu strávenú drhnutím, zdvíhaním, čistením. Parný čistič, úchytky, potreby často využiteľné viacerými spôsobmi. Pre krásnu domácnosť a viac voľného času ich nájdete aj v našom katalógu.

Evolúcia a vynálezy - kuchynské potreby

Kuchyňa je samostatnou kapitolou vďačnou pre uplatnenie rôznych vynálezov, organizérov, pomocníkov. Koľko čistenia ušetrí zakrytá miska s otvorom pre metličky mixéru! A vďaka toastovaču sú skvelé raňajky pripravené za pár minút a všetci si pochutia! Stačí si vybrať, na každý zádrhel existuje riešenie, pre každý prípad je možné nájsť zlepšovák.

Plný inšpirácií je aj náš online katalóg. Nahliadnite a vyberte si pomocníkov do kuchyne, parný čistič či odžmolkovač, vďaka ktorému váš obľúbený sveter opäť ožije a bude zase hebký. Náš katalóg vás rád zoznámi so zlepšovákmi, ktoré ste možno už dlho márne hľadali.


waiting...